מחשב חדש E6300 לא ב OC עם טמפ" גבוהות , מדוע ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש E6300 לא ב OC עם טמפ" גבוהות , מדוע ?

shoeyal

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוודאי שכן.

זה יכול לגרום לאי יציבות בטווח הקצר(בגלל החום), ולקיצור חיי המעבד בטווח הארוך. כמובן שלא מדובר על כך שהמעבד יישרף בכל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת? אני בטוח שלא. שינוי הכי קל בטופוגרפיה, או מריחה לא נכונה של המשחה גורם לעלייה לא קטנה בטמפ'. מכאן, על אחת כמה וכמה מדבקה עלולה לגרום לזה. היה פה גם ת'רד בעבר שמישהו התלונן על טמפ' גבוהה מהרגיל, ובסוף התברר שיש לו מדבקה על המעבד.

לגבי הסיכון מדובר לאורך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה. אל תכניס לי מילים לפה.

אמרתי שזה יוצר סיכון מסויים לאורך שנים.

אני גם מכיר המון מחשבים שמצליחים להחזיק 5 שנים עם חלקים ג'נריים(ובפרט ספק ג'נרי), ואני מכיר מחשבים כאלו שלא החזיקו שנה. יש כאן סיכון מיותר שלא צריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא אמרת את זה, אני נתתי דוגמא לזה שאין סיכון כי לא כל המעבדים שבאים מאיסטרוניקס מתקלקלים ועל כולם יש מדבקה.

הסיכון למשך השנים זה שטויות, אם תשמור על המחשב שלך כמו שצריך לא יקרה לו כלום(זה אומר לשים לו אל פסק ולשמור עליו בככלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא שטויות. כל מקרה לגופו.

יש כאלה שזה בקושי יזיז לטמפ', ויש כאלה שזה עלול לפגוע בה משמעותית.

המון מחשבים נדפקים בגלל איך שהדברים נעשים בחנות שמרכיבה את המחשב. תיקנתי מספיק מחשבים בחיי בשביל לראות את זה. משתמשי הקצה פשוט לא מודעים לעד כמה 'דופקים' אותם. זה רק עוד סיכון קטן שנכנס לרשימה ארוכה מאוד של פאקים שמסכנים את המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה ואני עובדים בחנות מחשבים/מתקנים מחשבים ומרכיבים מחשבים אז אני יכול להגיד לך שגם אני הרכבתי לא מעט מחשבים בחיים שלי.

בכל מקרה המעבד האחרון עם מדבקה שראיתי זה 3 או 4 ישן מאוד, אבל מדבקה זה לא משהו שאמור לסכן את המחשב, זה נכון שהיא תגרום לעלייה קלה בטמפ אבל לא עד רמה של סיכון המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו כאן מקרים שזה גרם לעלייה משמעותית בטמפ'(ואני מדבר על מקרים שהיו לאחרונה ולא על 3 או 4 מהדור הראשון). בהתחלה כולם חשדו שמדובר במשחה תרמית שלא נמרחה כראוי, אבל בסוף התברר שזאת המדבקה.

טמפ' גבוהה היא מסוכנת לאורך זמן. עד כמה? זה תלוי. כי מעבד זה לא דבר שנשרף בקלות. אבל אם לא היה סיכון ממשי בדבר, לא היינו מקפידים כל כך על טמפ' יציבה.

אל תשכח שהמשתמש הממוצע גם לא מנקה את המארז, ובפרט את גוף הקירור והמאוורר של המעבד. דבר שרק גורם לעוד צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

התקשרתי לחנות ובם אמרו לי לבדוק קודם את גוף החימום ביד .

ב 60 מעלות הם אמרו שזה כנראה יהיה חם מדי לגעת לזמן רב

טוב פתחתי את המחשב ואז ראיתי את הבעיה

המאורר של פשוט לא מסתובב בכלל.

בדקתי את החיבור ללוח אם ותקין.

בקיצור עד שאני יחזור לחנות מחר אני על "פסיבי" למעבד ו - 73 !!!!! מעלות .

יא אלוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בביוס לשים את COOL AND QUITE על DISABLE.

ד"א קניתי היום טייפון וכשהרכבתי אותו גיליתי שגם לי יש מדבקה קטנה על המעבד של האחריות ועד עכשיו עם סטוק+OC(בלי מתחים) הטמפ לא הגיעה

ליותר מ60 ואין לי מאווררים אחרים במארז(חוץ מהספק והמאוורר של הכרטיס מסך 80 רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

easytune והשטויות שלה. או שאולי בטעות הגדרת משהו? שמח לשמוע שפתרת את הבעייה. אני אבל לא מאמין שלא שמת לב לזה קודם!

משתמש כבד: כל מקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...