מתח מירבי ל-A64 +3700 ליבת סאן דייגו - כמה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתח מירבי ל-A64 +3700 ליבת סאן דייגו - כמה?

MoRtZkInG

Recommended Posts

מור, תן לו את המתח המקסימאלי של הלוח.. (1.55 עם זיוף למעלה..) זה לא יזיק לו - באחריות.. אני עובד על ווניס 3500+ עם 1.6V 24 שעות ביממה כבר מעל ארבעה חודשים והכל עובד מצויין..(250X11=2750)

תנסה לדחוף אותו לכיוון ה2700.. רוב הסאן דייגו במיוחד דגם 3700+ מגיעים בקלות ל2.7GHZ ואף יותר...

נסה גם לעדכן לביוס העדכני ביותר של הלוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אתה בטוח? פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה....תמיד אמרו שE6 הוא גרוע הרבה יותר מE3[בOC].... :nixweiss:

---------------------------------------------

תבדוק טמפ' כל עוד אתה לא עובר את הגבול הטמפ' אין סיבה שלא להתקדם ל1.6V[אני הייתי גם על 1.65 עם קרור אוויר.....]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין של מזל או פרשנות אישית. כנראה אנשים שנפלו על גרועים\שבועות גרועים.

השינוי הוא במספר פקודות הקשורות לMemory controller. אם היה לי זמן לחפש הייתי מביא אפילו את הרשימה המדוייקת של השינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HT: אני עם מכפלה X4 - כלומר גם עכשיו, ב-HTT=250 ה-HT על 1GHZ ולא יותר

תמונה של Temp מצורפת (והתוכנה קורסת אחרי 15 שניות ;D ) - התוכנה מציגה מתח יותר נמוך מ-SPEED FAN אהובתי...

מה זה Vdroop גיא (ז)?

גיא (מ) - עכשיו שמתי לב שיש שם שתי שורות בביוס על טמפ': (א) VID שיכול להיות עד 1.55 בקפיצות של 0.025 (האמת לא נגעתי בזה) ו-(ב) אפשרות של אחוזים מעל VID של 2.5, 5, 8.3 ו-10% שם אני עכשיו על 8.3%.

האמת, שב-250X10 אני לא מקבל בוט ב-1.5 עם 0%... אני יכול לנסות 1.525 עם 0% אבל העדפתי לבדוק קודם יציבות עם 1.4 עם 8.3%...

איזה לוח מוזר (ולמה כל התמונות מהביקורת חסרות...).

אגב, אל תצפו להרבה מהמעבד הזה...

הבנתי שהוא לא עובר הרבה את ה-2.6...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vdroop = ההפרש בין המתח שקבעת בביוס(נגיד 1.5v) למתח האמיתי שהמעבד מקבל(זה בדרך כלל טווח שקטן בעיקר במאמץ. נגיד 1.42-1.47). אתה יכול לבדוק את המתח האמיתי ב-CPUZ. זה מתעדכן כל הזמן שם. כמובן שזאת לא מדידה הכי מדוייקת כי מדובר בתוכנה, אבל אפשר להסתפק בזה.

לגבי המתח - אל תנסה עם 0% אחוז. אני מניח שזה מתקשר למייצבי המתח שיחד עם ה-VID מרכיבים את הVCORE. בעקרון ה-VID הוא הזיהוי הדיגיטלי של מתח המעבד, אבל הוא לא הגורם היחידי שקובע את כמות המתח שמגיעה אליו.

לגבי המעבד שלך - רבים עם הליבה הזאת הם דווקא אוברקלוקרים מצויינים. מה שכן, ה-TDP של המעבד שלך, ובפרט הTcaseMax נמוכים ביותר. אני חושש שזה מצביע על כך שיש לך מעבד לא הכי טוב לאוברקלוק. הוא אומנם יחסית קר, ויחסית חסכן באנרגיה, אבל חלש מבחינת OC.

למרות זאת, שום דבר לא חקוק באבן ושווה לבדוק - לפעמים המציאות מסבירה פנים.

עריכה: אגב, יש סיבה שאתה עם מכפלה 10x ולא 11x?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור.. האחוזים האלו בעצם אלו שיקבעו את המתח שיבוא מעל ה1.52 שאתה קבעת.. למשל אם קבעת 1.52V ותוספת של 10% אתה בעצם תקבל מתח של 1.67V...

זה ככה בהרבה לוחות NF3(גם בDFI NF3 250 זה ככה) הלוח שלך נחשב ללוח כמעט הטוב ביותר לOC ב939-AGP.. הוא והDFI הם ההכי טובים ולפי דעתי הMSI יותר טוב.

בכלמקרה.. תנסה לתת למעבד 1.5+ 10אחוז ו240X11... תראה אם עולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא (מ) - אני לא נותן לו במכה אחת 1.65. זה המחשב עבודה שלי.

גיא (ז) - עקרונית ב-CPUZ המתח "רוקד" בין 1.504 ל-1.536 (כשבביוס זה 1.4+8.3% = 1.5162V...) - תזכור, אני עם ספק ג'נרי :)

הלכתי מ-11X230 (שזה כ-2.5G) ל-10X250 כי רציתי באס של 250 לזיכרונות בלי לשחק עם מחלקים. יש לי DDR500, ורציתי כמה שיותר רוחב פס לשם גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור.. האחוזים האלו בעצם אלו שיקבעו את המתח שיבוא מעל ה1.52 שאתה קבעת.. למשל אם קבעת 1.52V ותוספת של 10% אתה בעצם תקבל מתח של 1.67V...

זה ככה בהרבה לוחות NF3(גם בDFI NF3 250 זה ככה) הלוח שלך נחשב ללוח כמעט הטוב ביותר לOC ב939-AGP.. הוא והDFI הם ההכי טובים ולפי דעתי הMSI יותר טוב.

בכלמקרה.. תנסה לתת למעבד 1.5+ 10אחוז ו240X11... תראה אם עולה...

מעניין מאיפה התוספת מתח מגיעה, כי הקריאה הדיגיטלית המקסימלית היא 1.5v. אני מניח שזה כמו בלוח של שבדקתי לא מזמן - תוספת המתח נובעת מה-CPU PWM.

בכל מקרה מור - מה המצב כרגע? אחרי כמה זמן אורתוס נכשל ומה השגיאה?

אגב, אחלה לוח מבחינת Vdroop, שלמעשה לא קיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מה, גם Over Volt זה לא טוב תמיד.

הבדיקת יציבות על 250X10 עברה בהצלחה...

מה אתם אומרים, לנסות 250X11? אני לא רוצה לתת לו יותר מ-1.55 ואני לא חושב שזה יספיק.

שוב, במערכת הקודמת, הוא לא עבר 2.6 המעבד הזה (מה שכמובן לא אומר כלום על המערכת שלי, אבל שם הוא היה על DFI...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך OverVolt. במאמץ המתח כמעט זהה למה שקבעת בביוס ואפילו מעט נמוך יותר. זה אידיאלי.

בכל מקרה, להוריד מתח תמיד אפשר, להעלות זאת כבר בעייה.

אני הייתי יורד לאיזור ה240 באס עם מכפלה 11 ומנסה אז. משם מתחיל לעלות לאט לאט חזרה לכיוון ה250 באס.

קח בחשבון שבכל מקרה - עדיף עוד כמה מגה הרצים למעבד מאשר לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...