טריילר DX10 חדש ל Crysis - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריילר DX10 חדש ל Crysis

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תיהיו כ"כ נגטיביים... נכון יש לו המון הייפ בגלל הגרפיקה והכל אבל הוא נראה משחק נחמד ומתוחכם... תחשבו שאתם צריכים להיות בשקט ואם תלכו בשיחים ישמעו ואם תלכו בשביל יראו אותכם :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אנריל

סה"כ לפי הסרטונים והתמונות יש לו דברים חדשים. למשל הכוונון של התוספים לרובים בזמן הלחימה -בתפריט חדיש.

אני חושב שצריך להפסיק לתת ביקורות על המשחק עוד לפני שהוא יצא.....חכו בסבלנות והוא יצא ואז כולנו נדע אם זה היה שווה את הזמן לחכות.

בנתיים חברי.....התסכלנו נא על התמונה הנהדרת הזאת ותזילו ריר כמוני

Crysis_screen7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאמרו לBLACK שהוא יהיה משחק מעולה.

בסוף יצא משחק עם גרפיקה טובה אבל פשוט זוועתי במשחקיות.

מי אמר ש-Black יהיה מדהים? מי שמבין בסצינה ידע מאיפה המשחק בא (חברת הפיתוח) ולכן יש לקחת את הנאמר לגביו בזהירות. המשחק כשלעצמו היה כיפי מאד, טונה של יריות/אויבים אבל לא חדשני ולא כלום - פרט אולי להרס הסביבתי.

מעבר לכך ההתלהבות מ-Crysys נובעת בגלל ההתלהבות מ-Farcry שהגיע משום מקום והפיל את כולם מהכיסא הן ברמה הגאפית והן ברמת ה- שהאמת שה- בעיניי לא היה משהו. בכל מקרה ל-Crysys יש הרבה מה להוכיח והוא ללא ספק מריח מאותו גוון, נראה אם ישכילו לבנות נכון ולהרחיב ולשפר את כל מה ש-Farcry הציע או שהם יעשו כמו ש-EA המאפנים (הם רק המפיצים אבל הם יכולים ללחוץ לשחרור מהיר שיפגע במשחק) עושים בדר"כ ונקבל משחק דומה רק עם סיפור שונה וגרפיקה משופרת. במקרה כזה המשחק עדיין יכול להיות טוב או כיפי אבל בכללי הוא יהיה אכזבה - משחק שיכל לשפר ולחדש אבל בחר בדרך הבטוחה והמוכרת. בכל מקרה אני מחכה למשחק כדי לבקר אותו - לפני זה אי אפשר לדעת כלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אותי Farcry איכזב

גם הוא היה כבד יחסית לזמנו וגם הוא היה בסביבת משחק אחת יחידה

ולא היו הרבה סוגי אויבים

הכלי וגרפיקה היו מצוינים

אבל לדעתי הגרפיקה סינוורה הרבה אנשים

ועובדה זה שאחרי שHL2 יצא אנשים לא ירקו לכיוון של Farcry

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות, גם אחרי HL2 המשכתי לשחק בכיף ב-FarCry, והוא ממש לא היה כבד אז, הוא עבד יופי גם על מחשב ישן של חברים שלי, אומנם לא על הכל הכי גבוה שיש, אבל עדיין עבד בקצב FPS שאיפשר משחק אינטנסיבי. בכל מקרה, אני מאוד התרשמתי מ-FARCRY, כי הוא פשוט נתן בראש בכל קטגוריה אפשרית, ה- של האויבים היה מצוין, הם עצמם היו מגוונים ובאו בטעמים וצבעים שונים (מה שלא מנע ממני להכניס לכולם גם עם כלי מגוונים), היו גם הרבה התפתחויות עלילה מוזרות ברובן, אבל עדיין עלילה סבירה (הרבה יותר טובה משל NFS למשל), ועוד לא דיברתי על הגראפיקה המדהימה שלו, שללא ספק יכולה להתחרות בכבוד גם עם משחקים מעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אותי Farcry איכזב

גם הוא היה כבד יחסית לזמנו וגם הוא היה בסביבת משחק אחת יחידה

ולא היו הרבה סוגי אויבים

הכלי וגרפיקה היו מצוינים

אבל לדעתי הגרפיקה סינוורה הרבה אנשים

ועובדה זה שאחרי שHL2 יצא אנשים לא ירקו לכיוון של Farcry

:imwithstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...