דחוף!! בעית איטיות וניתוקים ברשת אלחוטית ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף!! בעית איטיות וניתוקים ברשת אלחוטית ביתית

eli_kats

Recommended Posts

יש לי בבית ראוטר של חברת NETGEAR WPNT834 ראוטר מאוד טוב אפילו זכה במקום הראשון בכל הציונים ב-TOM'S HARDWARE

אני מחובר לאינטרנט בADSL 2.5M

יש לי 6 מחשבים בבית כולם מחוברים לראוטר 3 מחשבים משתמשים בתוכנות שיתוף

עכשיו תמיד בשעות הבוקר הראוטר שובק חיים ואחרי כמה זמן חוזר לעצמו...

למה זה? :s07:

ואיך אפשר לגרום לראוטר לחלק את רוחב הפס בין כל המחשבים כדי שלא יווצר מצב שמחשב שיש לו תכונת פרג יגנוב את רוב רוחב הפס...

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לגבי השאלה של פותח הת'ראד: "ך אפשר לגרום לראוטר לחלק את רוחב הפס בין כל המחשבים כדי שלא יווצר מצב שמחשב שיש לו תכונת פרג יגנוב את רוב רוחב הפס..."

יש ראוטרים שיש להם את האפשרות הזאת, בוודאי, אבל לא כולם מכירים את כל הראוטרים, תכנס לאתר היצרן ותפתח את קובץ ההתקנה של הראוטר

שלך ותחפש, תגדיל ראש! הרי חשבת כבר על פתרון, היישום שלו תלוי בך.

ב.לגבי הפתרון של QTEC לא בהכרח רוחב הפס הוא זה שגורם לקפיאות בנתב, אלא כמות החיבורים שיוצרות

תוכנות השיתוף, הרי האי-מיול יכול לפתוח 1000-2000 חיבורים ועדיין להוריד ב-10K וזה עדין יקפיא את הנתב.

לדעתי כדאי לך להגדיר כמות קטנה יותר באימיול ובכלל בתוכנות השיתוף בהן אתה משתמש, אולי יש גם עדכון קושחה

שאתה יכול לעדכן בעזרתו את הנתב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב.לגבי הפתרון של QTEC לא בהכרח רוחב הפס הוא זה שגורם לקפיאות בנתב, אלא כמות החיבורים שיוצרות

תוכנות השיתוף, הרי האי-מיול יכול לפתוח 1000-2000 חיבורים ועדיין להוריד ב-10K וזה עדין יקפיא את הנתב.

לדעתי כדאי לך להגדיר כמות קטנה יותר באימיול ובכלל בתוכנות השיתוף בהן אתה משתמש, אולי יש גם עדכון קושחה

שאתה יכול לעדכן בעזרתו את הנתב שלך.

נכון...

זה באמת דבר שלא הוספתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...