מה עדיף לקנות, את ה-Dell E228WFP או את ה-Asus MW221U? פרטים בפנים! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לקנות, את ה-Dell E228WFP או את ה-Asus MW221U? פרטים בפנים!

denk

Recommended Posts

גש לראות את ה CMV 22" ב KSP זה אותו מסך מתחת למכסה מנוע.

בכל מקרה לפי הנתונים של ה מדובר במסך מיושן מאוד, כמה תראה יותר טוב בדל? 47.

השאלה היא כמובן באיזה מידה השתמשתי, התשובה היא כמובן שאי אפשר למדוד את הדברים הללו בכמה

חוץ מאולי כמה כסף זה עולה יותר. יהיה הבדל בין ה ל אבל הוא לא יהיה משמעותי כמו ההבדל

בין ה E228 ל 2007.

אתה צודק. טוב, תודה. אני חושב שאתרחק מהשוק המסובך הזה..אם אקנה מסך, אקנה את ה-2007. יש לי רק 2 שאלות לפני שנסיים לדון על הנושא:

1. האם ב-2007 הרחב התמונות נתמכות, איך זה במסך רחב?

2. מה עדיף, רחב או רגיל (מרובע)? האם זה קשור לטעם וריח, ומה ההיתרונות והחיסרונות?

תודה רבה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא, התמונה לא נמתחת בתנאי כמובן שאתה עובד ברזולוציה הטבעית של המסך, כל כרטיס מסך היום בחלונות XP תומך ברזולוציות רחבות.

אם אתה שם רזולוציה מרובעת, לדוגמא 1024X768 התמונה אכן תימתח כאן יש לך אפשרות במסך לבחור בין לראות תמונה מתוחה או בארים

שחורים בצדי התמונה בכדי שהיא תיכנס ליחס גובה רגיל, במצב זה אתה מאבד שטח מסוימם מהמסך שמציג רק שחור אך לטעמי הדבר עדיף

על פני ההמרה מתמונה רגילה לתמונה רחבה, בכל מקרה ניתן לבחור.

תגובה שלי בנושא ותיאור המצבים השונים שבהם תומך הדל כאן.

2. למשחקים וסרטים עדיף מסך רחב, לשאר השימושים כולל גרפיקה הייתי הולך על מסך עם יותר שטח נדל"ן כגון 20" רגיל,

הרזולוציה שלו טיפה יותר גבוה וזה יתרון בגרפיקה, היתרון של המסך הרחב בסרטים ברור ואילו במשחקים ישנו יתרון

של תמונה רחבה אשר מכילה יותר פרטים ודומה יותר לראיה האנושית וכן רזולוציה פחותה בהשוואה ל 20" רגיל כך שהכרטיס מסך

מתאמץ פחות ולא צריך להחליף כרטיס כל שנה.

אתה מוזמן לחפש עוד דיונים על הנושא בפורום, היו הרבה. בשורה התחתונה לרוב האנשים עדיף מסך רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...