תגידו כדאי לבחור במנילה נ"מ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו כדאי לבחור במנילה נ"מ?

Deddy

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הייתי הולך לסטילים... המודיעין שמוד"ש עושה הוא פרווה (יחסית) היו ימים יותר טובים ליחידות התצפית השונות (אלה שלא נסגרו/צומצמו דרסטית).

סטילים עם זאת יכול להיות עשיה הרבה יותר מעניינת. יש שם באמת מעניינת ועושים באמת מענינים לפעמים... למרות שגם הרלוונטיות של זה לא בשיאה.

אחד החברים הטובים שלי היה איש ל"א בסטיל ובן דוד שלי במוד"ש והייתי חותם על סטילים אם הייתי צריך לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטילים? בעעעעעעעעעעע.

באמת אחד הגרועים.

3 שנים של נקיונות, נקיונות, נקיונות, נקיונות, נקיונות, קצת להקיא בסערה, אוכל גרוע, מגרים של רבע מטר על רבע מטר ונקיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קיבלתי פרופיל 72,

אז מה כדאי ללכת משלושת אלה?

1.נ"מ

2.שיריון (טנקים)

3.תותחנים

קודם כל, לא נ"מ. מתוך שתי האופציות האחרות, שריון הם היותר "קרביים" - הם נכנסים לכל מני בשטחים, בעוד שתותחנים רק פרוסים לאורך הגבולות. בלי קשר, גם נ"מ, גם תותחנים וגם שריון עושים קוי חי"ר רגילים לכל דבר (הם מקבלים קוים קלים יחסית ועושים בעיקר מחסומים, פטרולים וכו').

מוד"ש זה לא "יותר קרבי" מהשאר(נ"מ, תותחנים..)?

לא, להיפך. חיילי מוד"ש יושבים במוצבים לאורך הגבולות ובאיו"ש ומתצפתים על השטח שמוקצה לתצפית הספציפית שלהם. כמו כן יש גם חיילי מוד"ש שעובדים עם מכ"מים קרקעיים ועוד. אבל שוב, הכל מתוך מוצבים ועמדות, הם כמעט ולא יוצאים לשטח (חוץ מאיזה מארב פעם ב.. על הר נידח בצפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ממערך הנ"מ קצת על לוחמיו

כעיקרון חיילי הנ"מ נקראים חייל הקופסא- התפקיד אינו ממש קרבי

כעיקרון אתה אמור לשבת מול מכם ולתפעל את המערכת

אתה לא אמור לתקן את המערכת רק להיות באותו קרון ולהשגיח על שמי ישראל

יש אנשים שיחשבו שתפקיד זה מעניין ויש שלא...

מי שאוהב "לשחק במחשב" שילך, זה כמו סימולטור ענקי ומציאותי

*אני התיחסתי רק למערכות הוק ופטריוט (אני לא יודע מה הלוחמים עושים בסטינגר או בחץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לוחם נ"מ אני טכנאי הוק

אבל כעיקרון הלוחמים עושים חצאים, אבל שלא תטעה חצאים זה יציאות טובות יחסית למה שיש לך במנילה...

תשאוף להגיע לחץ, הם עושים חיים...

שחכתי לציין מספר דברים- אם תגיע לנ"מ אתה תצורף לחיל האוויר- משמע אתה תזכה לחוות דברים שאין בחיל ירוק...

(דברים טובים), תנאים משופרים וגם אתה תטייל הרבה בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...