שוהה בלתי חוקי שהובא לביהמ"ש - נמלט ממעצר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוהה בלתי חוקי שהובא לביהמ"ש - נמלט ממעצר

Domestic

Recommended Posts

שוהה בלתי חוקי שהובא לביהמ"ש - נמלט ממעצר

לא מפיקים לקחים: שוהה בלתי חוקי שהובא להארכת מעצר בבית המשפט בפתח תקווה, פתח בריצה לעבר שהמתין לו ונמלט. מחסומים ותגבור כוחות, הובילו למציאת הרכב, אך ללא החשודים. במהלך האירוע ירו מאבטחי בית המשפט לעבר המילוט, שניסה לדרוס אותם

לא רק בני סלע: צעיר פלסטיני שנעצר בגין שהייה בלתי חוקית בישראל, הצליח לברוח מידי השוטרים שליוו אותו לדיון בבית המשפט. העצור הצליח לעלות לרכב שהמתין לו ולהימלט ומחסומים של המשטרה לא סייעו עד כה באיתורו.

היום (יום א') הובא בן 17 מקלקליה להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. החשוד, שהיה אזוק בידיו וברגליו, הובל לניידת המשטרה, כשהוא מלווה בשוטר. למרות זאת, הוא החליט לרוץ לעבר שהמתין לו ולברוח לנציגי החוק. מאבטחי בית המשפט הבחינו בצעיר וירו לעבר הרכב הנמלט מספר יריות. אחד הקליעים כנראה פגע ברכב. :screwy: :screwy:

המשטרה פתחה במרדף אחר הנמלט. במהלך הסריקות אותר , שלפי דיווחים, ממנו נראו נמלטים מספר אנשים. אך כאשר השוטרים הגיעו לרכב, הם לא הצליחו לאתר חשודים. האירוע הוביל לכך שמשטרת פתח תקווה תגברה כוחות והציבה מחסומים בכל האזור.

מבדיקת הבריחה על ידי המשטרה עולה כי בסיום הדיון בבית המשפט, כאשר העצור הובל אל מחוץ לבית המשפט, הוא קפץ מעל גדר, נכנס לרכב ונמלט מהמקום. במשטרה אומרים כי מאבטחי בית המשפט ירו לעבר הרכב, לאחר שהנהג ניסה לדרוס אותם במנוסתו.

מקור:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3355077,00.html

פשוט LOL! :lol: :lol: :lol:

זאת משטרה זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקת הבריחה על ידי המשטרה עולה כי בסיום הדיון בבית המשפט, כאשר העצור הובל אל מחוץ לבית המשפט, הוא קפץ מעל גדר, נכנס לרכב ונמלט מהמקום. במשטרה אומרים כי מאבטחי בית המשפט ירו לעבר הרכב, לאחר שהנהג ניסה לדרוס אותם במנוסתו.

לא ככה גם בני סלע ברח? מזה אולי הגדרות שם לא גבוהות מספיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל-כך מצחיק שזה כבר נהיה עצוב,

תכלס המשטרה גברים רק על האזרחים הרגילים עם המקטרת :cool2: (אני, אולי גם אתה, ועוד עשרות, אם לא מאות אלפי אזרחים במדינה הזאת)

על החבר'ה הגדולים הם לא יכולים,על כל הסוחרים הכבדים, משפחות הפשע וכו'

ואני לדוגמא,

תפסו אותי עם באנג וזהו, חוצמזה כלום, נאדה.

עכשיו יש נגדי חקירה על אחזקת כלי עישון וסתם תכלס מסבכים אותי עם הלשכה עכשיו, ועל מה ? על באנג !! נו באמת,

גם עצרו פעם חבר ברחוב עשו עליו חיפוש, שאלו עליי, בסוף עזבו אותו ועושים "לו תיזהר שלא יפול ללבן" (יענו התכוון אליי) אתם קולטים איזה מנאייק זה :bash:

ככה נראית המשטרה בעייני לפחות, אני רואה אותה כגוף חלש שלא מסוגל לטפל בבעיות הגדולות באמת במדינה הזאת וחבל,

צריך לפטר שם את כולם ולהתחיל הכל מחדש! זה הפיתרון היחידי :yelclap:

אגב, בעפולה בימי שישי ניהיה ממש מפחיד פה...

אתה נכנס לתחנה, אתה חושב אתה בג'נין ! כולם ערבים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להשמע גזענית, רק ערבי יכול לרוץ ולקפוץ מעל גדר עם אזיקים על הרגליים.

גזענית! :P

זה פשוט עצוב. אין הרבה מה להגיד מעבר לזה.

אבל לצערי זה לא מפתיע... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...