האם מדובר בטעות? מציאה? האם אני טועה? כנסו בבקשה. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מדובר בטעות? מציאה? האם אני טועה? כנסו בבקשה.

TiGeRGuY

Recommended Posts

אבל עניתי על זה, או שאתה מתעלם/לא שם לב, או שמשום מה זה לא מספק אותך. אף אחד לא ייתן לך אינפורמציה ספציפית מעבר לזה... מעבדי הקול לא זהים, הם אמורים להיות משופרים במקצת... זה אמור לתת לך קצת יותר טוב, לעניות דעתי עדיין לא תשמע הבדל ביניהם, אבל שיהיה... מה אתה רוצה מעבר? אתה לא תשמע 5.1 ערוצים על מערכת 2.1 ערוצים אז אין פה מה להתפלסף מעבר... זה זול יותר וזה עדיף או לפחות שווה ערך ואף אחד לא עובד עלייך, אז מה השאלה פה בכלל?

אני ממש לא חושב שמישהו פה עובד עלי.. אני מעריך מאוד את כל אלו שטרחו להגיב ואני ממש לא מתעלם מתגובות.

לנושא.

הבנתי שהתכונות הם בערך אותם תכונות וה-4 קצת יותר טוב אבל ה 2SZ נראה יותר איכותי ודגם יותר יוקרתי.

ההתלבטות שלי היא ללכת על החדש יותר והזול יותר (שזה גם מוזר שהוא יותר זול מהשני) או ללכת על הפחות טוב, היקר יותר, שכמו שנראה הוא בנוי קצת יותר טוב ויותר עמיד.

לכן אני צריך את העצות שלכם. JAY K אני מאוד מעריך את ההתיחסות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו כבר החלטה שלך,

ה2ZS זה מוצר ישן שיוצר בטכנולוגיה יותר יקרה, מבחינת ממירים הם זהים , והמעבד ב 4 קצת יותר מעודכן (לא משהו שצריך לשאול, צריך להתייחס לזה כאותו הדבר). אם הדיון הזה יגלוש לעוד עמוד של שאלות באמת מיותרות , אז ההמלצה היא שתיקנה את ה ZS אם זה אותו מחיר ותעזבנו בשקט (חלקנו כאן השקענו שעות רבות בדיונים ארוכים ומעמיקים בדיוק בנושאים אלו , אין חדש תחת השמש , משהו שחיפוש לעניין לא יוכל למצוא).

אם הZS יקר משמעותית מהאודיגי 4 ( מדובר במחירים שאתה משיג) חבל על הכסף , גם אם זה 80 ש"ח , זה לא שאתה קונה אייפוד או 7950. מה הכי כדאי לקנות היום רשום בפירוט בדפי הפורום. לא כדאי להשקיע הרבה כסף כשבשנה הקרובה(יותר נכון תוך שנה בערך) שוק כרטיסי הקול הביתיים יפרץ לתחרות חדשה, ויכול להביא להרבה אכזבות למי שהשקיע הרבה כסף בכרטיס קול עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. פשוט ניסיתי להעביר לך את אותה נקודה שאייס פה העביר לך בצורה המעודנת שלו (או שלא :lol:), שהגעת לשורה התחתונה, אין ממש משהו שמישהו יכול להגיד לך מעבר... עדיף את ה 4 כי אתה לא מקבל מוצר פחות טוב, אבל אתה משלם פחות. מפה והלאה זו החלטה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם אנו מדברים על הXFI ולא על האודיגי , כשהאודיגי 4 דווקא כן מומלץ לקנייה בזמן הזה עקב מחירו הטוב והתמורה הטובה למחיר (וכמובן תמיכה בכל מה שצריך).

שלא תתבלבל - האזהרה מדברת על זה שמי שרוצה להשקיע הרבה בXFI (או אודיגי יקר) רק בגלל שרק איתו אפשר לשחק - צריך להיות מודע לעובדה שבקרוב המונופול של EAX במשחקי המחשב עומד להיעלם ולכן לא כדאי להשקיע הרבה כסף רק בגלל זה. לא מדובר על זה שהכרטיסים של קריאטיב לא מתאימים לVISTA או שיש להם פחות תמיכה מכרטיסים אחרים או משהו דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם אנו מדברים על הXFI ולא על האודיגי , כשהאודיגי 4 דווקא כן מומלץ לקנייה בזמן הזה עקב מחירו הטוב והתמורה הטובה למחיר (וכמובן תמיכה בכל מה שצריך).

שלא תתבלבל - האזהרה מדברת על זה שמי שרוצה להשקיע הרבה בXFI (או אודיגי יקר) רק בגלל שרק איתו אפשר לשחק - צריך להיות מודע לעובדה שבקרוב המונופול של EAX במשחקי המחשב עומד להיעלם ולכן לא כדאי להשקיע הרבה כסף רק בגלל זה. לא מדובר על זה שהכרטיסים של קריאטיב לא מתאימים לVISTA או שיש להם פחות תמיכה מכרטיסים אחרים או משהו דומה.

הבנתי את זה תודה. אני כנראה באמת אקנה את ה AUDIGY 4. לגבי התוכנות שלהם, הם באמת אותם התוכנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...