לפני קנייה חוות דעת למפרט בתקציב 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קנייה חוות דעת למפרט בתקציב 6K

moshon

Recommended Posts

אהלן

אני עומד לקנות מחשב חדש וזה המפרט שהרכבתי:

פריט תאור כמות מחיר

מעבד Core 2 Duo E6400 Box 1 1178

לוח אם לוח אם P5B Deluxe Asus 1 1110

כרטיס מסך Geforce 7600 GT 256 leadtek 1 778

זיכרונות DDR2 2048MB 800MHZ CL4G.Skill 1 1,506

Hark disk WD2500KS Western Digital 1 369

מארז GIGABYTE Triton GZ-XX1CA 1 355

ספק כוח ELT400AWT Enermax 1 447

צורב LG H10N 1 185

סה"כ 5,928

החלטתי לרדת בכרטיס מסך ל7600gt(במקום לקנות כרטיס כמו ה1950xt לדוג')--ולחכות איתו מס' חודשים עד שיתייצב שוק הdx10

מה דעתכם על המפרט בכלל ועל הכרטיס מסך בפרט(האם ההחלטה לקנות כרטיס ביניים נכונה ואם כן האם זה המתאים מכל המגוון שקיים)???

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7600 GT פחות טוב מ 7900GT למה אתה אומר לרדת?

אם אתה רוצה לחכות חצי שנה לקניית כרטיס מסך DX10 קח כרטיס באיזור 500 ש"ח כמו 7300GT לא יותר למרות שהאפשרות הזאת לא מומלצת, אלא עדיף שתקנה מייד כרטיס DX10 תחכה לפברואר שאז יהיו כרטיסי DX10 במחירים סבירים

האם אצתה מתכנן OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לחכות חצי שנה לקניית כרטיס מסך DX10 קח כרטיס באיזור 500 ש"ח כמו 7300GT לא יותר למרות שהאפשרות הזאת לא מומלצת, אלא עדיף שתקנה מייד כרטיס DX10 תחכה לפברואר שאז יהיו כרטיסי DX10 במחירים סבירים

מחזק... הרבה יותר עדיף לחכות... וגם המחירים של המעבדים אמורים לרדת קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט טוב אבל לא הבנתי את הכיוון חשיבה שלך - איך אתה רוצה להשקיע 6000 על מחשב כשאתה "זורק" 780 שקל ככה סתם

על כרטיס שיוחלף תוך חודש-חודשיים?

הכי טוב שתחכה לכרטיסי DX10 המוזלים, אבל אם אין לך סבלנות אל תיקח כרטיס כ"כ יקר כמו ה-7600GT חבל על הכסף

אם כבר תיקח מה שהציעו פה - 7300GT וגם זה לא משתלם לעשות.

צורב - למה לא לקחת את הדגם הכי חדש - ה- 22? יעלה מקסימום 20 שקל יותר

מארז - לא חובה, אבל תחשוב לשדרג לפוסידון (עולה 420 בגולדטופ) יש לו את החלון צד שיתן לך הוצאת חום קצת יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכיוון חשיבה שלי הוא להרוויח בסופו של דבר שתי מחשבים ולכן אני לא רואה טעם לחכות:

אני אתחיל עם המחשב החדש והכרטיס (gt7300-מקבל שה-7600 הוא בזבוז) ולאחר שיצאו הכרטיסים החדשים (תהיה גם צניחת מחירים ותחרותיות) אני אשדרג את הישן בעזרת ה7300+לוח אם+זכרונות ואת החדש בכרטיס מסך.

נשמע הגיוני?? כי לי זה נראה הצעד הסביר לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות רעיון טוב אבל אני מאמין שרק עם מחשב אחד אתה משחק אז למה לקנות כרטיס למחשב השני אם עיקר השימוש בו הוא ככל הנראה לא משחקים?

שיקול שלך. תראה רק שהחיבור הוא אותו חיבור שלא יהיו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...