המלצה לכבל HDMI - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכבל HDMI

yosside

Recommended Posts

בן-דוד שלי קונה לי PS3 מאהר"ב (ב-600$ מ-gamestop לסקרנים)

מאחר וכבל לא מסופק ביחד עם ה-PS3 אצטרך לרכוש אחד כזה בנפרד.

התקציב שלי הוא עד 65$ עם אופציה לחריגה של 20$ במידה וזה שווה את זה...

אשמח להמלצות לדגמים מומלצים.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהיה אחד מהמעצבנים האלה ואגיד "עזוב אותך מPS3 ותקנה 360 - הרבה יותר טוב"

:xyxthumbs:

אני מבין את הטענה שלך אבל אני יודע גם למה אתה אומר את זה והסיבה היא בגלל שאתה לא חושב עלפי מחיר ביחס לתועלת

אני מקבל כאן כונן BL וב XBOX 360 לא... להוסיף HD- לXBOX360 עולה עוד כ-200$ והקונסולה עצמה בגרסאת פרימיום עולה 400$

ככה שהגענו ל 600 (כמו ה PS3) ואם תטען שהגרפיקה יותר טובה בXBOX360 אני יכול להגיד לך שיש המון פוטנציל למערכת המפלצתית הזאת ואני בטוח שבעתיד הקרוב,כשיצאו משחקים נוספים, בסופו של דבר הגרפיקה תהיה טובה יותר. ואל תשכח שיצאו עוד עדכונים מ

ככה שזהו לא הזמן לשפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השאלות שלי צוינו לעיל.

אני צריך המלצות לכבל שיתחבר ל-PS3 (חברה,דגם) בסכום של 65$ עם אופציה לחריגה של 20$ במידה וההוצאה שווה את התמורה

אשמח להמלצות לדגמים מומלצים.

(הכבל יקנה מאהר"ב)

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה. ברשותכם יש לי כמה שאלות בנוגע למשלוח:

אני יודע שהשאלות שלי לא קשורות באופן ישיר לפורום אבל אני מניח שרובכם התעסקתם עם זה;

1)האם יש דרך להעביר את ה-PS3 במכס ?

-לפי מה שהבנתי אחת מהשיטות היא לארוז אותו (את ה-PS3) באריזה יפה, בעטיפת יום-הולדת כזאת ובן-דוד שלי ירשום שזה מתנה ואז לא יפתחו את זה כדאי לא להרוס את החבילה היפה...

1א)האם יש עוד שיטות?

1ב)ובאמצעות איזה חברת משלוחים כדאי לשלוח את זה?? הבנתי שדרך FEDEX (פדקס) רוב הסיכוים שזה לא יעבור, האם זה נכון?

רציתי לדעת,אם אפשר, באילו חברות משלוחים מומלץ ולא מומלץ לשלוח (כלומר, באילו חברות משלוחים הסיכוי רב יותר שמוצר יעבור בשלום במכס ובבטחה כמובן )

2)ובקשר למע"מ רציתי לדעת האם אני יחויב ללא קשר למכס, כלומר גם אם יעבור במכס וגם אם לא?

3)ולמקרה הגרוע ביותר, אשמח לדעת כמה מיסים יש על (כגון ה-PS3) בסך-הכל (מכס מע"מ ובמידה ויש עוד...)

תודה רבה,

Yosside

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...