חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 26 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלו !

לפחות שיהיה לכם את האומץ להגיד לי את זה בפנים ככה .

ככה להתחיל להכפיש אותי בפורום ?

>:(

אני מריח פה תביעה ...

נ.ב. אולי אני אידיוט , אבל יש לי כובע סגול פרוותי 8) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלו !

לפחות שיהיה לכם את האומץ להגיד לי את זה בפנים ככה .

ככה להתחיל להכפיש אותי בפורום ?

>:(

אני מריח פה תביעה ...

נ.ב. אולי אני אידיוט , אבל יש לי כובע סגול פרוותי 8) .

http://www.thottbot.com/?i=59877

כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מישהו יודע מה המדיניות בפועל של KSP, לגבי ההתחייבות שלהם למחירים הזולים ביותר?

אני רוצה לקנות שם מחשב שבוע הבא, ולמשל במחירי הזכרונות הם יקרים ב-100 ש"ח

ויותר ממה שניתן למצוא ב-ZAP. מישהו הראה להם פעם חנות זולה יותר וקיבל הנחה?

בימים הראשונים זה היה עובד בלי בעיה, עכשיו אתה צריך להוכיח וגם שהמוצר שמצאת בזול יותר בחנות אחרת יהיה במלאי ומוכן למשלוח (זה התשאול שלהם בטלפון מול החנות הזולה שמצאת).

אם במקרה זה הוכח כאמין מצד החנות לפי התשאול שלהם (שנשמע כמו חקירה משטרתית) , הם צריכים לקבל את האישור הסופי מהאיש מכר שלהם.

פשוט אל תבנה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המחשב הראשון שלי קניתי באטלנטיק מחשבים, קיבלתי שרות טוב, טכנאים אדיבים ושרות מצוין.

ציון 10

את המחשב השני קנתי בגולף מחשבים, שנה שעברה שיחקתי עם המחשב ושרפתי את המעבד, , הרדיסק ( על פי טענתו), וספק כוח.

המוכר גילה שזה באשמתי ואפילו אז לא האשים אותי בכלום, הוא הצליח להחליף לי את הלוח אם שהיה עליו 3 שנים אחריות ( לא לשכוח שהורסים מוצר לא מקבלים אחריות), קניתי חדש כי נגמרה האחריות, והרדיסק.

הבעיה מתחיל בזה שהוא אמר שהררדיסק שלי נישרף אבל לי זה לא נשמע הגיוני אין שום סיבה שהוא ישרף שלקחתי את הררדיסק הבית וחיברתי אותו היתגלה לי שהוא פועל.

ציון 7

נ.ב החנויות נמצאות בחולון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? המחשב אמור להיכבות בטמפ מסויימת. הדרך היחידה היא קצר, וזה יקרה רק אם יש פגיעה פיזית לרגליים.

לוח אם יותר פשוט לקצר מכיוון שיש בו הרבה יותר רכיבים חשופים. יכול ללכת בגלל קפיצת מתח או משהו. אבל מעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מנהל מעבדה.. אל תזלזלו בו... הוא סמנכ"ל טכני :cool2:

אתה מתכוון ל "פאבל"?. כי אני מכיר את החברה מזיגזג ולא מכיר אחד בשם "יאבל". או שאולי שגיתי בשם ???.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...