שרת שיריץ תוכנה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת שיריץ תוכנה

pizzaguy

Recommended Posts

שלום לצוות... אני לא בטוח שזה המקום לשאלה שלי אז סליחה אם לא... ואני אפרסם גם בפורום תוכנה אם צריך

אבל כל השרתים שאני מכיר הם שרתים לאתרים... ואני צריך שרת שאני אעלה אליו הרבה תיקיות אבל שלא שוקלות הרבה והוא יריץ

קובץ מסוג EXE ויהיה לו אייפי או כתובת שאנשים יוכלו להתחבר אליו.... למעשה שישמש כשרת למשחק .

זה משחק ממש קטן ששוקל מקסימום 9-10 מגה

תודה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיחה על הכפול אבל זה ממש חשוב ולא עונים לי :(

בבקשה.. אני צריך שרת למשחק...

בסך הכל שיריץ קובץ EXE ושיהיה לו אייפי או כתובת כדי שיהיה אפשר להתחבר אליו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניתי לך בגלל שאתה שואל שאלה מאוד לא נכונה ולא מספק פרטים, אבל אם זה דחוף לך אני אסביר לך.

שרת זאת תוכנה ולא מחשב, לדוגמה מה שהופך מחשב לשרת WEB זה לא המערכת הפעלה שלו או החומרה שלו אלא

תוכנה מיוחדת שרצה על המחשב ומחכה לבקשות לדפי אינטרנט ברגע שהיא מקבלת בקשה כזאת היא שולחת מידע מסויים

בחזרה (היא עושה הרבה יותר מזה אבל זה לא חשוב להסבר...), בתוך התהליך הזה משתתפים 2 צדדים הצד המבקש והצד המספק,

הצד המבקש נקרא client והצד המספק נקרא server (שרת), החלק המעניין הוא ששתי הצדדים בנויים שונה לחלוטין אבל מדברים באותה

שפה ( במקרה הזה HTTP ), במקרה הזה התוכנה של הלקוח נקראת דפדפן ושל השרת נקראת שרת WEB .

אותו דבר לגבי משחק מחשב, אם אתה רוצה להריץ שרת של משחק רשת אתה צריך קודם כל שהקוד של המחשק יתמוך בסביבת רשת ודבר

שני (והכי חשוב) שהקוד יהיה בנוי להיות שרת של המשחק, אם תנסה להשתמש ב client זה לא יעבוד בדיוק מאותה סיבה שאתה לא יכול לבנות

שרת WEB עם ולגלוש עם IIS (השרת web של MS ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יש אנשים שעשו את זה על המחשבים שלהם...והשתמשו במחשב שלהם כשרת שאליו אנשים התחברו

וגם אני רוצה לעשות אבל אצלי יש בעיה שנובעת מזה שיש לי ואשנים לא יכולים להתחבר אליי

ואני צריך לעשות PORT FORAWRD בשביל זה....

ואת זה אין לי מושג איך עושים כי באתר PORTFORWARD.COM אני לא מוצא את הראוטר שלי

כי זה למעשה מודם רגיל של WOW שהפכתי לראוטר....

ולכן אני מחפש שרת בשביל זה שאני אעלה אליו את הקבצים והוא יריץ אותם.. עוד פתרון שחשבתי עליו הוא להפוך מחשב ישן לראוטר

כמו באחד המדריכים פה.. אבל הבעיה שאני מפחד שאני אתאמץ כל הך הרבה ובסוף זה לא יעבוד....

אם עדיין למישהו יש פתרון בשבילי או שפשוט יודע איך לעשות PORTFORWARD באטור שלי אז בבקשה

SPEED TOUCH HOME שמשודרג לראוטר מחברת ALCATEL/THOMSON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...