חיבור 2 מחשבים לאינטרנט המהיר (מחשב ישן+ מחשב נייד חדש) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 2 מחשבים לאינטרנט המהיר (מחשב ישן+ מחשב נייד חדש)

stio

Recommended Posts

שלום רב,

ברשותי מחשב כמו שמפורט בצד. כרגע אני עובד עם אינטרנט מהיר במהירות של 750KB כאשר ספק התשתית הוא בזק ADSL, וספק התוכן נטוויז'ן. המודם החיצוני שמותקן במחשב הוא: eci b-focus 312+

המחשב שאליו יחוברו המודם והראווטר הוא זה, הנייח.

רכשתי מחשב נייד חדש בעל חלונות ואני רוצה לחבר אותו לאינטרנט. הבנתי כי עליי לרכוש ראוטר אלחוטי, לחבר אותו לחשמל, להוציא את כבל הרשת שמחובר כרגע לכרטיס רשת ולחבר אותו לראוטר, לחבר כבל רשת חדש מהראוטר לכרטיס רשת ואז להקליד כתובת בדפדפן ולהגדיר כמה הגדרות.

האם זה כך? איך אני יודע שבמחשב הנייד מותקן כרטיס רשת אלחוטי כדי שיקלוט את מה שהרווטר משדר? בקיצור, כל עזרה תתקבל בברכה.

חשוב מאוד לציין כי המחשב הנייח שאליו יחברו המודם והראווטר עובד 4/24 ואילו הנייד עובד 24/24 ולכן חשוב שהוא יקבל .

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המודם B-Focus Router 312+ כשמו כן הוא, אתה יכול להפוך את המודם לראוטר ע"י כמה הגדרות פשוטות

המעבר לתצורת נתב

ואז כל מה שנותר לעשות זה לחבר Switch/Hub ויש לך בין 2 המחשבים.

אפשרות שנייה זה כבל מוצלב בין 2 המחשבים החיסרון הוא שכאשר המחשב הראשי מכובה במחשב המשני לא יהיה חיבור לאינטרנט.

אפשרות שלישית קניית ראוטר אלחוטי(ראוטר המומלץ היום הינו LinkSys WRT54GL) לחבר אותו לפעול ע"פ הוראות ההתקנה ויש לך אינטרנט

אתה תבחר את האפשרות המשתלמת והטובה מבחינתך!

רק תיקון קטן 24/24 אין כזה דבר אם כבר 24/7 כלומר 24 שעות 7 ימים בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסים לדפדפן ויש , בהנחה שיש לך כרטיס רשת מותקן ופעיל על המחשב (לא קשור לראוטר)

לא צריך חייגן במחשב, הראוטר בעצם הוא מחשב קטן בפני עצמו, והוא זה שמחייג לספקית, ו"מחלק" למחשבים האחרים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...