רמקולים למוסיקה (תקציב בסביבות 500) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים למוסיקה (תקציב בסביבות 500)

YardenG

Recommended Posts

להגיד לך את האמת, אני הייתי מוותר על הסאב ומשקיע עוד קצת לסט 2.0 כמו זה http://zap.co.il/model.asp?model_id=468239

אם כבר רוב השימוש הוא למוזיקה עדיף לנצל את התקציב לכיוון הזה!

יש גם ביקורת פה באתר!

זה כמובן אם אתה ממש גמיש אם התקציב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Z2300 הם רמה אחת מעל כל אלו שציינת (בלשון המעטה) , אם יש לך את הכסף קנה אותם, מאוד מומלצים.

לגביי האחרים שצוייינו כאן,

קודם אתה צריך להחליט מה אתה רוצה, 5.1 או 2.1 או אפילו 2.0 כפי שהציעו כאן את הג'יגהוורקס.

בתקציב הזה (500) הכי מומלץ:

5.1 - Logtech X530

CREATURE / ALTEC LANSING ATP3 - 2.1

5.1 איכותי שיהיה אפשר להנות ממנו כמו שצריך נמצא בסכומים גבוהים יותר, בסביבות ה2000~, למרות ששילוב של כרטיס קול איכותי + X530 יהיה נחמד.

2.1 : שני המערכות שצוינו להעיל באותו הרמה +- , יש שיגידו שהאחת עדיפה על פני השנייה ויש שיגידו ההפך.

אל תמהר, קח את הזמן עד שתגיע לבחירה הכי טובה בענייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Z2300 הם רמה אחת מעל כל אלו שציינת (בלשון המעטה) , אם יש לך את הכסף קנה אותם, מאוד מומלצים.

לגביי האחרים שצוייינו כאן,

קודם אתה צריך להחליט מה אתה רוצה, 5.1 או 2.1 או אפילו 2.0 כפי שהציעו כאן את הג'יגהוורקס.

בתקציב הזה (500) הכי מומלץ:

5.1 - Logtech X530

CREATURE / ALTEC LANSING ATP3 - 2.1

5.1 איכותי שיהיה אפשר להנות ממנו כמו שצריך נמצא בסכומים גבוהים יותר, בסביבות ה2000~, למרות ששילוב של כרטיס קול איכותי + X530 יהיה נחמד.

2.1 : שני המערכות שצוינו להעיל באותו הרמה +- , יש שיגידו שהאחת עדיפה על פני השנייה ויש שיגידו ההפך.

אל תמהר, קח את הזמן עד שתגיע לבחירה הכי טובה בענייך.

החלטתי שאני אקח מערכת 2.1

האם ה ATP3 ו ה טובים יותר מה- Z4 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבלו אותו Altec Lansing ATP3 האידיאלי למוסיקה.

ואם יש כסף אז Harman Kardon.

Harman Kardon ???? איפה אתה חיי? אני מקווה מאוד שלא התכווהת ל-Sound Sticks, פרט ליופי הם לא שוות כלום, איכותם לא עולה על האיכות של ה ATP3 בגרוש.

עכשיו בנוגע לשאלה שלך, אני הייתי באותו המצב לפניי שנה והלכתי על ה-Z4 (עקרונית כי ה2300 עלו 1100 שקל), אני חייב להגיד שאני מרוצה, אבל עצה שלי, לך על ה-2300. עקרונית, אני לא רואה טעם לשדרג את הכרטיס קול למוסיקה, מילא למשחקים; וחוצמזה, היום כרטיס קול סביר (Audigy 4 SE) עולה ממש גרושים, 250 שקל זה כלום, מקסימום תחסוך עוד קצת ותקנה את הכרטיס לאחר מכן.

-רון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...