שאלת השוואה לגבי ויסטה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת השוואה לגבי ויסטה

ניר.

Recommended Posts

יש הרבה תוספות שיש ב-Ultimate ושאין ב-PRO!

ולפי מה שזכור לי אמרו שגירסת ה-Business שווה ל-PRO

אם תרצה לדעת מה ההבדלים בין כל הגרסאות של ויסטה אתה יכול להסתכל פה - http://www.microsoft.com/israel/windows/products/windowsvista/editions/choose.mspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכוונה האם ultimate הוא הגרסא הכי משוכללת כמו ש xp pro הוא הכי משוכלל (מבין הגרסאות השונות, אז כן)...

מבחינת האופציות אבל, התוספות ש xp pro נותן, הוא יותר כמו האופציות ש buisness נותן על ה הרגיל...

אם אתה סתם עושה השוואות אז מן הסתם ב ultimate יש עוד דברים.

האם יש סיבה למישהו בכלל להתקין vista ? שאלה טובה... לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבה יותר, בטוחה יותר?

לא.

אבל היא אמורה להביא שיפור בביצועים.

שתי הגירסאות הם אותו דבר בדיוק, רק אחת בניה ב-32 ביט והשניה בנויה ב-64.

ההתקנה של גירסת 64 ביט אמורה להיות יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,תודה...אבל יש מישהו שיודע בוודאות?

אני יודע שהיא אמורה להיות יותר יציבה וטובה אבל האם היא גם תהיה יותר כבדה?

אל תשבור את הראש, יש לך מעבד 64 ביט אז תתקין את גרסת ה-64 ביט.

מנסיון אישי היא יותר יציבה מגרסת ה-32 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה ממליץ על גרסאת 64 (ויסטה), אולי תוכל לענות על מס' שאלות:

1. האם זה נכון כי גרסאת ה-64 צורכת יותר זכרון ?

2. האם זה נכון כי לא ניתן להתקין עליה דריברים לא מאושרים (WHQL) או לא מוכרים ?

3. האם זה נכון כי אין היום שום משחק שממש מנצל את ה-64bit ?

4. האם זה נכון כי הרצה של תוכנות 32bit נעזרת באמולציות כגון WOW ?

5. האם זה נכון כי דריברים חדשים יוצאים קודם כל ל-32 ביט? ובכלל 32 ביט ישאר במרכז העניינים בשנה הקרובה?

6. מה הייתרונות בהתקנת 64 בימים אילו ? (מלבד "יציבות" ואבטחה)

כי נכון לעכשיו - במידה ושני הייתרונות הנ"ל הם העיקריים - אני יכול להבטיח לך שהיתרונות האילו יעלמו מהר מאוד בין כל החסרונות.

עבדתי כמעט שנה עם pro x64. לפני מס' ימים חזרתי ל- sp2 ומה אני יגיד לך, עם כל היציבות של ה-64 - התגעגעתי ל-32 ולכל שוק התוכנות שמיועדות לו. ל-xp64 אני כבר לא יחזור (ואני לא אומר שלא הייתי מרוצה מה-64, אלא אני הרבה יותר מרוצה עם ה-32 בתור אחד שאוהב להפגיז את הוינדווס בתוכנות ומשחקים)

השאלה היא מה עושים עם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול ויסטה זה בזבוז של זמן בכל מקרה... אבל אם כבר, הגרסא של ה 64 ביט יותר מאובטחת ומכילה מנגנונים של אבטחה שאין ב 32 ביט. עדיין יש בעיות תאימות של 64 ביט, במיוחד עם חומרה לא פופלרית, וגם עם תוכנות מסוימות. לגבי המהירות, הם די זהים בגדול, במיוחד בתוכנות פשוטות ורגילות (שלרוב משתמשים).

לגבי צריכת , גם ככה ויסטה זה חרא של דבר, לא בדקתי את הצריכת זכרון, גם ככה לא כדאי להריץ עם פחות מ 1 גיגה, יותר מזה אני מניח שזה לא יותר מדי קריטי בגלל מנגנון ה SWAP.

לגבי התקנת דברים שאין להם אישור WHQL ב 64 ביט, אצלי לפחות בבטא הוא לא נתן לי, אני לא יודע מה המצב כעת...

לגבי משחקים, עוד שיצא XP ב 64 ביט לפני הרבה-הרבה זמן, יצאו כמה גרסאות של משחקים שתמכו בזה, כמו HL2, השיפור שראו היה בזמני הטעינה שהתקצרו באופן משמעותי, אשר לזמני המשחק בפועל, הם לא השתנו יותר מדי....

הרצת תוכנות 32 ביט למיטב ידעתי לא רצה באמולציה (כמו במעבדי ה של פעם), אלא פשוט בזמן הריצה של התוכנה המעבד עובר למצב 32 ביט באופן מיידי (זה היתרון של X64, אין יותר מדי בזבוז זמן במעבר בין 32 ל 64 וחזרה).

32 ביט ישאר איתנו להרבה מאוד זמן... לא יודע מה יוצא קודם למרות שאכן זה נראה הגיוני.

אין יתרון ממשי ל 64 ביט, וגם אין יתרון ממשי לויסטה בכלל...

לגבי יציבות, אני ממש לא חושב שיש יתרון מסוים ל 64 על 32, גם ככה המצב מספיק טוב היום אם לא עושים שטויות על המחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יתרון ממשי ל 64 ביט, וגם אין יתרון ממשי לויסטה בכלל...

לגבי יציבות, אני ממש לא חושב שיש יתרון מסוים ל 64 על 32, גם ככה המצב מספיק טוב היום אם לא עושים שטויות על המחשב..

כמה שטויות! אין יתרון ל-64 ביט? תלוי למי? אני למשל עובד בתלת מימד ויש שם יתרון אדיר, חבר שלי מחבר פנורמיות עם יותר לעומת גרסת ה-32 ביט, אולי לך אין יתרון אבל זה לא חל על כולם באופן גורס.

אכן כן, מנסיון גרסת ה-64 ביט יותר יציבה.

למה אתה סתם כותב שאין יתרון לויסטה? כי אתה מושפע מהכתבות הטיפשיות של ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבוב השטיויות והבורות הוא אדיר !

כניראה שיש איזה סיפוק בלצעוק לכל כיוון שהויסטה היא זבל של תוכנה ובזבוז זמן , כל החבר'ה רצים לצווח שטויות יהירות על מיקרוסופט ועל ויסטה . קודם תתקינו ואז תחוו דיעה . בתור משתמש כבד מאוד , וגיימר כבד שדרגתי את המחשב לפני שבוע . על הדרך רציתי לנסות את הויסטה ולחוות דיעה ממקור ראשון , הנה המסקנות :

1. ויסטה היא תוכנה מ ד ה י מ ה !!!!

2. נוכות הממשק לא דומה ולא מזכירה שום דבר שאני מכיר , וכן , אני מכיר גם את הממשק של הטייגר.

3. לא נתקלתי בבעיות של תאימות חומרה לחלוטין - כן אציין שבאתחול הראשוני ויסטה לא זיהתה את כרטיס הקול אולם בהמשך התהליך קפץ חלון שהפנה אותי לדרייבר המתאים באתר קריאטיב.

4. כל ה"תקלות" וה"נפילות" של תוכנות ומשחקים נבעו מסיבה אחד ב ל ב ד !!! - חוסר ההבנה של בויסטה. אין תוכנה אחת או משחק שלא קיבלתי פתרון מלא באחד הפורומים האקראיים שגוגל נתן לי , לאחר כתיבת ה"בעיה" בחלון החיפוש. - לפי הבנתי הכלל הוא - כאשר תוכנה מנסה להכנס לקרביים של המערכת הויסטה חוסמת אותה משום הגדרות אבטחה . הפתרון לכך הוא פשוט , ניתן להריץ כל תוכנה כ ADMIN והבעיה נפתרת. ( שלא כמו ב שימוש ביוזר של ADMIN נותן את האפשרות להריץ תוכנות כ ADMIN ולא נשאר פתוח כיוזר בפני עצמו כל הזמן , זאת משיקולי אבטחה )

5. בהרצה הראשונית המערכת עבדה בדיוק כפי שעבדה בXP. לאחר כמה שעות המערכת התחילה לעבוד י ו ת ר מהר ממה שהיכרתי עד היום וזאת בשל מערכת הסופר פאטצ' שפשוט גורמת להכל לעבוד הרבה הרבה יותר מהר !

המלצתי היא קודם באמת לבדוק באופן אישי , ורק אח"כ להביע דיעה , אני יכול לומר שמבחינתי אני מבסוט עד הגג מהויסטה , וזאת לאחר ניסיון , ונכון לעכשיו , לאחר שהויסטה מותקנת כבר שבוע , אין ברצוני לחזור ל . הויסטה היא פשוט מוצר הרבה יותר טוב.

ולכל המגיבים בסגנון הטוקבק - לא , אני ממש לא עובד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...