עזרה עם רשת אלחוטית במחשב נייד. הרשת לא מזוהה במחשב - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם רשת אלחוטית במחשב נייד. הרשת לא מזוהה במחשב

anatoli

Recommended Posts

נסה לעשות משהו כזה.

1-כנס לחיבורי הרשת שלי ושם ימני על מתאם הרשת שלך וכנס למאפיינים,עבור לחוצץ של אלחוטית וחפש משהו עם "תן לווינדוס להתחבר לרשת האלחוטית " ואז בטל אפשרות זאת ותעשה אישור.

2-ימני על המחשב שלי-- בחר בניהול ושם כנס לשירותים.

חפש את השירות wireless zero config ותעשה ביטול ואז הפוך את השירות ללא זמין.

3-הסר את תוכנת הניהול והחיבור לרשת האלחוטית שהגיעה עם כרטיס הרשת ואז תעשה הפעלה מחדש למחשב.

4-התקן מחדש את התוכנה שהגיעה עם מתאם הרשת ואז תנסה להתחבר איתה לרשת האלחוטית.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזבו, למה לתת רעיונות, גם ככה מתעלמים מהם..

אני פעלתי לפי כל ההמלצות שקיבלתי פה מלבד זו שהצעת כיוון שלא מצאתי את מה שדיברת עליו.

the_cool, אני אבדוק ואציין אם משהו התשנה עוד כמה דקות.

Anatoli.[br]פורסם בתאריך: 17.02.2007 בשעה 17:48:25

the_tool,

פעלתי על פי ההנחיות שלך, זה נשאר אותו הדבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-נסה להכנס להגדרות הנתב ולשנות ערוץ שידור+שינוי ssid(מזהה רשת אלחוטית) ואז להגדיר בהתאמה בתוכנת ניהול שבמחשב שלך,מה קורה?

2-האם מוגדרת לך הגנה/הצפנה על הרשת האלחוטית?

3-האם הדרייבר של הכרטיס הרשת שלך+תוכנת הניהול הכי עדכניים?

4-יש לך אפשרות לחבר למחשב כרטיס רשת אחר ולבדוק האם התופעה חוזרת על עצמה?

5-עוד משהו שתוכל לנסות:

באתחול המחשב,בחור ב-safe mode+networking ותבדוק האם המחשב מצליח להתחבר לרשת האלחוטית.

6-עלה לפה פלט ipconfig /all מהמחשב שלך.

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אנשים,

תודה על העזרה הרבה. אתמול עשיתי קפיצה אל ראול (NEMESIS) והוא פתר לי את זה. אחרי שהוא בדק כמעט הכל (כולל זה שהאנטנה מחוברת לכרטיס פיסית) הסתבר שהבעיה היא בתוכנה בכלל. ג'יגהבייט המפגרים האלה רשמו באתר שלהם שהכרטיס רשת הוא של כשלמעשה מדובר בכרטיס אחר לגמרי. לכן כשעידכנתי מהאתר של ג'יגהבייט לפי הדגם של המחשב הנייד זה לא שינה כלום. אז ראול מצא את הדגם הנכון, מצא דרייבר תקין, וזה סידר את העניין.

אז תודה לכולם על העזרה (ד"א, Omniscience גם את מה שהמלצת השגתי, רק שזה היה כבר אחרי שסידרתי את זה) הרבה, אני שמח שהכל נפתר. חבל שזה היה דבר כזה שטותי ושג'יגהבייט המפגרים האלה לא יודעים איזה חלקים הם תוקעים בתוך המחשבים שלהם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...