פעם ראשונה שאתם שומעים על זה - השקה של OGO בארץ. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם ראשונה שאתם שומעים על זה - השקה של OGO בארץ.

Dr. n00b

Recommended Posts

אתמול הוזמנתי לקבוצת מיקוד של סלקום/אורנג' לגבי יבוא ותמחור של OGO בארץ.

שאלו אותנו מה אנחנו חושבים שחסר לו ניידות וכו וכו', בלבלו לנו את הביצים קצת, ואז הציגו לנו דף עם נתונים ושאלו אותנו איך אנחנו מתרשמים ממנו.

מן הסתם מדובר בקבוצה של סטודנטים - לסיעוד, עיצוב ראית חשבון - ניסו להבין מה אנחנו חושבים על מכשיר מסוג זה. ההדיוטות התלהבו, אני קצת פחות.

איפה WIFI? איפה רזולוציית מסך? מה המשקל? מצלמה? מה אין? איפה מערכת ההפעלה? זאת אומרת שאין יישומי צד שלישי?

ולא קיבלתי אף תשובה מהגברת שהנחתה את הקבוצה.

ואז הביאו לנו את המכשירים....

בואו ואסביר לכם את זה ככה: זה לא טלפון. למעשה זה מכשיר מבוסס GSM, כנראה UMTS, שכל מה שהוא יודע זה להתחבר לאינטרנט הסלולארי, ולהפעיל ICQ ומסנג'ר. יש לו דפדפן שאמור להציג עמודים כמו שצריך, בניגוד לדפדפן המחורבן של ווינדוז מובייל, אבל הוא עדיין לא גוייר כהלכה. ויש לו יכולות אי-מייל. וזהו. אה כן, אולי יכולות RSS, אבל לא ראיתי אותן.

את המסך אני מעריך כ2.5" אבל ברזולוציה מזעזעת. יש לו מקלדת QWERTY מלאה בתצורת צדפה ודי קל להתרגל אליו, להגדיר אותו לוקח שניה אם אתם יודעים מה אתם עושים, אבל פה נגמרים היתרונות.

העיצוב נראה מאוד 2002 אפשר לשדרג אותו עם מדבקות מעאפנות כאלה, מה שרק מדגיש שהאוכלוסיה שמכוונים אליה היא תיכוניסטים. והוא שוקל טון. 130 גרם, לכל הרוחות.

זה מכשיר שאתם צריכים לסחוב בנוסף!!! לסלולארי הרגיל שלכם. אין לו שום יכולות טלפון.

נו, לפחות יש לו יכולות מדיה. אז זהו, שלא. לא , לא מצלמה, לא וידאו. רק מה שציינתי למעלה.

אז כמו שאמרתי, הוא מנייד תקשורת אינטרנטית די יפה, אבל האם תשקיעו בזה?

הסכום שאנשים בקבוצה אמרו שהם מוכנים לשלם עליו הוא 35-50 שקלים.

כששאלו אותי כמה אני חושב שהוא יעלה, כולל עלות מכשיר וכולל חבילת שימוש הוגנת - אמרתי 80-90 שקלים. מסתבר שקלעתי למטרה, והחבילה תכלול שימוש לא מוגבל באינטרנט ו100 הודעות SMS.

האם תשקיעו כל כך הרבה במכשיר כל כך מוגבל ומיושן? כשהN73 עולה 2800 שקל, עם מצלמה ומערכת סימביאנית? כשהJASJAM זה פוקט לכל עניין ודבר, עם מעבד יחסית חזק, ואלף ואחד יישומים, ועולה 1400 שקלים ב3 שנים אחרי החזר בזמן אויר?

אני לא.

תהרגו אותי, אני לא מבין למה הם שוקלים לשחרר לשוק מכשיר שהיה להיט בעולם, אבל לפני אולי שנתיים כמו איך שהוא נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי הנה משהו מצחיק:

http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=363939&TypeID=1&sid=127

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3220367,00.html

מסתבר שלפני שנה בדיוק נתנו אותו לעיתונאים לסקר - ולא יצא מזה כלום. כלומר, המכשיר הוא באמת בגיל שחשבתי שהוא. משום מה העיתונאים התלהבו ממנו אז - כנראה שהסטנדרטים השתנו. נראה אותם משווים אותו לטלפונים ENTRY LEVEL דור שלישי היום...

אז כמו שאתה רואים, לא היה ICQ עדיין, והוא סבל מהרבה מחלות ילדות. החדשות הטובות זה שאני יכול להגיד שהם התגברו על רבות מהן. הרעות זה שלא חסרות עדיין עוד כמה, שלא לדבר על חסרונות מהותיים בעיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...