מפרט מחשב בסביבות ה 6500 ש"ח כולל מסך למשחקים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב בסביבות ה 6500 ש"ח כולל מסך למשחקים

MisterVB

Recommended Posts

המסך הוא בבירור הרכיב החשוב ביותר בכל מפרט, יותר מהמעבד ויותר מכרטיס המסך (ומיותר לציין שהוא יותר חשוב מהמארז והספק)

נועם,

קודם כל תערוך את ההודעה שלך ותסיר את המשפט האחרון.

AC-BOY - תרגיע.

1) לגבי המעבד תלוי מאוד במטרות המפרט.

2) רוב האנשים לא יבדילו בין LCD ב 1100 שקל ל LCD ב 1500 שקל ואפילו אם כן אז המסך ב 1100 שקל יותר מיספק אותם. בדיוק כמו שיש אודיופילים שחייבים כרטיס קול יקר אבל רוב האנשים יסתפקו בכרטיס OB. כמובן, שאם אפשר או אם הבן אדם רגיש מאוד לאיכות המסך אז יהיה נחמד מאוד לקנות את ה .

3) כרטיס חזק יותר לוקחים לא רק בשביל לשחק כרגע ברזולוציה גבוהה יותר, אלא גם כדי שיחזיק מעמד זמן רב יותר. זה שיקול של חלק מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן. 500 שקל יכולים לעשות הבדל גדול. ה-740N הוא מסך 17 אינץ' ללא DVI ועם איכות תמונה נמוכה, ה-1907FP הוא מסך 19 אינץ' עם DVI ועם Pivot ועוד פיצ'רים, ואיכות התמונה שלו טובה בהרבה. אני במקומך הייתי מוסיף 500 שקל אבל מוסיף אותם רק למסך ולוקח את ה-971P של או ה-VP930 של Viewsonic (שניהם נמכרים באיזור ה-2000 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים כן כשיש עומס על הכרטיס ואז זה קובע אם תוכל לשחק על הגדרות גבוהות או נמוכות אבל בכללי כשאתה סתם ככה באינטרנט אז ניראה לי שכ.מסך כמו 7300GS יתן אותה תמורה כמו 8800GTX [אני מדגיש, כשאין עומס על הכ.מסך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכרטיס מסך לא אמור לקבוע את איכות התמונה ושאר אפקטים?

המסך מציג את התמונה שכרטיס המסך מוציא. כל האפקטים שבעולם לא שווים שום דבר אם אין לך מסך שיציג את התמונה בצורה אמינה ומדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועם,

קודם כל תערוך את ההודעה שלך ותסיר את המשפט האחרון.

AC-BOY - תרגיע.

1) לגבי המעבד תלוי מאוד במטרות המפרט.

2) רוב האנשים לא יבדילו בין LCD ב 1100 שקל ל LCD ב 1500 שקל ואפילו אם כן אז המסך ב 1100 שקל יותר מיספק אותם. בדיוק כמו שיש אודיופילים שחייבים כרטיס קול יקר אבל רוב האנשים יסתפקו בכרטיס OB. כמובן, שאם אפשר או אם הבן אדם רגיש מאוד לאיכות המסך אז יהיה נחמד מאוד לקנות את ה .

3) כרטיס חזק יותר לוקחים לא רק בשביל לשחק כרגע ברזולוציה גבוהה יותר, אלא גם כדי שיחזיק מעמד זמן רב יותר. זה שיקול של חלק מהאנשים.

על מה להרגע? אני לא זה שמשתמש בשמות גנאי :s05:

אני בכל זאת לא מסכים איתך McFly לפי דעתי חלקי המחשב הם החשובים, ציוד היקפי, כשמו הוא.. משהו שולי שנכון שצריך כי ללא מסך לא נראה וללא עכבר ומקלדת לא נשלוט.. אבל זה לא מצדיק את זה להוריד מהמחשב בגלל ציוד היקפי בין היתר על הוויכוח, המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX95F הוא המסך שהצעתי מההתחלה! :s07: שימו לב לעמ' 2.

ואני חולק עלייך MCFLY, אני חושב שהציוד ההיקפי פחות חשוב מהמחשב עצמו. זה ממש לא כיף לשחק משחק עם FPS של 30 גם אם יש לך עכבר G7 ומקלדת נוחה, זה פשוט לא כיף.

מסך טוב ינוצל רק עם כרטיס מסך טוב, ככה שמסך שעולה 1700 ש"ח עם כרטיס מסך 7600 לא ינוצל מספיק טוב לפי דעתי.

בכל מקרה, אני ממליץ לקנות את המסך של עם X1950PRO, גם מסך מעולה וגם כרטיס מסך מעולה, יפיקו יותר הנאה מאשר מה שאתה הצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי פאשלה =\ אני קניתי 7600GT עם MAG 17" פשוט..

על זה אני לא חולק, צריכים שהמסך יוציא את המיטב מהכרטיס אבל זה לא מה שהכי חשוב..

בעזרת השם בעתיד אני אקנה מסך חדש ואת זה אני אביא לאחי. =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חולק עלייך MCFLY, אני חושב שהציוד ההיקפי פחות חשוב מהמחשב עצמו. זה ממש לא כיף לשחק משחק עם FPS של 30 גם אם יש לך עכבר G7 ומקלדת נוחה, זה פשוט לא כיף.

אז תוריד קצת מה-AA/AF ותקבל FPS שאפשר לשחק איתו. עדיף על להיתקע עם מסך גרוע ולהתבאס מהצבעים שלו.

מסך טוב ינוצל רק עם כרטיס מסך טוב, ככה שמסך שעולה 1700 ש"ח עם כרטיס מסך 7600 לא ינוצל מספיק טוב לפי דעתי.

למה? הרזולוציה היא ממילא 1280x1024 (זו הרזולוציה של מסך 17 ב-1000 שקל ושל מסך 19 ב-2000 שקל), אז עדיף כבר להציג אותה על מסך גדול ואיכותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...