נגנים עם אחריות בינ"ל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגנים עם אחריות בינ"ל

amit_amit

Recommended Posts

מנסיון ידע מספקים יופי של אחריות... אמנם לוקח קצת זמן אבל זה עדיף מניסיון רע שהיה לי עם באג

היה לי בעיה בדיסק קשיח של האייפוד הייתה לי הוכחת קניה והחליפו בחינם אז מבחינתי לידע יש שירות מצויין השאלה אם גם כריאיטיו או אייריבר ושות עושים דברים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר אם קנית "ממפיץ רישמי" או מפיץ מוצהר" או משהו בסגנון תקבל אחריות בישראל אצל ידע , אבל תצתרך גם את העובדה הזו וגם קבלת קנייה.

קשה להאמין שכבר עברה שנה והקבלה הזו כבר לא שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר אם קנית "ממפיץ רישמי" או מפיץ מוצהר" או משהו בסגנון תקבל אחריות בישראל אצל ידע , אבל תצתרך גם את העובדה הזו וגם קבלת קנייה.

קשה להאמין שכבר עברה שנה והקבלה הזו כבר לא שווה כלום.

אתה צריך את המכשיר והוכחת קניה יענו קבלה עם תאריך ושם של החנות ויש לך אחריות אני קיבלתי מידע שירות מצויין אבל אני עכשיו מחליף את האייפוד ומחפש אלטרנטיבה אחרת ולא הסאנדיסקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת.

ידע זקוקים להרבה פידבקים טובים כמו זה בכדי לשנות את דעת הקהל עליהם. מצבם לא משהו בנושא זה , ואני חושב שבצדק.

אני קבילתי מהם שירות טוב עוד כשקניתי את האייפוד הראשון מהסטוק הראשון שהגיע לארץ , אבל מסביב דברים לא ניראו טוב, והמדיניות שלהם היתה קצת מפתיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם ידע יתנהגו לקהל כמו שצריך הם יקבלו פידבקים טובים... הם לקחו עברית שמישהו עשה ומוכרים את זה למי שלא קנה אצלם... נו באמת...

ושלא נדבר על המחירים של מחשבי הלאפטופ שלהם שבחו"ל פשוט נמכרים כמו נקניות חמות ופה בארץ.. כלום... אין פרסום, אין מודעות, לא איכפת להם מהמשתמשים הרגילים... את הכסף שלהם ידע עושים ממכירת תוכניות ומחשבים לקהל נישה שמוכן שידפקו אותו... (תחומי קראיטיב לרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התדמית של ידע בארץ לא משהו וזה נכון וזה גם בגלל שהיא כמעט ולא פונה לשוק הפרטי, היא הולכת בעיקר על השוק העיסקי שזה המכירות הנרחבות, כמו אף אחד לא קונה אייפוד מידע עצמה אלא ממפיץ שלה, היא לא דואגת לפרסם את עצמה כי משתמשי המאק בארץ מאוד ספורים.

אבל התדמית שלהם בעיניי במגמת השתפרות יש כבר הרבה פידבקים טובים עליהם בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם ידע יתנהגו לקהל כמו שצריך הם יקבלו פידבקים טובים... הם לקחו עברית שמישהו עשה ומוכרים את זה למי שלא קנה אצלם... נו באמת...

ושלא נדבר על המחירים של מחשבי הלאפטופ שלהם שבחו"ל פשוט נמכרים כמו נקניות חמות ופה בארץ.. כלום... אין פרסום, אין מודעות, לא איכפת להם מהמשתמשים הרגילים... את הכסף שלהם ידע עושים ממכירת תוכניות ומחשבים לקהל נישה שמוכן שידפקו אותו... (תחומי קראיטיב לרוב).

הם לא גנבו עברית שמישהו יצר אלא שילמו על כך וזכותם המלאה לבחור למי לאפשר להתקין את התוכנה. לגבי השיווק שלהם פה אתה באמת צודק והם לא ממש משקיעים בשיווק למרות שמדי פעם יוצא לי להיתקל בקטלוגים בעיתונים (של רשתות מכשירי חשמל/מחשבים) שם מופיעים מחשבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...