טיפ אדיר באובליביון!!!!! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפ אדיר באובליביון!!!!!

haimon_v

Recommended Posts

מה שטוב לך

יש בחוברת של המשחק שנמצאת בכל מיני מקומות באינטרנט גם הסברים וגם באתר הרשמי יש הסברים שם בcodex לגבי כל דבר

בעיקרון אתה לוקח את מה שאתה רוצה להשתמש בו הכי הרבה ושהוא גם יעלה את הattribute שקשור אליו

למשל אם אני נלחם אז אני לוקח למשל אקרובטיקה ואתלטיקה, ברמה 1 אף אחד בשער של אובליביון לא הצליח לתפוס אותי כי כל הזמן ברחתי וקפצתי ואז שהם לא שמו לב הנפתי עליהם את החרב הדו ידנית שלי ואז הם עפים לצד מתים

בגלל שהם נותנים לי לזוז מהר ולקפוץ גבוה יותר מהר ממתי שלא בוחרים בהם

אתה רוצה בכל זאת לעצב את זה כמו קוסם לוחם גנב? תבחר אחד משלושת אלה ואני יגיד לך מה אתה צריך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, אני יכול לעצב לעצמי דמות, הענין הוא שזה דפוק לבחור כמה סקילים של לחימה שהם שונים לגמרי כי זה ביזבוז מוחלט ועדיף להתמקד באחד שניים ספציפיים, לכן אני שואל אם עדיף להילחם בחרבות או גרזנים, או להילחם בכישוף של damage ובזימונים, או עדיך להילחם ע"י התגנבות וכאלה,

אני רק צריך שתמליץ לי על ה"אומנות" לחימה הכי כיפית ויעילה, ואני כבר אשלים את שאר הסקילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו הפעם הראשונה שאתה משחק, לך על לוחם קלאסי... שריון כבד, להב, חסימה(block).

אני ממליץ גם לקחת קשתות(אומנם לא הרבה נזק וקשה לעלות את הסקיל הזה, אבל הוא שימושי מאוד ויכול לתת לך להרוג אויבים בלי שהם בכלל יגעו בך) ונפחות על מנת שתוכל לתקן את החפצים שלך(לא תאמין כמה כסף זה יחסוך לך).

אה ואני כמובן גם ממליץ להוריד את OOO - מוד נפלא לאובליביון שהופך את המשחק למה שהוא היה צריך להיות מלכתחילה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שחרב דו ידנית מאוד לא משתלמת. החרב המעולה Elven longsword גורמת נזק בסיסי של 10, ויותר מזה לא נראה לי שצריך, בטח לא על חשבון מגן טוב. עדיף מגן טוב קסום וחרב מאשר בלי מגן וחרב דו ידנית.

הנה עוד טיפ:

כידוע, לפני שסוגרים שער של אובליביון לוקחים את ה sigil stone שלו, שהוא מעולה בשביל להפוך פריטים שברשותכם לקסומים. אז בדיוק בשנייה לפני שאתם לוקחים את האבן, תשמרו את המשחק.

לאחר שלקחתם את האבן - לא מוצאים חן בעיניכם הבונוסים שלה? תטענו מחדש את השמירה, ותקבלו אבן עם בונוסים אחרים :xyxthumbs:

בצורה כזו אני במיוחד קניתי Elven Longsword, הלכתי להנאתי לסגור שער אובליביון, וחיפשתי בונוס מאוד ספציפי לחרב הזו - damage health 25. ככה טענתי מחדש את השמירה (ששמרתי לפני שאני לוקח את האבן), עד שקיבלתי את הבונוס הזה, וכעת יש לי חרב עוצמתית מאוד :xyxthumbs:

באותו אופן מצאתי תליון צוואר פשוט, וחיפשתי sigil stone שתהפוך אותו לקסום עם הקסם feather 100. כעת אני יכול לרוץ ולקפוץ ה-ר-ב-ה יותר מהר עם כל השריון הכבד שלי , וכמובן לסחוב כמות משקל גדולה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו הדמות תמות בכמה מכות

לא במקרה שלי לפחות

אצלי היו צריכים לתת לי מלא מכות מהמפלצות ההכי חזקות כדי להוזיז לי

וחרב חד ידנית זה פשוט לא כיף, זה לא כמו להניף חרב דו ידנית לראש של אוייב ולראות אותו עף למרחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם, רוצים לעשות חיים?

תשיגו 100% Chameleon ותראו מה קורה.

זה כמעט נחשב רמאות..

אפשר לעשות מה שרוצים ולא קורה לכם כלום.

לתקוף שומרים, לגנוב או להציק למפלצות ענקיות עם איזה פגיון קטן רק בשביל לשפר את הסקיל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-chaneleon באמת נשמע אחלה.

למי ששאל אז זו לא הפעם הראשונה שלי ( לא מבין מה הקשר ), ואני מתכוון לעשות קודים שאני אוכל לסחוב כמה שאני ארצה ( ואל תגידו שזה דפוק, כי אני שחקתי די הרבה, והייתי אביר ויחסית היה לי המון מקום אבל זה עדין דפק לי את המשחק, זה ממש הוריד לי מההנאה בהרבה! ).

ולמה אף אחד לא ממליץ פה על כשפים? זימונים וכשפי כוח כמו כדור אש וכאלה? ואם יש לך את הכשפים של כדור אש ועניינים, אז כבר לא שווה לקחת קשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...