מסך חדש ב¤1500 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך חדש ב¤1500

ben389

Recommended Posts

שלום.

אני מחפש מסך חדש בתקציב של ¤1500 ואני מעדיף שהוא לא יהיה עם פנל TN.

למחשב שהוא יחובר יש כרגע כרטיס מסך מובנה ככה שהוא לא יעבוד טוב עם רזולוציות גבוהות ואין לו חיבור דיגיטלי.

האופציות שחשבתי עליהן:

200W6MB Philips שהחסרונות שלו הם: מגיע ללא רגלית ומצריך קניה של כרטיס מסך.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=492140

XG91D Xerox שמתהדר בפנל P-MVA 25ms אבל מעולם לא שמעתי/ראיתי אותו.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=489935

SDMX95F Sony שכמו קודמו מתהדר בפנל P-MVA 8ms אבל לא שמעתי עליו.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=471978

באיזשהו שלב חשבתי גם על הדל 1907/197 אבל עם כל הערכתי לדל (יש לי את ה2407) לשניהם יש פנל TN.

איזה הכי מומלץ?

אני אשמח לשמוע עוד דעות גם על מסכים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא עשית זאת עדיין אני ממליץ שתקרא את הביקורת על ה 200W6MB כאן.

בתקציב הנ"ל הייתי הולך על הסוני, לצערי אין עדיין ביקורת או מידע קונקרטי לגביו אבל הוא מגיע עם ארגונומיקה עדיפה על הזירוקס.

לדעתי הזירוקס מגיע עם פאנל MVA רגיל ולא P-MVA מכיוון שזמן התגובה שלו גבוה מידי להיות פאנל P-MVA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הנתונים מזירוקס מדובר ב 25ms

אפילו אם זה שחור-לבן-שחור זה עדיין יותר גרוע מפאנל P-MVA עם זמן תגובה של 8ms אפור-אפור שזמן התגובה שלו

משחור-לבן-שחור צריך להיות 20ms כמו ב VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא עשית זאת עדיין אני ממליץ שתקרא את הביקורת על ה 200W6MB כאן.

קראתי ונהנתי. (לא מצאתי את הביקורת של ה2407. היא יצאה כבר? אולי בעקבותה אני ארכוש גם מכייל למרות שאני מקווה שהוא מגיע מכוייל

קצת יותר טוב מה930)

בתקציב הנ"ל הייתי הולך על הסוני, לצערי אין עדיין ביקורת או מידע קונקרטי לגביו אבל הוא מגיע עם ארגונומיקה עדיפה על הזירוקס.

לדעתי הזירוקס מגיע עם פאנל MVA רגיל ולא P-MVA מכיוון שזמן התגובה שלו גבוה מידי להיות פאנל P-MVA.

תחושת הבטן אומרת לי ללכת על הסוני. לא רק שהוא יפיוף אמיתי (יש לי בנוסף לדל S73 שדי דומה לו בעיצוב) אלא שגם נראה שזה המסך עם התמורה הכי טובה.

יש הצדקה לחסוך כמה מאות שקלים וללכת על הדל 1097 או שזאת לא ממש חוכמה בכלל להשוות אותו עם הסוני?

חיפשתי בכל הרשת ביקורות שלו או סתם אינפורמציה ולא מצאתי. זה לא אמור להדאיג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר כאמור בהשוואה בין מסך עם פאנל עדיף(P-MVA) כגון הסוני מול מסך עם פאנל הרבה פחות עדיף (TN) כמו ה 1907 של .

הארגונומיה של עדיפה אבל בסופו של דבר עדיף לקנות מסך לפי איכות התצוגה שלו ואחרי זה לפי הארגונומיה

ולכן הייתי הולך במקרה הזה על הסוני.

נ.ב עוד לא יצאה הביקורת על ה2407 , אין ליכ כל כך זמן כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר כאמור בהשוואה בין מסך עם פאנל עדיף(P-MVA) כגון הסוני מול מסך עם פאנל הרבה פחות עדיף (TN) כמו ה 1907 של .

הארגונומיה של עדיפה אבל בסופו של דבר עדיף לקנות מסך לפי איכות התצוגה שלו ואחרי זה לפי הארגונומיה

ולכן הייתי הולך במקרה הזה על הסוני.

נ.ב עוד לא יצאה הביקורת על ה2407 , אין ליכ כל כך זמן כרגע.

נכון, אבל השאלה העיקרית היא האם איכות התצוגה נמוכה ברמה כל כך גדולה ב1907 ששווה לוותר על הארגונומיות הנהדרת שלו בשבילה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...