איזה מסך LCD כדאי לקנות ? :) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך LCD כדאי לקנות ? :)

עמיר

Recommended Posts

לאור האכזבה (בעיקר מזוייות הצפיה) של מסכי TN, רציתי לדעת איזה מסך באמת כדאי לשימושים עיקריים של גלישה/וורד/עבודה-על-מחשב, אחרי זה סרטים/סדרות ולבסוף גם משחקים ?

התקציב הוא באזור ה 2000 ש"ח.

ראיתי שממליצים פה לרוב את ה 971P על ה VP930, ורציתי לדעת מה ההבדלים ביניהם ? (דווקא המחיר של הסמסונג זול יותר באיזה 50 שקל).

עכשיו, גם ראיית שיש המלצות רבות על ה DELL 2007WFP שבהחלט נראה מעניין, השאלה שלי, בתור אחד שלא התעסק עם מסכי WS יותר מאשר בלאפטופים פה ושם, האם כדאי לקנות על עיוור כזה מסך ? בכמה אפשר להשיג אותו ? האם אפשר לוודא לפני פתיחה את ה REVISION שלו ? וגם האם יש לדגם הזה אפשרות לעבוד במצב של 1:1 (בלי מריחה ברזולוציות כמו 1024 על 768 וכאלו?)

כמו כן, האם במסכים האלו, זמני התגובה הנמוכים יותר מ 2MS שיש ב TN מורגשים ?

וגם... מה זה המסכים האלו ? איך הם זולים כלכך ?

http://www.vipsale.co.il/Product.asp?productid=1126#detailed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה זול כי זה TN.

ראיתי שממליצים פה לרוב את ה-971P על ה-VP930, ורציתי לדעת מה ההבדלים ביניהם?

ה-971P מגיע מכויל יותר מה שחוסך את כאב הראש לשחק שעה עם התהליך.

וגם, האם יש לדגם הזה אפשרות לעבוד במצב של 1:1 (בלי מריחה ברזולוציות כמו 768*1024 וכאלו)?

עד כמה שזכור לי, ל- יש אפשרות מובנה לכזה מצב. בכל מקרה, בדייברים יש אפשרות לבחור יחס וזה לא צריך להדאיג אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ואני מניח שבתחום ה 19" באזור מחירים הזה, אין משהו יותר טוב מה 971P כן ?

לגבי ה , בהנחה שהוא עולה עוד איזה 200-300 שקל (לא?), האם אתם הייתם ממליצים עליות יותר מה 971P ? האם יש דרך קלה לדעת שאני מקבל את ה REVISION האחרון ? (רשום על הקופסא? איך יודעים ? מה הוא בכלל ?)

וגם "האם במסכים האלו, זמני התגובה הנמוכים יותר מ 2MS שיש ב TN מורגשים ?" ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Revision נראה ב-OSD ממה שידוע לי.

בקשר לזמן התגובה, כרגע מסכי TN מציגים זמני תגובה מעט מהירים יותר משאר הפאנלים. האם זה מורגש? כן, אבל לרוב תלוי במי שמסתכל. לרוב לאנשים אין תלונות.

כרגע אין מסך "19 טוב יותר ב-2000 ש"ח, כאשר הקרב הוא בין ה-971P ל-VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...