VISTA בזול! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA בזול!

mute

Recommended Posts

נראה לי שיהיה הבדל עצום בחווייה. פונקציית DreamScene מוטמעת במערכת ההפעלה ומנצלת קרוב לאפס משאבי CPU, ובמקום זאת מעמיס קלות על הכרטיס הגרפי בזכות ממשק Aero.

מה מעניין בזה? שוב, כמו כל טכנולוגיה, אפשר להינות ממנה ואפשר לסבול ממנה. אם תהפכי את הוידאו-קליפ החדש של מדונה לרקע החי שלך אני מאמין שתקבלי אפילפסיה תוך שלושה ימים. :-* אם, לעומת זאת, תהפכי את הרקע שלך למשהו מתוק כמו... לא יודע... גלי ים מתנפצים על החול.. אח בוער... עצים מתנועעים בשלכת... זרימת מי נהר... ציפורים נודדות... תנועה איטית של כוכבי לכת.. זום איטי או הטיית זווית צילום של סדרת מבנים יפה... פרחים נעים קלות... אפילו תמונה משפחתית שלך כאשר בני המשפחה רק מחייכים/מפלרטטים/ממצמצים (בסגנון הזה) וכו' - אני מאמין שאפשר להינות מהפיצ'ר החדש הזה עד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה גימיק. לא הייתי משלם $130 כדי לשדרג מ-Home Premium ל-Ultimate (מ-$69 ל-$200) רק בשביל הקשקוש הזה. אבל יהיו עוד קשקושים חביבים שיעבדו רק על Ultimate ממה שאני מבין... אם מכלולם יהיה שווה את הקפיצה במחיר זה נדע רק בעתיד. אני מאמין שאני אישית הייתי לוקח את Ultimate במקום Business ב-$50 הנוספים, אם הייתי צריך להתחבר לדומיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...