תערוכת 3GSM בברצולנה עם הכרזות של פלאפונים חדשים - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תערוכת 3GSM בברצולנה עם הכרזות של פלאפונים חדשים

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פינגוינים להצלה !!!

בכל מקרה, פרצו את ה ? יפרצו גם את זה בסוף...

גם בפלאפון שלי אין תוכנות צד שלישי, ואין לי בעיה, כי הוא נותן לי את כל הפונקצינליות שאני מצפה מפלאפון.

גם לפלאפון יש דפדפן, מה שיגרום לפריחה של ואביות שיעבדו איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, יפה שבעמוד החדשות מדברים על משהו איזוטרי בתערוכה שהעיקר בה הוא פלאפונים לא ?

בכל מקרה, מה מהפכני ? חוץ מהמסך מגע, מערכת הפעלה נוחה, שאמור להיות איכותי ממה שיש היום (עוד לא ברור כמה), נגן מוזיקה/וידאו ברמה אחת מעל כולם, הקטע עם החיישנים השונים (לא הנגיעה), יכולת הדילוג באינטרנט בין הויפי לסלולרי ישירות, 8 גיגה של פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש לו EDGE שרשת סלקום תומכת בו שזה דור 2 ושלושת רבעים, והוא נותן מהירות סבירה ביותר לגלישה. לגבי דור שלישי, כבר נאמר שהדור הבא 2nd generation יתמוך בו (בטח יצא שנה אחרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, יפה שבעמוד החדשות מדברים על משהו איזוטרי בתערוכה שהעיקר בה הוא פלאפונים לא ?

בכל מקרה, מה מהפכני ? חוץ מהמסך מגע, מערכת הפעלה נוחה, שאמור להיות איכותי ממה שיש היום (עוד לא ברור כמה), נגן מוזיקה/וידאו ברמה אחת מעל כולם, הקטע עם החיישנים השונים (לא הנגיעה), יכולת הדילוג באינטרנט בין הויפי לסלולרי ישירות, 8 גיגה של פנימי.

אני מחכה למהפכה, כי כל מה שיש פה כבר קיים.

מסך מגע? היו כבר הרבה לפני.

8 גיגה? n91.

דפדפן איכותי וסופר מהיר? כל מכשירי הסימביאן 9 ומעלה. (שעל הדרך הם גם דור שלוש ושלוש וחצי, שהופך את הגלישה למהירה יותר, לחלקם גם WIFI).

נגן ווידאו ברמה מעל כולם? הכיצד? הוא ינגן AVI עם כתוביות? אה לא, אז כנראה שהסימביאנים שוב ניצחו.

המהפכנות היחידה כאן היא שילוב המסך הענק עם כמות האיחסון הגדולה. כך או כך, אני עוד מחכה לN95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RIZR Z8 של מוטורולה חדשני בצורה שהוא נפתח - סליידר מעוקל..

מוטורולה סוללת את הדרך לתעשיית הסלולר כפי שהמציאה את הפליפ (טלפון נפתח) ואת הטלפון הדק (RAZR) וכולם ממהרים לחקות.

ה RIZR Z8 בנוסף מיועד במיוחד להורדה והצגה של קטעי וידיאו. ה-Z8 מאפשר חיבור לדור 3.5 HSDPA והוא בעל מסך גדול ואיכותי שמציג וידיאו במהירות של 30 תמונות בשנייה, מה שמשפר מאוד את האיכות יחסית לרוב המכשירים הקיימים. לכל חובבי הוידאו בתנועה.

http://direct.motorola.com/hellomoto/motorizrz8/

מה זה -"זה פלא לא מצלמה"

אז למה לך דור חדש של פלאפונים אם כלום לא משתכלל?

הכי טוב שיש לך מצלמה איכותית בפלא לא?

יום אחד כבר לא נצטרך לקנות מלמות דיגיטליות

רק חבל שזה הולך בקצב איטי

אז זהו שלא, טלפונים לא יהוו תחליף למצלמות עוד הרבה מאוד שנים אם בכלל.

כלומר מי שנהנה לצלם היום עם טלפון 2M זה בסדר, אבל לא לצפות שיכניסו במארז מיניאטורי כמו טלפון סלולרי ובמחיר שלו פונקציונליות של שגדולה ממנו פי 2 ויותר ועולה כמעט כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RIZR Z8 של חדשני בצורה שהוא נפתח - סליידר מעוקל..

מוטורולה סוללת את הדרך לתעשיית הסלולר כפי שהמציאה את הפליפ (טלפון נפתח) ואת הטלפון הדק (RAZR) וכולם ממהרים לחקות.

ה RIZR Z8 בנוסף מיועד במיוחד להורדה והצגה של קטעי וידיאו. ה-Z8 מאפשר חיבור לדור 3.5 HSDPA והוא בעל מסך גדול ואיכותי שמציג וידיאו במהירות של 30 בשנייה, מה שמשפר מאוד את האיכות יחסית לרוב המכשירים הקיימים. לכל חובבי הוידאו בתנועה.

http://direct.motorola.com/hellomoto/motorizrz8/

תודה על הקדמה, :xyxthumbs:

בקרוב הכרזות של מכשירי סימביאן UIQ מסוני אריקסון והכרזות של HTC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם אחותי

והיא אישרה לי שהיא בתערוכה הזאת

3GSM ושאלתי אותה עם היא לקחה , והיא אמרה שכן..

אז אני מבטיח להביא שבוע הבאה (שהיא תחזור לארץ) להביא תמונות

מהתערוכה :P במיוחד לפורום hwzone :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...