קניתי מארז,איך הוא נחמד?הוא מקורר טוב? כמה מאוררים אני יכול לדחוף שם? תודה - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מארז,איך הוא נחמד?הוא מקורר טוב? כמה מאוררים אני יכול לדחוף שם? תודה

t-macc

Recommended Posts

לא זכור לי שיש אפשרות לשלוט על המאוררים של המארז ע"י כפתור מסויים או חיישן במארז.

אולי זה משהו שקשור ללוח M שלך. אני עדיין לא חושב שאתה יכול להחליט ע"פ מראית עיין אם המאוררים מסתובבים מהר מספיק או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי קנה פעם מארז ואיתו 2 מאווררים,אחד שהיה מאחור והיה מחובר ללוח אם היה עם חיישן - שכאשר החיישן מרגיש שהמחשב הגיע לטמפ' מסויימת

הוא פועל - וכל פעם עם RPM שונה (לפי טמפ').

תבדוק אולי אתה יכול לבטל בביוס את החיישן וככה הוא יעבוד במהירות רגילה תמיד.

מקווה שעזרתי,

בתודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בכל ביוס ב power management או health תראה שם רשום: System fan CONTROL ותעשה לו DISABLE אבל קח בחשבון

שעכשיו המאוורר הזה עובד על בערך 1000RPM אם קריר רצלך במארז, כשאתה מבטל את זה הוא יהיה 2000RPM והוא יעשה בהרבה יותר רעש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtract צודק, אם אתה חושב שיישרף לך המעבד, אז אתה טועה...

כי אם הטמפ' תתחיל לעלות, המהירות של המאוורר של המעבד תתחיל לעלות ובהתאם המהירות של המאוור של הSYSTEM יתחיל להוציא יותר אוויר.

אם הוא מוציא קצת אוויר ז"א שהאוויר שבתוך המארז כעת הוא "נקי" [לא כל כך חם] ולא צריך להוציא אותו בכמויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה את זה כדי להביא לטמפרטורה מינימלית של המעבד ,אבל עם כבר אתם אומרים אז...סבבה

עם אפשר להתיעץ אתכם על עוד דבר יש לי את הפוסידון.יש מאורר 120 מקדימה מכניס,מאורר 120 מאוחורה מוציא ו120 בצד מכניס ומתחתיו 8 מכניס,

זה בסדר או יש מקום לשינוי ?תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...