מסך של DELL 22 INCH, שווה? (E228WFP) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך של DELL 22 INCH, שווה? (E228WFP)

parker8

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך הנ"ל שייך לסידרת ה E של דל כל קשר בינו לבין סידרת ה XX07 של דל מקרי בהחלט.

הרגל מסורסת ולא ניתן להסיט את המסך למצב PIVOT שחשוב מאוד במסכים רחבים בכדי לנצלם בגלישה או עריכת מסמכים,

אין שום כיוון חוץ מזוית מסך, יש רק כניסת VGA וכניסת DVI.

המסך מגיע עם פאנל TN כנראה של CMO והוא בעצם זהה ל CHI MEI אם אתה אוהב את השם על המסך

אתה מומזן לקחת אותו במקום את ה CHEI MEI אבל מבחינת ביצועים הם יהיו כמעט זהים

למעט כניסת DVI תומכת ב HDCP וגם זה לא באמת חשוב.לדעתי עדיף להימנע מכל מסכי ה 22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bagheera,

מתי צפויים להגיע לשוק מסכי 22" שיהיו באותן איכויות (פאנל, צבעים וכו') של סדרת XX07?

יש טעם להמתין עוד כמה חודשים לפני רכישת מסך LCD? משהו צפוי להשתנות בשוק? דגמים חדשים מעניינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צפויה שום התקדמות בתחום ה 22", מה שכן כנראה שה 24-23" יחליף את ה 20" וה 26-27" יחליפו את ה 24" באותו תחום מחירים

כנראה בשנה הבאה.

כך בחשבון שהסיבה היחידה לקנות מסך 22" זה המחיר שלו והסיבה למחיר היא פאנל זול ולא איכותי.

כל אחד צריך לעשות את השיקול שלו, מסך איכותי או מסך גדול.

אם אתה רוצה גדול ואיכותי תצטרך לשלם כמעט פי שתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות:

אני עובד כבר 3 שנים על עם מסך רחב 15.4 ומעולם לא חויתי בעיות במסך הנייד שלי מכל סוג או לפחות כאלו שגרמו לי להרגיש שהמסך לא איכותי בגלל זוית צפיה, צבעים, או מהירות תגובה. האם אחרי 3 שנים עבודה איתו והעובדה ששום דבר לא ממש הפריע לי עם מסך זה לא אומרת בבירור עלי לפחות שאם אני אקנה מסך 22" הוא בכל מקרה יהיה בעל איכות טובה יותר ממסך המחשב הנייד שלי? במסך זה ראיתי , שיחקתי משחקים, עבדתי והכל ללא שום תחושה שהמסך לא איכותי מספיק, אם כבר אז להפך.

שאלה שניה:

לדעתי , רוב האנשים שיקנו מסך גם הוא יהיה באיכות מזעזעת לא ישימו לב לבעיות האיכות שלי ולא היו שמים לב, בעצם הקריאה בפורום למשל הופכת אותך למודע לנושא, אך אם אנשים לא היו מודעים לבעיה עקב קריאה בפורומים למשל הם לא היו מתלוננים (שוב, רובם) שהמסך שלהם בעל צבעים לא אחידים וכדומה..

לכן שאלתי בעצם היא למה אתה ממליץ לא לקנות 22" לרוב האנשים שחוית השימוש במסך זה מעפילה כנראה על עניין צבעים שיתכן שיהיו לא אחידים, זוית צפיה לא מטורפת וכדומה (שוב דברים שרובנו לא שמים לב בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צפויה שום התקדמות בתחום ה 22", מה שכן כנראה שה 24-23" יחליף את ה 20" וה 26-27" יחליפו את ה 24" באותו תחום מחירים

כנראה בשנה הבאה.

כך בחשבון שהסיבה היחידה לקנות מסך 22" זה המחיר שלו והסיבה למחיר היא פאנל זול ולא איכותי.

כל אחד צריך לעשות את השיקול שלו, מסך איכותי או מסך גדול.

אם אתה רוצה גדול ואיכותי תצטרך לשלם כמעט פי שתיים.

מתי זה אמור לקרות? (מסכי 23-24 אינץ' במחירים של מסכי 20 אינץ' נשמע לי כמו בגדר חלום)

בשבילי ה-24 האינץ' הוא מסך חלומי.... שאני לא רואה אותו עולה בסביבות ה-2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מאיפה לנו לדעת איך רואים בנייד שלך ומה ההבדלים בינהם...בכללי הם אותו חרא זוויות הצפיה בניידים זוועה....

2. הוא ענה לך יפה מאוד אתה רוצה גדול ואיכות מנימלית או פחות גדול ואיכותי אתה אולי לא מבין את המשמעות של זוויות צפיה וחדות לא יצא לך לראות אף פעם מסך איכותי.. אז מה שיש לך ושאתה טוען שרוב האנשים מעדיפים נכון מחוסר ידע ולכן שואלים אותכם מה אתם רוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שפעם מסכי 20" עלו 4500 ש"ח וה VP191 עלה 3800 ש"ח.

תראה איפה אנחנו עומדים היום.

בדרך כלל רוב האנשים יעדיפו לקנות מסך איכותי הבעיה היא שהם אינם יודעים לשפוט מהו מסך איכותי,

כאשר מגיע לפורום מישהו שמוכן להשקיע 2500 ש"ח במסך אין שום סיבה שהוא לא ייקח בכזה תקציב את ה 2007WFP

כל מסך 22" שיומלץ בתקציב הזה לא מתקרב לאיכות של ה2007 ויהיה בזבוז כסף.

qt1h00 עד שאתה לא רואה משהו יותר טוב אתה בטוח שמה שיש לך מצויין.

אתה עובד הרבה זמן עם מסך LCD והתירגלת לפאקים של מסכי TN בכל זאת אם אתה רוצה

לקנות מסך באיכות דומה בגודל 22" חבל שתשקיע סכומים שקרובים למחיר שבו תוכל לקנות מסך הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול שיכנעת אותי אבל שאלה אחרת. אתם ממליצים לכולם על 2007WFP אבל אני יכול היום לקנות מסך 19" איכותי ב 1700 שקל לא? שווה לפי דעתכם להשקיע עוד 700-800 שקל בשביל עוד אינץ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו שאלה קצת אישית לא?

זה תלוי כמה כסף יש לך

וכמה אתה צריך עוד שטח , 1680 ברוחב זה הרבה

bagheera אני מניח שההמלצה החמה היא רק ל פאמל הבנתי שה2007wpf יכול לבוא גם עם pva לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ניתן להשיג מסך 19" עם פאנל טוב ב 1500 אבל אתה לא משלם עוד 1000 שקל על אינץ בלבד אלא גם על

1. פאנל יותר איכותי מסוג S-IPS

2. תוספת של רזולוציה מ 1280X1024 ל 1680X1050 או 1600X1200 אם מדובר במסך בפורמט רגיל.

3. כניסות נוספות כמו SVIDEO ו COMPOSITE

4. ארגונומיה מלאה, כל הכיונונים והאב 2.0 עם ארבע כניסות. (כאשר מדובר ב 2007)

5. כמובן תוספת של אינץ :xyxthumbs:

*עד עכשיו לא היה מישהו בפורום שקנה וקיבל את גירסת ה S-PVA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...