הגדרת זיכרון בנוקיה 6230i - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת זיכרון בנוקיה 6230i

volcane

Recommended Posts

קניתי כרטיס של קינגסטון. הטלפון לא מזהה אותו בשם, אבל מזהה את הגודל ועובד.

כאשר אני מעביר שירים מהמחשב הוא מעביר אותם לכרטיס , אך כאשר אני רוצה להתקין משחקים דרך הPC SUITE, היא לא נותנת לי.

התוכנה מתקינה את זה על תיקיית: ישומים. ומתקינה אותם על הזיכרון של הטלפון עצמו, כך שנשאר לי רק 187KB למרות שיש לי את הקינגסטון שהוא 256MB.

איך אני מגדיר את הקינגסטון כזיכרון ראשי ? מישהו יודע, איך אני מתגבר על זה ?

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

ה -PC SUITE מתקינה את זה על התיקייה יישומים ולא ניתן להעביר את זה לתיקיה אחרת.

התוכנה מתקינה את זה על הזיכרון של הטלפון וכך נוצר מצב שכל ה25MB בכלל לא מנוצלים, חוץ מ !

חיפשתי בכל התפריטים של הטלפון ולא מצאתי איזושהי הגדרה לזיכרון (חוץ מאנשי קשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ככה זה בנוי וככה זה אמור להיות.

אני אומר את זה מניסיון עם מכשירים אחרים, בתכלס יכול להיות שאני טועה, אבל אני די בטוח שאני צודק בעניין הזה...

אפליקציות וכו רצות מהזכרון של הטלפון עצמו... כל מה שדורש התקנה והרצה... אבל אם זה , קליפים, שירים אין בעיה לאכסן את זה על כרטיס הזכרון ורק לשם זה הוא נועד.

עוד פעם, אני לא מכיר את המצב בפלאפון הספציפי הזה אבל אני די בטוח שהמצב שאתה מתאר הוא תקין. אם מישהו מכיר את זה ספציפית בפלאפון הזה ורוצה לתקן אותי בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות להתקין ישומי ג'אווה על כרטיס ה-MMC ב-6230i.

יש על המכשיר בערך 1.5 מגה ליישומי גא'ווה, כאשר חלק כבר תפוס על ידי המשחקים והתוכנות שמגיעות עם המכשיר. אני למשל מחקתי את המשחקים שבאו איתו ואת רוב התוכנות כדי שיהיה לי יותר מקום (אבל שוב, מוגבל לכ-1.5 מגה).

קראתי בפורום מחו"ל שבגרסת הפירמוור האחרונה (3.88) ההגבלה הועלתה ל-1.75 מגה. לא יודע אם אפשר כבר לשדרג לגרסה הזו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...