איך אני יודע אם החלקים ( לוח אם זיכרונות ) יוכל לעשות OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יודע אם החלקים ( לוח אם זיכרונות ) יוכל לעשות OC

shovel_xxx

Recommended Posts

אני רוצה לנסות שוב לעשות OC ויש לי שאלה אני רואה לפעמים במפרטים שאומרים אם אתה רוצה לעשות OC תיקח את הלוח הזה אם לא אז את זה או אותו הדבר אם זיכרונות..!!

אז אם אני רוצה עכשיו לעשות OC ( שניסיתי כבר בעבר וכשאני הגעתי ל 1.9 GHZ ,המעבד שלי הוא 1.8 GHZ, המחשב קרס לי :\ ) איך אני יוכל לדעת שהזיכרונות והלוח אם והכל יעמדו בעומס ?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לנסות שוב לעשות OC ויש לי שאלה אני רואה לפעמים במפרטים שאומרים אם אתה רוצה לעשות OC תיקח את הלוח הזה אם לא אז את זה או אותו הדבר אם זיכרונות..!!

אז אם אני רוצה עכשיו לעשות OC ( שניסיתי כבר בעבר וכשאני הגעתי ל 1.9 GHZ ,המעבד שלי הוא 1.8 GHZ, המחשב קרס לי :\ ) איך אני יוכל לדעת שהזיכרונות והלוח אם והכל יעמדו בעומס ?!?!

פשוט ביותר, תרשום את המפרט מחשב שלך של כל החלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד. תקרא את המדריך שבאתר. אחרי זה תבוא ותשאל שאלות, כי זה די ברור שלא קראת(או שלא התעמקת מספיק).

קראתי את המדריך על ה OC למעבד.. אולי לא סמתי לב מספיק אבל קראתי...

יש לי 3000+ 1.8 GHZ תושבת 939

לוח אם של גיגבייט - GA-K8NF-9 מבוסס K8TRION - NFORCE 4

זיכרונות אם אני לא טועה של קינגסטון CL 4 או 5 ( לא משהו ) 400

אא זה הדברים החשובים

אולי כ.מסך 6600 GT 128 MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מגיע רק לשיפור של 190 - 180 MGH זה יעני המקסימום שאני יוכל להגיע ( אני משתמש ב SYSTOOL ואני עושה לו שם שימצא את ה MAX לבד וכשהוא מגיע לארור אני עושה לו כמה פעמים בדיקות והוא עדיין עושה לי ארור אז זה המקס ?!?! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ריפרפת במדריך. קראת אותו? בוודאי שלא.

תעשה מהביוס. לא מתוכנה. ואל תתן לדברים להקבע אוטומטית.

תנעל PCI ל33 MHZ.

PCIE\AGP ל100MHZ

זכרונות - שים במכפלה הכי נמוכה בהתחלה.

תוריד HT ל-4 בשלב ראשון ותתחיל לעלות את הבאס. כשאתה נתקע, תתחיל לעלות VCORE. אם זה לא עוזר, תבוא לכאן ותפרט מה עשית ולאן הגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...