מה הקטע להוציא משחקים שלוקחים יותר מ 4.8 גיגה ? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע להוציא משחקים שלוקחים יותר מ 4.8 גיגה ?

עמיר

Recommended Posts

אין קשר, דיסק קשיח זה דבר שנשחק הוא כל הזמן עובד, דיסק לעומת זאת (אם אתה שומר עליו במקום סביר כמובן) יכול להחזיק הרבה מאוד שנים.

מחקרים מראים שאחרי כמה שנים מידע מדיסק נעלם.

אבל יש סיכוי שזה מדיסק צרוב אני לא בטוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אתה אומר למה הם לוקחים 4.8GB, זה בא מעיקר מהמנוע הגרפי ומשימות (Singleplayer).... אלה לוקחים הרבה מהמשחק כעיקרון...

מה זה קשור בדיוק... תאמין לי שאם הם היו רוצים, היה אפשר לדחוס את המידע כך שהוא יתפוס עשירית מהמקום... הם לא עושים את זה בעיקר מעצלות ועל הדרך לדפוק את הפיראטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק מן הסתם הולך ונשרט, עם השימוש. כמה שלא תרצה, זה מה שיקרה. כמובן, אם הוא סגור בארון ולא נוגעים בו, בניגוד לדיסק צרוב שפג תוקף אחרי תקופה מסויימת, אורך החיים הפסיבי של דיסק מקורי הרבה יותר גדול.

אגב, לפחות בנושא של מוסיקה, אני לא משתמש בדיסקים מקוריים. אני צורב אותם ומשתמש בצרובים, ואז הם לא נדפקים. אני לא יודע כמה פשוט לעשות את זה עם של משחק. זה תלוי, כנראה, בהגנה שלו.

בכל מקרה, אם יש אפשרות לעשות ממנו Image או עותק פיסי, אני תמיד מעדיף לעבוד עם עותק ולא עם המקורי.

בקשר לשאלה שבת'רד - ככל שהמשחקים נהיים יותר איכותיים, עם יותר פרטים, גרפיקה וסאונד יותר מפורטים - כך צריך יותר מקום לאחסן את כל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתה את הוצאה האחרונה של blu ray ?

אני לא נותן קישור או משהו.. אבל סרט ששוקל 28 ג'יגה..

לך "תקנה"...

הסיבה ל blu ray היא שונה לגמרי... אם יש לך ציוד שמסוגל להראות את האיכות הזו, אז זה באמת משהו אחר... (ד"א למשל כדי שתוכל לנגן סרט כזה מקורי, צריך גם כונן מיוחד, גם לוח אם מיוחד, גם כרטיס מסך מיוחד, גם מסך מיוחד, וגם מערכת הפעלה מיוחדת, שכולם יתמכו ב HDCP, לעומת זאת הגרסא הפרוצה, צריכה רק הארד דיסק גדול וזהו)...

אני לא יודע כמה פשוט לעשות את זה עם של משחק. זה תלוי, כנראה, בהגנה שלו.

בכל מקרה, אם יש אפשרות לעשות ממנו Image או עותק פיסי, אני תמיד מעדיף לעבוד עם עותק ולא עם המקורי.

בקשר לשאלה שבת'רד - ככל שהמשחקים נהיים יותר איכותיים, עם יותר פרטים, גרפיקה וסאונד יותר מפורטים - כך צריך יותר מקום לאחסן את כל זה.

אם קנית, אז מה הבעיה, פשוט תוריד עותק פרוץ למקרה שיהיה בעיות.

אני לא בטוח שמהמשחקים נהיים יותר איכותיים, יש משחקים שנראו לא פחות טובים / מעניים ותפסו הרבה פחות מקום.בכל מקרה, תמיד אפשר לדחוס את המידע של המולטימדיה כך שיקח פחות מקום, אבל לחברות יש אינטרס לעשות שהכל יתפוס יותר מקום כאמצעי נגד העתקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי בחורצ'יק

אבאלה הפיל אותך כשהיית קטן?

אמאלה נסתה לחנוק אותך ויש לך נזק מוחי מחוסר חמצן?

אתה באמת חושב שמה שחברות המשחקים רוצות שתקנה צורב DL כדי שתוכל לצרוב את המשחק שהורדת מהרשת?

:s07: :s07: :s07: :s07: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy::s07: :s07: :s07: :s07: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכן צודק חברות המשחקים רוצות לדפוק אותך בכוונה. עכשיו עזוב את הארנק של אימא ואבא, לך תמצא עבודה וממש תקנה יצירות שאנשים קורעים את עצמם בשבילך.

אין טעם להמשך הדיון הזה ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...