Your favorite HOlY SHIT! moments - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Your favorite HOlY SHIT! moments

jackhammer

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להגיד שכל המשחק Clive Barker's Undying הוא Holy shit אחד גדול! מההתחלה שאתה פתאום לא יכול לזוז ואחת מרוחות הרפאים קופצת לך מול הפרצוף או כל פעם שהhowlers באים לכיוון שלך בליוי השרמ&&ה שמלווה אותם..... היא והצרחות שלה.... רק מלשמוע את זה קיבלתי כמה התקפי לב סימולטנים.

ואיך אפשר לשכוח את Resident evil II כשאתם בתחנת משטרה נכנסים בשלווה לחדר החקירות מתכוננים לצאת כשפתאום המראה החד כיוונית נשברת ברעש מטורף ויצור ענק ולא סימפטי בעליל קופץ דרכה בררררר זו הפעם האחרונה ששיחקתי במשחק הזה. ועברו מאז כמה שנים טובות!

נכון!

עוד קטע ב Undying, קטע ה Holy Shit האולטימטיבי בשבילי (אחרי בערך 3/4 משחק, קצת לפני שמחסלים את הרוח הלפני אחרונה)

אני מגיע לחדר מסויים תמים למדי, יש בו מיטה, שידה ומראה. ליד המראה יש משהו שצריך לקחת מעל שולחן קטן (לא זוכר אם זה היה קטע מיומן של מישהו או קסם), ואיך שאני ניגש לשולחן הדלת נטרקת מעצמה.

כמובן שהסתובבתי לכיוון הדלת, וראיתי שאין שם כלום מלבד שהדלת נסגרה.

כשאני מחזיר את המבט לכיוון השולחן, אני רואה במראה מאחורי ההשתקפות שלי את הרוח שאני אמור לחסל!! אותו שבריר שניה מלווה בקטע מבהיל במיוחד של פס הקול, ככה שלא רק שכמעט נפלתי מהכסא, כמעט חרבנתי במכנסיים.

התגובה המיידית שלי היתה להסתובב אחורה - אבל לא היה שם כלום..

כמה קיללתי את מעצבי המשחק אח"כ, כל הקטע הזה היה מבויים בצורה גאונית.

עוד קטע Holy Shit - אותו דבר שאמרתם לגבי היה נכון גם לגבי משחק אחר, שהיה לא פחות מהפכני במנוע הגראפי (ועד היום אני חושב שזה אחד מה FPS הכי טובים שנעשו אי פעם) - Unreal הראשון. גם שם היה רגע כזה, שיוצאים מתעלה תת קרקעית של חללית שהתרסקה (תחילת שלב שני של המשחק), יוצאים החוצה לנוף טבעי עוצר נשימה (במונחים של גראפיקה של אותה תקופה..) עם הקולות של בע"ח ברקע, והכי חשוב - מוסיקת פס הקול המצוינת פשוט העבירה את התחושה שמגיעים לעולם יפה ומרהיב. זה אחד הרגעים הכי בלתי נשכחים בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנקודה מסויימת ה-Spawn של Doom3 התחיל לשעמם. אתה פשוט יודע שאם יש מסדרון ריק משהו הולך לצוץ מאחוריך.

זה נכון

בגלל זה נמאס לי בשלב מסוים

אף פעם לא גמרתי אותו

נהיה יותר מדי צפוי

אמממ שאני תמיד משחק בDAVE.... :silly:

HOLA CRAP!!!!! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגרעפס ה-3 ב NEVERHOOD

2. הגוף של LARA CROFT ב TOMB RIDER ה-1

3. הקסם של האישה בGOLDANE AXE ה-1

4.לSAMUS אין בולבול METEROID -1

5.PITSTOP II אפשר להחליף גלגל ולתדלק ויש מכונאים

800XL 1986 אבל אז לא ידעתי לקלל באנגלית

אז זה היה יותר יוווווווווווווווווווווווווווווווו.

6. טטריס ARCADE שלב 12 הלבנים נפלו במהירות של המעבד

המקום ה"חללית" רחובות היו שם יותר מ 30 מכונות משחק

כולם מאוישות וכולם עזבו הכל ונעמדו מאחורי לא עברתי שלב

אבל כולם כולל אני צעקנו וקיללנו כל לבנה גם את ה-4 אנכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת לי קטע מפחיד ב דום 3

אתה הולך בתוך מסדרון קטן חשוך עם אורות אדומים קטנים בצדדים

ופתאום אתה שומע כאילו מישהו נושם לך בכבדות מאחורה

לא יכלתי לישון יומיים אחרי הקטע הזה!!

ממש מפחיד!

נכון נכון

וגם יש את הקטע הזה שאתה שומע לחישות "Over here" ו"Follow me" למרות שאין אף-אחד בחדר

עם מערכת סראונד טובה זה בהחלט יכול לצמרר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה הדימיון שלי או לא.. אבל בHL2 בעיירה המפחידה הזאות (רייבנדל או משהו...) אז כשאתה שורף את הזומבים הם צועקים בעיברית:

בוא אלי... בוא אלי...

זה עשה לי צמרמרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרגעים שגרמו לכם לצעוק HOLY SHIT!......

טוב אני יתחיל :smile1:

הראשון (לא בהכרח לפי סדר העדפה) הוא הפעם הראשונה שנכנסתי לחדר עם דואל עוזי בהילוך איטי במקס פיין :jump: :jump:

השני זה יותר כמו משחק שלם מאשר רגע מסוים...

FEAR

כל המשחק הזה מלא ברגעים כאלה

אבל הכי טוב בשבילי זה היה באיזה קטע (די באמצע) שאתה צריך לרדת בסולם ,ואלה ששיחקו בזה יזכרו איך המצלמה זזה שאתה יורד בסולם, ובדיוק שאתה מסתובב כדי לאחוז בידיות של הסולם מופיעה לך הילדה הקטנה הזאת :screwy: (אם האחיזה שלי בסולם היתה תלויה באמת בידים שלי ברגע הזה היתיי מתרסק על הרצפה :lol: :lol:)

ואז שאתה יורד בסולם, מסתובב עוד פעם ו PAXTON FETTEL עומד ממולך :screwy: :screwy: :screwy:

חולני!!!!! :lol:

דפקתי כזה HOLY SHIT שההורים שלי התעוררי וצעקו עלי :lol: :lol: :lol:

תגיד אתה במקרה חבר שלי?

:o :o

אני לא מאמין בדיוק כזה קטע היה לי!

אני וחבר שלי שחקנו ב2 בלילה בFEAR עם אורות סגורים ורמקולים על גבוהה! והיה בול את הקטע הזה שאתה יורד בסולם ואז הילדה נמצאת שם!

אתם לא קולטים איך נבהלנו!!!!!!! שנינו יצאנו מהחדר מזה בריצה! הלכנו למות! כי היינו ממש שקועים בתוך המחשק ופתאום :behead:

אך...... :P :P :P

גם בHL היה אותו קטע בחושך על גבוהה... אחותי רבה עם אחי [אחותי 15 אחי 9] והיא דפקה צעקות כאלה ופתאום תוך כדי שהיא צועקת קופץ לי איזה זומבי כזה! MY לאב בביצים!

היה פעם אחת לפני איזה 3 שנים שרץ כל הזמן הסרטון הזה של השיר הודי וראים את התמונה של האבנים במעגל..... ואז פתאום יש תמונה מפחידה וצעקה...

אז אתם קולטים עשיתי אתזה לכל המשפחה שלי כולל אח שלי הקטן בכיתה א'!!!!! הוא היה ככה מול המסך שמתי גבוהה...

נראה לי איזה שבועים הוא לא ישן אחרי זה!

ד"א קבלו אנשים שבאמת צועקים HOIY SHIT

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1268146

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=922533

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1060734

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Clive Barkers Undying

המשחק הכי מפחיד שאי פעם שיחקתי, המעצב של המשחק פשוט גאוני וחולני, ממש סרט אימה משובח!

וכמובן

Alice

ישבתי עם אמא שלי, אפילו היא אהבה את המשחק הזה, כל הקטעים בו היו פשוט סוחפים וגורמי צמרמורות, במיוחד הקטעים שהמכשפות המרחפות באות אלייך משום מקום, באמת holly shit (((=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צועקים "...Help me... I'm burning... Help me" ואז "blaurghereaugheraeru" ואז מתים.

הקטע הכי מגניב הוא שהם צועקים Help Me גם כשאתה משמיע את ההקלטה ברוורס:

http://dasheo.biz/Sound/moan1reversed.wav

(ותודה לויקיפדיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגרעפס ה-3 ב NEVERHOOD

2. הגוף של LARA CROFT ב TOMB RIDER ה-1

3. הקסם של האישה בGOLDANE AXE ה-1

4.לSAMUS אין בולבול METEROID -1

5.PITSTOP II אפשר להחליף גלגל ולתדלק ויש מכונאים

800XL 1986 אבל אז לא ידעתי לקלל באנגלית

אז זה היה יותר יוווווווווווווווווווווווווווווווו.

6. טטריס ARCADE שלב 12 הלבנים נפלו במהירות של המעבד

המקום ה"חללית" רחובות היו שם יותר מ 30 מכונות משחק

כולם מאוישות וכולם עזבו הכל ונעמדו מאחורי לא עברתי שלב

אבל כולם כולל אני צעקנו וקיללנו כל לבנה גם את ה-4 אנכי.

OMG!!!!!!!!

נכון איזה מגניב זה!!!

בככל משחק ממכר חבל"ז

תגיד אתה במקרה חבר שלי?

:o :o

אני לא מאמין בדיוק כזה קטע היה לי!

אני וחבר שלי שחקנו ב2 בלילה בFEAR עם אורות סגורים ורמקולים על גבוהה! והיה בול את הקטע הזה שאתה יורד בסולם ואז הילדה נמצאת שם!

אתם לא קולטים איך נבהלנו!!!!!!! שנינו יצאנו מהחדר מזה בריצה! הלכנו למות! כי היינו ממש שקועים בתוך המחשק ופתאום :behead:

אך...... :P :P :P

גם בHL היה אותו קטע בחושך על גבוהה... אחותי רבה עם אחי [אחותי 15 אחי 9] והיא דפקה צעקות כאלה ופתאום תוך כדי שהיא צועקת קופץ לי איזה זומבי כזה! MY לאב בביצים!

היה פעם אחת לפני איזה 3 שנים שרץ כל הזמן הסרטון הזה של השיר הודי וראים את התמונה של האבנים במעגל..... ואז פתאום יש תמונה מפחידה וצעקה...

אז אתם קולטים עשיתי אתזה לכל המשפחה שלי כולל אח שלי הקטן בכיתה א'!!!!! הוא היה ככה מול המסך שמתי גבוהה...

נראה לי איזה שבועים הוא לא ישן אחרי זה!

ד"א קבלו אנשים שבאמת צועקים HOIY SHIT

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1268146

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=922533

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1060734

זה קטע שצריך ממש לשחק בו אפילו לשבת על יד זה שמשחק לא מספיק כדי להבין עד כמה באמת הוא מצמרר/מבהיל/מפחיד

צריך ממש לשבת ולשחק אותו

ודרך אגב השלישי בלינקים גדול!!!!!

מסכנים הילדים :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...