תגידו כדאי לבחור במנילה נ"מ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו כדאי לבחור במנילה נ"מ?

Deddy

Recommended Posts

יש לי פרופיל 72 ועקב כך יש לי רק את התפקידים הכי גרועים שקיימים בצהל... יש לי לאשכול אחד שריון/תותחנים/איסוף ובאשכול השני נ"מ/חילוץ והצלה (ובעוד סעיף על ספינות טילים) עכשיו כל אחד מהם נשמע יותר גרוע מהשני... בנתיים מה שהכי קורץ כאן זה הנ"מ... השאלה שלי היא האם כדאי לבחור בזה? מה התנאי שירות שם?

ואם אתם יכולים להגיד משהו על החיילות האחרים אז תודה רבה.

דבר שני שאלו אותי גם על מסלולי קצונה יעודית (קשר ותקשוב/חימוש/לוגיסטיקה/ארגון רפואה) אז עד כמה זה כדאי?

ולאלה שרק מתחילים את תהיליכי הגיוס... תשמעו לי ואם שולחים לכם שאלון של גאמא על תעשו שטות ותמלאו אותו בחפיף ובלי מחשבה... למה אחר כך בזמן שאתם תקועים עם חרא של תפקידים חברים שלך הולכים למיונים של כל התפקידים הנורמליים...

אם רק הייתי יכול כבר להוריד ל64 תפרופיל (או אפילו לעלות אותו...) אז היו יוכלים להיות לי תפקידים הרבה יותר נורמליים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ממליץ לך במודיעין שדה, מתוך אחד ששם.

אומנם אני במסלול היותר קרבי של פורפילים 72-84, אבל עדיין אני מכיר משם את האנשים והם אחלה חברה.

עבודה מעניינת עם אמצעים טכנולוגיים מגניבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבור את מיוני גאמא נותן את אחד התפקידים הכי טובים שצה"ל יכול לתת.

נ"מ - רק בשביל לא להגיע לבה"ד שלו מספיק לא לבחור אותו. תכלס הרבה חברים שלי התפתו ללכת לנ"מ. אחד באמת נהנה על סוללת פטריוט. אחר שובץ להוק והיה שבוז טוטאלית.

אני מציע לך אם אתה חושש להוריד פרופיל. זה באמת לא בעיה שיש לך את קופת חולים לצדך. תתלונן על התעלפויות/כאבי גב/מיגרונות.*

*דברים אלו לא נועדו בשביל להוריד את הפרופיל ל21 ולהשתחרר ואני לא מעודד זאת בכלל, אלא כדי שאדם שלא רוצה ללכת לקרבי לא ילך לקרבי (יש לי מספיק חברים שנתקעו בתפקידים חרא בצבא ואני רואה איך הם אנשים פשוט שבורים - ואני רוצה למנוע את זה מאחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ההיתי בוחר בחילוץ והצלה - תפקיד מעניין ומאתגר.

קצת קריעה אבל לא נוראה.

* מה תאריך הגיוס שלך?

התאריך שלי בנתיים זה מתישהו ביולי...

מה אני אמור לעשות בחילוץ והצלה? אחרי הכל לא כל יום יש את מי לחלץ מהריסות של בניינים לא? כמה בניינים כבר נהרסים?

לעבור את מיוני גאמא נותן את אחד התפקידים הכי טובים שצה"ל יכול לתת.

אם רק הייתי חושב על זה קודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך גרוע בזה? הממ.. בערך הכל. החיילים "הקרביים" בנ"מ הם הסטינגרים (טילי כתף) שכל השירות שלהם מה שהם עושים זה לשמור ולחכות שיגיעו מטוסי אויב כדי שהם יוכלו לירות עליהם (מיותר לציין שהמטוסים האלה לא מגיעים אף פעם). יציאות גרועות ביותר (16-5 במקרה הכי טוב) ושירות משעמם ומיותר.

חוץ מהסטינגרים יש עוד כל מני מערכים כמו מכ"מים, פטריוט/הוק (גרוע באותה מידה כמו סטינגרים, רק שהחיילים שם אפילו לא נחשבים לוחמים עד כמה שידוע לי) והחץ - שזאת יחידה מובחרת והסיכויים להגיע אליה הם קטנים.

בקיצור, אל תעשה את זה לעצמך. לך למוד"ש ותהנה - גם יציאות טובות יותר, גם שירות מעניין (הרבה) יותר.

אה, ולגבי חילוץ והצלה - הם עושים שמירות. וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך גרוע בזה? הממ.. בערך הכל. החיילים "הקרביים" בנ"מ הם הסטינגרים (טילי כתף) שכל השירות שלהם מה שהם עושים זה לשמור ולחכות שיגיעו מטוסי אויב כדי שהם יוכלו לירות עליהם (מיותר לציין שהמטוסים האלה לא מגיעים אף פעם). יציאות גרועות ביותר (16-5 במקרה הכי טוב) ושירות משעמם ומיותר.

חוץ מהסטינגרים יש עוד כל מני מערכים כמו מכ"מים, פטריוט/הוק (גרוע באותה מידה כמו סטינגרים, רק שהחיילים שם אפילו לא נחשבים לוחמים עד כמה שידוע לי) והחץ - שזאת יחידה מובחרת והסיכויים להגיע אליה הם קטנים.

בקיצור, אל תעשה את זה לעצמך. לך למוד"ש ותהנה - גם יציאות טובות יותר, גם שירות מעניין (הרבה) יותר.

אה, ולגבי חילוץ והצלה - הם עושים שמירות. וזהו.

מה זה אומר מוד"ש?

טוב אז אם באמת אפ אחד לא יכול לומר אפילו מילה אחת טובה על נ"מ אז זה יורד מהפרק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...