סקר ynet: קדימה מתרסקת - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר ynet: קדימה מתרסקת

yot

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הסכם אוסלו נחשב לטוב... אז... הם ניהלו אורגיות המוניות עם ערבים בכנסת או משהו כזה?

כי אני לא מצליח לחשוב על משהו שישתווה לאסון שהסכמי אוסלו הביאו (לדוגמא העובדה שאירגון טרור שולט בצורה עצמאית בשטחי הרשות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ היחיד שטיפש ויהיר פה הוא אתה, כמו שזה משתמע מההודעה שלך..

ואתה נחמד :nono:

טוב לפי התגובות פה כנראה שביבי זה מה שמגיע לנו.

חוץ מזה שרבין של 76 עשה את המעשה המכובד שיש ללמוד ממנו, הוא התפטר בגלל הבעיות עם החשבון בנק שהתגלה, איזה ראש ממשלה עשה מעשה דומה כשגילו חשד למעשי שחיתות? כולם התחפרו בכיסא עיין ערך ביבי, שרון, אולמרט ובטח יש כאלה שאני לא זוכר ... אז תפסיקו ללכלך דווקא על אלה שעשו את המעשה המכובד והנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לפני שתקטלו אותי אם בבחירות הבאות אולמרט לא יהיה ראש מפלגה אלה נגיד ליבני ואחרי שיתקנו את מרבית השגיאות מלחמת לבנון ה2 ויעשו את כול המהלכים הנכונים , כלומר יעלו את רמת החיים יתקנו חלק ניכר מה'באגים' שיש בכלכלה ובחוק/משפט בתוכם הסדרי הפנסיה וחוקי הפרט ויורידו את האבטלה והפשיעה (הסמויה והגלויה) אני יהיה הראשון שיצביע בהם . אבל לבחור בביבי ובליכוד לבחירות זה כמו לירות בעצמך ברגל ביבי נכשל בתור ראש ממשלה וכך אינו מתאים והאגנדה של הליכוד בעיניין הסכמי השלום זה לדחות את זה עד שזה מאוחר מדי . אם יהיה מפלגה שתלך להסכם שלום בצעדים קטנים שאינם מסכנים את מדינת ותתן פתרון לבעית הפלסטיני/ישראלי היא המפלגה שצריכה לשלוט ובנתיים קדימה עושה את זה יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

דווקא שחיתות שלטונית יורדת שהרי בתקופה האחרונה מתגלים המושחטים ועולים למשפט . זה אומר ששנים הם היו בשלטון ולא עשו כלום עד עכשיו . זה כולל שלטון הליכוד והעבודה בשנים האחרונות . לדוגמא פרשיות הנשיא מתארכים עד לפני היותו נשיא וחלקם לא הוגשו למשפט עקב חוק ההיישנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שרבין של 76 עשה את המעשה המכובד שיש ללמוד ממנו, הוא התפטר בגלל הבעיות עם החשבון בנק שהתגלה, איזה ראש ממשלה עשה מעשה דומה כשגילו חשד למעשי שחיתות? כולם התחפרו בכיסא עיין ערך ביבי, שרון, אולמרט ובטח יש כאלה שאני לא זוכר ... אז תפסיקו ללכלך דווקא על אלה שעשו את המעשה המכובד והנכון.

די כבר! רבין לא התפתר. הוא לא יכול היה להתפטר, זה היה אחרי נפילת הממשלה. לא לימדו אתכם בשיעורי האזרחות שמממשלת מעבר אי אפשר להתפטר? רבין ויתר על תפקיד יו"ר המערך. ולא היה מדובר על "חשד" לשחיתות, היה מדובר על עבירה ברורה על החוק. במקרה של ביבי, לא היתה עבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח. וברק לא ידע שמנהלי הקמפיין שלו מקימים עמותות. ושרון לא ידע שמיליונרים חברים שלו מעבירים כספים למימון הפריימריז שלו.

עקאם יהיה מפלגה שתלך להסכם שלום בצעדים קטנים שאינם מסכנים את מדינת ותתן פתרון לבעית הפלסטיני/ישראלי היא המפלגה שצריכה לשלוט ובנתיים קדימה עושה את זה יפה.

אתה רציני? לשלום צריך שני צדדים והצד הפלשתינאי לא מעוניין. אפילו הפסקת אש לטווח קצר אי אפשר לעשות איתם - את האחרונה, שהם בעצמם יזמו, הם הפרו תוך שעתיים. לעזאזל, הפסקות אש בינם ובין עצמם לא מחזיקות מעמד 24 שעות בד"כ. כמה כאלו כבר היו בעימו האחרון בין אש"פ והחמאס, חמש? שש? וכאן הם לא יכולים להאשים אותנו בהפרת ההסכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח. וברק לא ידע שמנהלי הקמפיין שלו מקימים עמותות. ושרון לא ידע שמיליונרים חברים שלו מעבירים כספים למימון הפריימריז שלו.

צודק, זה כנראה בגלל שברק היה היועץ המשפטי

אתה יודע איך זה, אחוות שמאלנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? לשלום צריך שני צדדים והצד הפלשתינאי לא מעוניין. אפילו הפסקת אש לטווח קצר אי אפשר לעשות איתם - את האחרונה, שהם בעצמם יזמו, הם הפרו תוך שעתיים. לעזאזל, הפסקות אש בינם ובין עצמם לא מחזיקות מעמד 24 שעות בד"כ. כמה כאלו כבר היו בעימו האחרון בין אש"פ והחמאס, חמש? שש? וכאן הם לא יכולים להאשים אותנו בהפרת ההסכמות.

טכנית אם פועלים בתחומי ההסכם ומערבים את הפוליטיקה הגלובלית אפשר לגרום להם לפעול . אי אפשר הרי להכניס טנקים לכול טיל שנשלח לישראל . אפשר לדרוש מהממשל הפלסטיני לפעול ולתת לנו לעזור להם ואחרי כול האפשרויות שאינן מלחמתיות נכשלות אז לפעול ע"י צה"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...