הטמפ' של הGPU באוורסט מוזרה ביותר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטמפ' של הGPU באוורסט מוזרה ביותר

ndv

Recommended Posts

כמו שרואים התמונה הטמפ' של הכרטיס מסך 238- זהו כרטיס מסך חדש - GF7300GS

איך אני מסדר את זה?

http://img187.imageshack.us/img187/6393/64500154yc7.jpg

יש לי כרטיס מסך דומה...7300LE...תיכנס לפאנל בקרה שלו ויש שם מעקב טמפרטורה..... אם אתה לא מוצא את זה אז הכי פשוט כנס ללוח קרה וחפש קומטרול פאנל של ניווידיה..שמה תמצא את זה...מעקב טמפרטורה או "ניתור טמפרטורה" (ראיתי אצל חבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם האורסט הוא לא קורא טוב טמפרטורה של הכרטיסי מסך...לא יודע למה אבל בכול הפעמים שניסיתי לקרוא איתו הוא קרא לא טוב את הכרטיס מסך..יכול ליהיות צירוף מקרים אבל הכי פשוט תסמן בקונטרול פאנל של ניווידיה שברגע שהטמפרטורה תגיע לרמה קריטית שהיא תודיעה לך וזהו...אתה לא צריך לדעת בכול שניה מה הטמפרטורה ורק שתדע שזה שהוא מכווץ לך שם בצד אז זה לוקח יחסית המון משאבי מערכת...אם אין לך לפחות 1 ג'יגה הייתי אומר שכדאי לך לנתק את זה....אפשר לבדוק פעם בשעה אבל ברמת העיקרון המחשב שלך לא פתאום יתחיל לקפוץ ל200 מעלות אם אתה לא בOC אני לא חושב שזה משנה אם הוא יהיה פתוח תמיד בצד או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שהכרטיס מסך בOC ואני צריך לדעת מה הטמפ'

אז כמו שאמרתי לך....תסמן וי בקוביה שאומרת בקונטרול פאנל של ניוידנה שרשום שם שהוא יודיע לך כשהכרטיס מגיע לטמפרטורה גבוהה...ואם יש טוב (אני מקווה לא הפאסיבי המקורי) אז אין לך מה לדאוג....תעשה לו בדיקת מאמץ ואם הוא יגיע אחרי זמן מסויים (שעה שעתיים) לקריסת בגלל הטמפרטורה אז תחליף או משהו..אם לא אז אין לך מה לדאוג...אני חושב שבגלל שהטמפרטורה נימדדת בקונטרול של ניוידיה היא לא מנוטרת על ידיד האוורסט...(וכמו שכבר אמרתי לך---זה שהוא פתוח ברקע לוקח הרבה משאבים)

עריכה: המפרט שאתה מדבר עליו זה מה שרשום לך בצד? כי אם כן אז יש לך כבר 7600GT...למה ירדת ל7300?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...