דברים משוגעים שעשיתם.. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דברים משוגעים שעשיתם..

ben15

Recommended Posts

שהייתי קטן פיייי איזה דברים היינו עושים.... עלינו על גגות וזרקנו ביצים, נפצים ומה לא... עזבו יש יותר מידי מהגיל הקטן

מהשלושה חודשים האחרונים הדבר הכי מלהיב שעשיתי הוא להזדיין בשירותים של מקס ברנר חחחח [ואני נשבע בסבתא שלי ובכל המשפחה שלי שזה נכון... חחח טוב מה זה משנה כאילו אתם מכירים אותי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכיתה ח' אני ועוד שני חברים שברנו תרגלית של השולחן בכיתה והתחלנו לדפוק איתו על שולחן אחר עד שניהיה חור גדול באמצע ...הושענו ליומיים + שיחה עם נציג מהמשטרה+ ד' בהתנהגות... וכל זה על שבירת שולחן מסכן, וגם היינו צריכים לשלם 100 שקל כל אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטיול השנתי של כיתה ח' אני וכמה חברים יבנו בחדר ועשינו צחקים פתאום דפיקה בדלת המכנחת מביאה אלינו לחדר ילד כאפות של השיכבה שהקיא בגלל שחברים שלי מהחדר השני הפליצו עליו הוא הא אל החדר שלנו נתנו לו לישון ואז התחלנו להפליץ עליו למרוח אותו במישחה היה יצא כאילו היתה מלחמה ואני זוכר שבאה מורה ב4 לפנות בוקר ואמרה שיש לנו בחדר ריח של שתן וביום שקיבלו את החדר הביאו לנו טופס של פגמים בחדר כתבנו שהכול פגום ואז הרסנו אותם לבד לאחר מכן בחדר אוכל חבר שלי דפק מעדנים והוא שפך אותם את התקרה ועל הקירות יש עוד מלא סיפורים אבל אני שוכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תסביא עוד כאלה....

יש לנו טיול שנתי עוד שבועים בנתיים אנחנו מתחנננים חומר שמלשל אם נשיג ומה שבטוח זה לקחת שקית עם חרא[נחרבן בשקית יעני] ואז לזרוק אותה מהחולון לחדר אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטיול השנתי של כיתה ח' אני וכמה חברים יבנו בחדר ועשינו צחקים פתאום דפיקה בדלת המכנחת מביאה אלינו לחדר ילד כאפות של השיכבה שהקיא בגלל שחברים שלי מהחדר השני הפליצו עליו הוא הא אל החדר שלנו נתנו לו לישון ואז התחלנו להפליץ עליו למרוח אותו במישחה היה יצא כאילו היתה מלחמה ואני זוכר שבאה מורה ב4 לפנות בוקר ואמרה שיש לנו בחדר ריח של שתן וביום שקיבלו את החדר הביאו לנו טופס של פגמים בחדר כתבנו שהכול פגום ואז הרסנו אותם לבד לאחר מכן בחדר אוכל חבר שלי דפק מעדנים והוא שפך אותם את התקרה ועל הקירות יש עוד מלא סיפורים אבל אני שוכח

זה לא דבר משוגע, זה דבר מטופש, חסרי תרבות, נועם והליכות שכמותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו בבצפר מיכל מים רותחים בשביל שאנשים יוכלו למלא מנות חמות (כן אצלנו מביאים מנה-חמה לבצפר :screwy:)

ואנחנו מתככנים להכניס חומר משלשל לתוך המיכל הזה... :smile1: :smile1:

מישהו ממלא מנה חמה עם המים+המשלשל שלנו -> אוכל את זה -> אחרי כמה דקות קורה לו משהו לא כל כך נעים :lol: :lol: :smile1:

(2/3 מהבצפר שלנו אוכל מנה חמה :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז באיילון... לא בשוהם.... הרבה פחות "מרשים"... למרות שגם שם הגעתי רק ל130...

במיוחד אמרתי בהודעה הראשונה שאני לא מנסה להרשים. זה לאט. אבל אין לי אוטו בשביל להגיע ליותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. הייתי מתקשר מטלפון ציבורי ל144 עם חבר ומבקשים שמות של אנשים שלא קיימים ואז הייתי מקלל את המרכזנית זה היה קורע.

גם אני. רק בלי הקללות ;)

לחצוב בקיר במשך חצי שנה עד שמגיעים ללוח של הכיתה השנייה(זה טוב למי שיושב שורה אחרונה), ושם לא מבינים למה הלוח עקום.

B]

היה לי פעם חבר מטורף שהיה עושה את זה. הוא היה שובר רגליים של כיסאות והיה מתחיל לחצוב בעזרתם בקירות... הוא לא היה נרגע עד שהיה מגיע ליסודות או מתמסטל לגמרי מהסיד של הקיר. הדבר הכי מצחיק זה שהוא היה חושב שהסיד מהקיר זה קוקאין וכל פעם שהיה חוצב היה צועק: "קוק! ספקו לי קוק! עוד קוק!" ועוד דברים כאלה. היום אין לי מושג איפה הוא היום. ככול הנראה במוסד לגמילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה חושב שהסיד מהקיר זה קוקאין וכל פעם שהיה חוצב היה צועק: "קוק! ספקו לי קוק! עוד קוק!"

חחח...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

יש לנו בבצפר מיכל מים רותחים בשביל שאנשים יוכלו למלא מנות חמות (כן אצלנו מביאים מנה-חמה לבצפר :screwy:)

ואנחנו מתככנים להכניס חומר משלשל לתוך המיכל הזה... :smile1: :smile1:

מישהו ממלא מנה חמה עם המים+המשלשל שלנו -> אוכל את זה -> אחרי כמה דקות קורה לו משהו לא כל כך נעים :lol: :lol: :smile1:

(2/3 מהבצפר שלנו אוכל מנה חמה :smile1:)

אפשר גם לשים את זה במיחם שבחדר מורים.

עוד אפשרות היא לשים אותו בקנקנים שיש בחדר אוכל בטיול שנתי.

אין חומר שגורם להקיא? ככה שזה יהיה עוד יותר גאוני...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

פעם בטיול שנתי של כיתה ו' חילקו לנו חומוס קטן כזה אז אני הלכתי הצידה לגבעה שממש הייתה צמודה לאמצע של האוטובוס, אז קפצתי על הקופסא

(השפריץ זרם ממש רציני) וכל האוטובוס התלכלכלך החומוס, אחרי זה עשו על זה בירור עיקבו את הטיול בחצי שעה, בסוף לא תפסו אותי, העלמתי ראיות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...