בעיית סאונד בווינאמפ 5.32. (סאונד גרוע לעומת 2.9 + תמונות). זקוק לעזרתכם. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית סאונד בווינאמפ 5.32. (סאונד גרוע לעומת 2.9 + תמונות). זקוק לעזרתכם.

Shaharrr

Recommended Posts

שלום, עד היום היה לי ווינאמפ 2.9, עבד מצויןץ היום התקנתי ווינאמפ 5.32 ושמתי לב , שכאשר אני מסדר את האקולייזר באותה צורה כמו שהיה ב 2.9, הוא נשמע ממש רע ב 5.32 - יש חוסר בטרייבל. צירפתי תמונה שממחישה את הבעיה, אשמח לקבל תגובות:

כמו שציינתי בתמונה - התמונה הימנית היא של ווינאמפ 2.9, השמאלית ווינאמפ 5.32

untitlednw5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הסליידרים הקיצוניים בכל אחד מהצדדים לא תואמים.

תסתכל טוב.

ידוע. אבל זה לא קשור, שים לב שבתמונה של 5.32 התדרים הגבוהים בכלל לא קיימים (תסתכל על התדרים שקופצים שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע אולי כמו התנגשות עם הגדרות אחרות איפשהו במערכת - לכרטיסי קול לפעמים יש treble/bass, ללאפטופים יש לפעמים bass boost וכד'. יכול להיות גם הגדרת , או הרבה יותר הגיוני שזה פשוט קינפוג אחר כלשהו בווינאמפ כגון hardware acceleration, primary buffer, cpu usage control (שנמצאים ב- Plug-ins | Output | DirectSound output | config), או ביטול שימוש ב-DirectSound וכו'. בקיצור זה שהבעיה החלה (בגרסה החדשה) זה בגלל שהזיהוי האוטומטי של פיצ'רים מתקדמים שם מזהה משהו לא נכון כנראה לשמיעה אופטימלית במחשב המסוים שלך.

או - הסרה מסודרת והתקנה מחדש של דרייבר לכרטיס קול בגרסה הכי חדשה (שמתי לב שאתה אוהב ענתיקות ואח"כ מתפלא שדברים לא עובדים אצלך כמו שצריך :P )

או, שוב בווינאמפ:

Plug-ins | Input | MPEG Audio Decoder | Config | Decoder | Quality/Equalizer - play with settings

או - כל קינפוג אחר מהאלף קינפוגים של ווינאמפ. זה שם - תמצא את זה.

אה כן, דבר אחרון שאני הייתי עושה במצבך - מעיף לכל הרוחות את כל הגרסאות של ווינאמפ, מנקה יפה עם סבון מה-Program Files וה-registry (אם יש, לא מאמין), ומתקין אך ורק את הכי חדשה.

ספר לנו איך פתרת את הבעיה (מהרעיונות למעלה) כדי שנדע לפעם באה. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע אולי כמו התנגשות עם הגדרות אחרות איפשהו במערכת - לכרטיסי קול לפעמים יש treble/bass, ללאפטופים יש לפעמים bass boost וכד'. יכול להיות גם הגדרת , או הרבה יותר הגיוני שזה פשוט קינפוג אחר כלשהו בווינאמפ כגון hardware acceleration, primary buffer, cpu usage control (שנמצאים ב- Plug-ins | Output | DirectSound output | config), או ביטול שימוש ב-DirectSound וכו'. בקיצור זה שהבעיה החלה (בגרסה החדשה) זה בגלל שהזיהוי האוטומטי של פיצ'רים מתקדמים שם מזהה משהו לא נכון כנראה לשמיעה אופטימלית במחשב המסוים שלך.

או - הסרה מסודרת והתקנה מחדש של דרייבר לכרטיס קול בגרסה הכי חדשה (שמתי לב שאתה אוהב ענתיקות ואח"כ מתפלא שדברים לא עובדים אצלך כמו שצריך :P )

או, שוב בווינאמפ:

Plug-ins | Input | MPEG Audio Decoder | Config | Decoder | Quality/Equalizer - play with settings

או - כל קינפוג אחר מהאלף קינפוגים של ווינאמפ. זה שם - תמצא את זה.

אה כן, דבר אחרון שאני הייתי עושה במצבך - מעיף לכל הרוחות את כל הגרסאות של ווינאמפ, מנקה יפה עם סבון מה-Program Files וה-registry (אם יש, לא מאמין), ומתקין אך ורק את הכי חדשה.

ספר לנו איך פתרת את הבעיה (מהרעיונות למעלה) כדי שנדע לפעם באה. :-*

תודה רבה על הרעיונות ידידי. לצערי, מחקתי כבר את גירסא 5.32 , מפני שזה עשה יותר מדי בעיות. אם אתה ממש רוצה לשמוע את הפתרון, אני מוכן להתקין מחדש ולנסות שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...