סקר ynet: קדימה מתרסקת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר ynet: קדימה מתרסקת

yot

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב למה שכתוב בכתבה, "הציבור מאס באולמרט-פרס".

קשה לי להאמין שהעם כבר לא בוטח באנשים שעומדים מאחוריהם ואני מוכן להתערב שאם ציפי לבני הייתה עומדת בראש קדימה ועמי איילון היה עומד בראש העבודה, המפלגות היו נותנות פייט יותר רציני לליכוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שטרטמן אומרת מגעילים, לא יכול להיות שיהודים ידברו ככה, כמו הנאצים שהשמידו אותנו לפני 60 שנה.

לאט לאט אנשים מתעשתים, היה ברור שזה יקרה, ובקרוב ביבי יחזור להיות ראש ממשלה, רק שלא יעשה איזה שטות שתדפוק אותו לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להתערב שאם ציפי לבני הייתה עומדת בראש קדימה ועמי איילון היה עומד בראש העבודה, המפלגות היו נותנות פייט יותר רציני לליכוד.

אני מסכים עם זה.

ואני אישית מקווה שביבי יהיה ראש ממשלה. אני בטוח שהוא המועמד הראוי ביותר לישראל היום (למרות שזה קצת בזבוז שהוא לא יהיה שר חוץ או שר אוצר, אבל ניחא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא מודע לזה שרוב האנשים רוצים אותו באוצר, ונראה ל שבבחירות הוא ילך על הקלף הזה וגם אם הוא יהייה ראה"מ הוא יקח את האוצר או יתן אותו למישהו שימשיך את הדרך שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד פה שחושב שלביבי אסור לחזור? הוא הוכיח שהוא מושחת, שהוא טיפש בכל מה שקשור למהלכים מדיניים עם הערבים, ומעל לכל הוא יהיר ושם קצוץ על כולנו, למה שנרצה מישהו כזה בראשות הממשלה? איך אחרי הביזיון האחרון שלו אתם יכולים בכלל לחשוב עליו כראש ממשלה? לצורך העניין עמי איילון עדיף ואז אין לי בעיה שביבי יהיה שר חוץ ויטפל במראה שלנו לעולם - כשר אוצר הוא עשה מהלכים נבונים עקרונית אבל כאלו שמצפצפים על האוכלוסיה החלשה בטווח המיידי, הוא לא סיפק להם הגנה למרות חולשתם ואת התוצאה רואים היום עם עוני חסר תקדים. ביבי אדם שלא חסר לו כלום וביחד עם היהירות שלו = חוסר לב לכן אסור לו להיות שר אוצר שוב וגם לא ראש ממשלה.

לעם היהודי תמיד היה קצר וכנראה שאנחנו מקבלים מה שמגיע לנו - אם נבחר את ביבי שוב זו תהיה רק הוכחה שכל מה שאנחנו מקבלים מגיע לנו כי אנחנו טיפשים.

בנוגע לאופציות... נכון גם אני לא חושב שיש יותר מדי אופציות, לכן איילון הכי מתאים כרגע בעיניי, אבל זה לא אומר שצריך לתת צ'אנס שני לאדם שהוכיח את עצמו לא ראוי ב-300,000 מישורים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פחות שטויות והרבה יותר דברים טובים מכל שר אוצר אחד מאז מודעי.

אבל DrizziTx צודק, אסור לתת למי שהיה ראש ממשלה כושל הזדמנות שניה. איזה מזל שלא בחרנו ברבין ב- 92 אחרי הקדנציה הכושלת של 74... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הקדנציה ב74 ממה שהבנתי לא הייתה כל כך כושלת... לא מזהירה במיוחד- אבל לא קטסטרופית כמו הקדנציה הקודמת של ביבי...

ב. בחרנו... ומה יצא מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה חושב. המצב היה כל כך גרוע, שרבין היה צריך להפיל את הממשלה שלו! (מה שידוע כ- "התרגיל המבריק".)

מצד שני, גם הקדנציה של ביבי לא היתה גרועה כל כך. אבל מה לעשות, כשהתקשורת נגדך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר קישור? (ל"תרגיל המבריק"...)

ממה שידעתי על הקדנציה הראשונה של רבין היו לו בעיות אבל הדבר הכי רציני הייה הדולארים של אישתו :nixweiss:

זה מה קורה כשמחייבים ללמוד את כל הועדות שהאו"מ שלח לפה לפני קום המדינה ולא את ההיסטוריה הבאמת חשובה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה.

ואני אישית מקווה שביבי יהיה ראש ממשלה. אני בטוח שהוא המועמד הראוי ביותר לישראל היום (למרות שזה קצת בזבוז שהוא לא יהיה שר חוץ או שר אוצר, אבל ניחא).

מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...