מחפש מאורר CHIP - Northbridge - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מאורר CHIP - Northbridge

ניר.

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים - שאלה באותו עניין.

יש לי A8N- deluxe

ויש שם את אותו מעפן לציפסט ורציתי להחליף אותו.

השאלה היא איך מוציאים אותו, יש שם שני פלסטיקים שחורים עם לחצן עליהם ולא הצלחתי להוציא אותם.

ולגבי הזלמן - הוא מגיע עם מדבקה טרמית ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים - שאלה באותו עניין.

יש לי A8N- deluxe

ויש שם את אותו מעפן לציפסט ורציתי להחליף אותו.

השאלה היא איך מוציאים אותו, יש שם שני פלסטיקים שחורים עם לחצן עליהם ולא הצלחתי להוציא אותם.

ולגבי הזלמן - הוא מגיע עם מדבקה טרמית ???

אני גם מצטרף לשאלה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nirt- אל תתפרץ לת'רד של אחרים.

לא ייתכן שגם תתפרץ לת'רד וגם תפתח ת'רד נוסף בנושא. פעם הבאה תקבל על זה אזהרה.

הפלסטיקים האלה הם פטריות קטנות שצריך למחוץ אותם עם איזה צבט(בגב הלוח) ולדחוף אותם פנימה. כשמכניסים חזרה פשוט צריך לדחוף והם ייכנסו.

אגב... אם המאוורר לא עובד(או שמדובר בקירור פסיבי), אפשר פשוט להחליף את המאוורר. אני למשל לקחתי מאוורר 40MM מאיזה כרטיס מסך ישן והרכבתי אותו על הציפסט שלי. עשה פלאים לטמפ' וחסך לי ריצה מיותרת לחנות וכמה עשרות שקלים.

אגב, ניר. - מה זה מאוורר לצ'יפ? תשנה את הכותרת שתהיה הגיונית. יש לך המון צ'יפים על הלוח ואני מניח שלא את כולם אתה רוצה לקרר ;)

אתה מתכוון למאוורר לצ'יפסט. יותר נכון יהיה להגיד מאוורר לגשר הצפוני(Northbridge)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nirt - אין בעייה

ניר. - זה הגודל של המאוורר. אני לא יכול להגיד בדיוק כמה מעלות זה הוריד, משום שהחיישן בלוח שלי לא נותן קריאה נכונה בכל מה שקשור ל-NB. העובדה היא שהיד שלי לא נשרפת עכשיו כשאני נוגע בו

לצ'יפ קוראים Northbridge. או בעברית - גשר צפוני. כבר ציינתי את זה אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר......

הכותרת שונתה[br]פורסם בתאריך: 27.01.2007 בשעה 18:46:40

nirt- אל תתפרץ לת'רד של אחרים.

לא ייתכן שגם תתפרץ לת'רד וגם תפתח ת'רד נוסף בנושא. פעם הבאה תקבל על זה אזהרה.

הפלסטיקים האלה הם פטריות קטנות שצריך למחוץ אותם עם איזה צבט(בגב הלוח) ולדחוף אותם פנימה. כשמכניסים חזרה פשוט צריך לדחוף והם ייכנסו.

אגב... אם המאוורר לא עובד(או שמדובר בקירור פסיבי), אפשר פשוט להחליף את המאוורר. אני למשל לקחתי מאוורר 40MM מאיזה כרטיס מסך ישן והרכבתי אותו על הציפסט שלי. עשה פלאים לטמפ' וחסך לי ריצה מיותרת לחנות וכמה עשרות שקלים.

אגב, ניר. - מה זה מאוורר לצ'יפ? תשנה את הכותרת שתהיה הגיונית. יש לך המון צ'יפים על הלוח ואני מניח שלא את כולם אתה רוצה לקרר ;)

אתה מתכוון למאוורר לצ'יפסט. יותר נכון יהיה להגיד מאוורר לגשר הצפוני(Northbridge)

חיפשתי את התופסנים שאמרת שיש מאחורי הלוח אבל לא מצאתי אותם

אתה יכול להסתכל שוב בתצלום שהבאתי ולהגיד לי בדיוק כיצד ניתן להוציא אותם ואז לפרק את המאורר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...