4GB RAM on Vista = better gaming - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4GB RAM on Vista = better gaming

ROMA_T

Recommended Posts

אמרתי את זה בעבר ואני יגיד עוד פעם

כרגע וסיטה לא מתאימה לקהל הרגיל

לפי דעתי תוך שנה הרבה מהבעיות יפתרו ואז המערכת תיהיה טובה

תחשבו על זה

יהיו כרטיסי DX10 דרג בינים

המעבדים יהיו יותר חזקים

מחיר הזכרונות ירד

וכו

ככה שאני ממליץ לישאר בינתים אם ולתת למערכת ליתבשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

navk2, אל תבין לא נכון

כרטיסי ה-DX10 באים לתמוך גם במשחקי הדור הקודם..ז"א כמו שקרירין אמר אתה תוכל לשחק במשחקים תומכים DX9 וגם DX10 כלומר ב- ובויסטה בהתאמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו מה שאמרתי עד עכשיו למה ניראה לי שלא הבנתם אותי נכון...

אני אשאל את זה אחרת, נגיד ואני ישחק קרייסיס או כל משחק אחר של DX10 על , אני אוכל להפעיל את אופציית ה- DX10 במשחק ?

ואם כן האם זה יהיה כמו בויסטה ?

תודה רבה על העתונכם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל את זה אחרת, נגיד ואני ישחק קרייסיס או כל משחק אחר של DX10 על , אני אוכל להפעיל את אופציית ה- DX10 במשחק ?

ואם כן האם זה יהיה כמו בויסטה ?

תודה רבה על העתונכם !

מה לא מובן במילה לא

DX10 מוכן רק בויסטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגרף לא מדויק.....אבל אם חושבים בהיגיון....יש משמעות לתוספת של זיכרון.

מי אמר שהגרף לא מדויק ? (למרות שנתונים מלאים על המערכת והתוכנות שמותקנות ורצות בה ברקע היו מועילים) פשוט אי אפשר להסיק ממנו שום דבר כללי. בשביל מסקנה כללית ורצינית צריך לעשות בדיקה גדולה מאוד עם המון משתנים: משחקים שונים, כרטיסי מסך שונים , חומרות שונות , מצבי התקנה שונים ותוכנות שונות במצבים שונים שרצות ברקע וכו וכו .. אי אפשר להסיק שום דבר מגרף אחד , בטח לא כשהמערכת בקושי יצאה ותוכנות בקושי הותאמו לה בצורה טובה. מה לעשות - ככה עובדות ההסתברות והסטטיסטיקה.

זה כמו שהעולם נראה יפה יותר בXP כשמוסיפים מ 512 ל 1GB

איזה דוגמא בחרת לתת , אין קשר בינה לבין המצב המתואר , אם היתה מדבר על איך XP נראית במעבר מ 1.5 גיגה ל 3 גיגה , אז זו כבר היתה דוגמא יותר מקבילה למצב שאנו מדברים עליו, וכפי שאתה כבר יודע - XP נראית אותו הדבר במעבר הזה, את ההשלכה על תעשה בעצמך (למרות ששוב , ככה לא עושים השלכות).

* ולגבי אופציות התאמה , אז בוודאי שקיימות כאלו אופציות שאכן יצמצמו את דרישת הזיכרון , ועם הזמן יצאו עידכונים שיאזנו את המערכת , דריברים מתאימים יותר ובזבזניים פחות , תוכנות ידעו לנצל את המערכת יותר טוב , ועם הזמן תוכנות הTWEAK השונות , לאחר צבירת נסיון יוכלו לשפר את ביצועי המערכת וצריכת הזיכרון בצורה שדומה למה שמוכר לנו מXP. גם לא תופסת כלכך הרבה זיכרון מול לעומת מה שחושבים, קיימת הטענה שVISTA צורכת פי 2 מXP , זה לא בדיוק נכון, המיספרים הם קצת יותר מפי 1.5. סביר להניח שמנגנון הקאש יותר חכם , ויודע לפנות את עצמו בצורה יעילה יותר כשיש דרישה לזיכרון , ככה שצריך פחות לפחד ממשאבי הזיכרון שתפוסים ע"י המערכת לקאש.

כל הטענות שנישמעות ומבוססות על מידע שעובר מפה לאוזן ולא על נסיון אישי רק גורמות לאנשים לחשוב ש:

זה פשוט מטורף.. בשביל הויסטה יצטרכו =\..

תרדים כאלו הם פשוט מיותרים , וסתם מכניסים להיסטרייה , שאנשים נוהגים לנפח, להעביר הלאה , לנפח, , להעביר הלאה וכו'.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שXP יצא לשוק ב 2001?

אז זאת הייתה תקופה שלא היו הפרשים גדולים מידי בין כרטיסי שוק ביניים ל HIGH END....אם בכלל היה הגדרות כאלה לכרטיסי מסך

בנוסף - דורש מינימום 128 MB זכרון לRAM. ( ואפשר להפעיל את כל התוספות הגראפיות של עם כזה זכרון)

ויסטה דורש מינימום 512 אם אני לא טועה.( עם מינימום הגדרות גראפיות)

אז אפשר להסיק לבד מסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה רצית להגיד לגבי כרטיסי המסך (למרות שכמובן היה הבדל גדול בין פלחי השוק השונים , אבל שוב לא ברור לי מה ניסית להגיד).

ואתה שוב טועה לגבי הטענות שלך , לא ככה בודקים דברים ומסיקים מסקנות (דרישות מינימום לזיכרון) , זה אפילו יותר מדי קל להפריח את הטענה שלך בצורה מתמטית פשוטה. בוא ניקח את דרישות המינימום של כל מערכת שעליהן אתה מתבסס ונכפיל פי 2 : גיגה לVISTA ו 256 מגה לXP. עכשיו לפי ההשואה הישירה שלך נקבל את אותה חווית עבודה , עכשיו כולנו יודעים שאי אפשר לנשום עם בעל 256 מגה - זה פשוט לא מספיק לעבודה סטנדרטית, אבל עבודה עם 1 גיגה בVISTA היא אפילו יותר מבסדר גמור , זה פשוט מספיק לעבודה סטנדרטית.

זה מוכיח שהקשר שהבאת לא אומר כלום מבחינה של השוואה, לא לפי 2 מהמינימום וגם לא לפי 4 ולא לפי 8 , זה פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה

מכל הדברים שאמרו על וסיטה אני לא מבין לעזזל למה אני צריך אותה חוץ מהDX10

וחבל שלא עושים אותו גם לXP

לכל מיני אפקטים גרפים בשולחן עבודה יש תוספים

ויתר הדברים לא מענינים לי ת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף-אחד לא חושב ככה או יותר נכון אני לא חושב ככה כי זה לא נכון...

ויש אפשרות להעיף לדוג' את ממשק ה-AERO אם אתה רוצה שתופס מקום נרחב בזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...