המארז שלי.. - עמוד 19 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז שלי..

xtract1

Recommended Posts

זה ה-P180 השחור שלי שקניתי לפני חודש בערך:

סילחו לי על התמונות, אני כנראה לא צלם דגול :lol:

כרגע בתיכנון מאוור טוב למעבד + כרטיס מסך.. לפני שבוע עשיתי סידור כבלים.. הכול היה מבולגן וסלט אחד גדול... ועכשיו... אתם תגידו :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

iMMoRTaLiTY הכבלים של הכרטיס מסך קצת הורסים. אני הייתי מנסה להעביר אותם דרך החלק התחתון של הכרטיס (מעל הגוף קירור) לכיוון הצד של הלוח אם ומחביא אותם מאחרי המגש של הלוח.

חוץ מזה, מושלם! תתחדש על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי יותר יפה :silly:

יופי! :smile1: יש לך מארז יותר גדול... ובגלל זה הכול נראה קטן ונקי... ואצלי די צפוף אבל עדיין אני גאה בעצמי שהצלחתי להתעלות על התכנון הלקוי של הלוח אם והמארז...

אם תשים לך הכבל חשמל של הCPU שיוצא מהספק שנימצא למטה ועובר לחלק הכי צפוני של הלוח אם.. ומצאתי דרך די יצירתית להכניס אותו... כי אם הייתי מעביר אותו על פני הGTX זה היה מכוער והיה מצריך לנתן את הכבל למקרה של החלפה או הוצאה לניקוי... וככה כשהעברתי אותו מתחת לכרטיסים הכבל קצת מתוך אבל הכול בסדר בנתיים.

נ.ב. אין לכם מושג מה הולך לי מאחורי הלוח... כל הסלט שהיה לי בתוך המארז עבר למאחורי הלוח אם... לא כדאי לפתוח את הדלת. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך האולטרה מסתדר שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבסוף החלטתי לפרסם את הצילומים של הEUREKA שלי, אני בסה"כ מרוצה (כנראה אצטרך להפוך את הHDDים ולסדר יותר טוב את הכבלים, אבל בגדול לדעתי זה לא גורם ליותר מידי בעיות חימום :D

http://s196.photobucket.com/albums/aa47/ArthurTC/TT%20Eureka/?start=all

כמו שראיתם, העפתי את המאוורר האחורי, הוא הרעיד את כל המארז וגרם לרעש מעצבן וגם האור שלו האיר לי בליליה. הAC FAN12 טיפל בשתי הבעיות וגם דוחף יותר אוויר.

רציתי לשאול את iMMoRTaLiTY, איך חיברת את המאווררים ככה לכלוב כוננים? אזיקונים בלבד? זה לא גורם לרעש?

ואחלה עבודה על סידור הכבלים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול את iMMoRTaLiTY, איך חיברת את המאווררים ככה לכלוב כוננים? אזיקונים בלבד? זה לא גורם לרעש?

ואחלה עבודה על סידור הכבלים. :xyxthumbs:

ברור שהמארז עכשיו פחות שקט, אבל רק בגלל התוספת של המאווררים (80מ"מ...). ולא בגלל שהם מהודקים לכלוב של הHD.

אגב, המאווררים לא ממש צמודים לכלוב.

אם תשים לב אצלך, יש מן בליטה כזו בצד החיצוני של הכלוב, אז מה שעשיתי זה להצמיד את המאווררים אליו, ולהדק באופן שווה משני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שתקיים את ההבטחה? ;D (תמונות פנים המארז)

בשמחה היתי מביא תתמונות אך רק בעיה אחת שהתומונות היו בפלאפון ומשום מה הדונגל לא עובד לי עם :nixweiss:

אבל ביום שישי ככה אני יפתח אותו לעשות ניקוי קטן אז אני יצלם כמה איכותיות על 7MP בשבילך...

דרך אגב iMMoRTaLiTY, למה החלפתה את הכרטיס שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...