עזרה בהגדרת מערכת רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהגדרת מערכת רמקולים

junkkiller

Recommended Posts

היי יש לי מערכת רמקולים של לוגיטק x530 לאחרונה כאשר ניסיתי להרכיב עם מובנה לא עבדו לי אז ניסיתי לשנות את סידור הפינים ועכשיו שכחתי את הסידור הדרוש ולא כל הרמקולים עובדים אם יש מישהו שיכול לעזור לי אני אודה לו מאוד (לוח אם DQ6 של גיגהבייט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתי לא כולם עובדים? במוזיקה?!

תבדוק בסרטים ב-DD או DTS.

או שתיכנס לבדיקה של הכרטיס קול ותלחץ על TEST שזה יריץ לך מכל רעש (לא יודע איפה זה אצלך בדרייבר בדיוק, תחפש מסך עם אפשרות כזו).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה כל מיני קומבינציות או שתלך לאתר של הלוח/רמקולים ותחבר אחד אחד לפי האתרים

ניסיתי לא הסתדר

ומתי לא כולם עובדים? במוזיקה?!

תבדוק בסרטים ב-DD או DTS.

או שתיכנס לבדיקה של הכרטיס קול ותלחץ על TEST שזה יריץ לך מכל רמקול רעש (לא יודע איפה זה אצלך בדרייבר בדיוק, תחפש מסך עם אפשרות כזו).

Anatoli.

ניסיתי על כל הפינים כל הכניסות ועדיין בכל האופציות יש אחד או שניים שלא עובדים וזה בהכל משחקים...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שני כבלים שיוצאים ממערכת הרמקולים שאמורים להתחבר לכ.הקול שלך, כל אחד משני הפינים בעל צבע שונה, תכניס את הפין הירוק לחור הירוק ואת השחור - לחור השחור (אנחנו עדיין מדברים על חיבורי רמקולים).

כעת, גש ללוח הבקרה וכנס להגדרות האודיו ותבחר את סוג הרמקולים שלך תחת קטגורית הווליום ב "Advanced"

וכוון את סוג המערכת שלך ל-"Surround sound system", לחץ על "OK" ושוב "OK".

עכשיו, לך ללוח הבקרה של כרטיס הקול שלך, ותמצא שם אופציה לתמיכה במערכת 5.1.

עכשיו במשחקים וסרטים אשר מנגנים ב5.1, תיאורטית - הכל אמור לעבוד.

השאלה שלי היא אם היית רגיל לשמוע מוסיקה בסראונד, ולכן אתה מופתע שזה לא עובד.

בכל אופן, תוכל להגדיר את הכרטיס קול לבצע Stereo Surround\Clone\2xStereo, תצטרך למצוא אופציה זו בהגדרות\לוח בקרת הכרטיס ולהפעיל אותה.

אופציה זו מפעילה את הרמקולים האחוריים במצב זהה לקדמיים. וכך תוכל לשמוע מכל הרמקולים ביחד (בלי אפקטים מיוחדים, דאבל סטראו - נטו).

באם כל מה שאמרתי עדיין לא עוזר, תפעיל קובץ כל שהוא שמנגן בפועל ב5.1, תוציא את הפין השחור ותכניס אותו לכל ג'ק על הכרטיס (חוץ מהירוק) ותבדוק אם הרמקולים האחוריים עובדים, בזמן-אמת.

בנוסף (אם האפשרות הנ"ל לא עובדת), כנס לVolume Control שנמצא ב-Start -> Accessories -> Entertainment, כנס ל-Options ושם אפשר Advanced Controls. תחת Master Volume כנס לAdvanced ותבדוק אם יש משהו שקשור לסראונד שלך שם, שחק עם האפשרויות שם ותבדוק אם זה עובד. אם לא, תחזיר את האפשרויות למצב ההתחלתי שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...