צריך עזרה בבחירת מחשב HTPC | עד 1000 ש"ח [יש לי חלק מהחלקים] | תודה אנשים! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מחשב HTPC | עד 1000 ש"ח [יש לי חלק מהחלקים] | תודה אנשים!

HiTiT

Recommended Posts

שלום שלום.

אני חייב להודות שהפורום הזה ממש ממש עוזר לי:)

אני רוצה להודות לכם:)

בזמן האחרון ההורים שלי מבקשי ממני מחשב לסלון - אז החלטתי לפנות אליכם:).

[בגלל שבטרד הקודם שלי עשיתי טעות במה שיש לי.. -פתחתי חדש]

OK אז מה יש לי:

XP MEDIA CENTER

מארז

מעבד

P4 3.0GHz Socket 478

HDD 80GB

ATI 9700PRO 256MB AGP

--

עכשיו פעם שעברה הציעו לי לקנות רק את זה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3850

אני לא מבין בעיקרון איך זה יעבד כ HTCP?

ואיזה אתם מציעים ?

והאם אפשר להקליט לHTPC מוידאו

עריכה:

מה אתם אומרים על התגובה ה\את ב ZAP :S

חוות דעת:

לאחר ההמלצה החמה של קודמי החלטתי ללכת על הנ"ל כי די נמאס לי להוריד ללא תרגום מהאינטרנט ולחכות זמן לא מבוטל בשביל זה כולל גם העניין של הDVD, היגיע סוף סוף הזמן לעבור מהקלטת הלוהטת לDVD לא???

אז המוצר הזה אמור - ללכוד ערוצי TV וללכוד ווידאו - אל המחשב.

לצערי לא אוכל בשלב הזה להסכים לדירוג 5 כוכבים.

תהליך ההתקנה נתקע אחרי 29% והינו מסורבל. בהקלטה אין סינק בין אודיו לווידאו, אמנם לא כמו בהקלטות בVIVO אבל עדיין אין סינק אפילו כשהמקודד בחומרה. העלון המצורף (כביכול חוברת הסבר) מבולגן, אין הסבר על ההגדרות השונות ועל צורת הפעולה בכרטיס, מה לעשות קודם ומה אח"כ, מנהלי התקנים לא מזוהים ע"י מערכות ההפעלה אפילו שזה היה ממש מיועד לעבוד תחת WMCE, יש להתקין תוספים מאתרים אחרים. בנוגע ללכידת ערוצים ברמת התדר הואיל והערוצים מוצפנים - מה שלא הוסבר מלכתחילה - אין אפשרות לקלוט אותם. בכלל המוצר מבטיח איכות אבל האודיו מגיע עד 48K בעוד שאודיו הוא 192.

התמונה עצמה יש לציין - איכותית למדי.

יתרונות:

שליטה בתוכנה על ערוצי TV ולכידת ווידאו באותו החלון, שלט מקסים וחמוד, בחומרה חיבורים ניפרדים לווידאו אנטנות ואודיו.

חסרונות:

התקנה נתקעת לא מאורגנת וגוזלת הרבה זמן, חומרות לא מזוהות כיאות, אין קובץ עזרה יעיל, לא ניתן ללכוד ערוצים מייס כי אין מפענח. לא ידידותית.

[br]פורסם בתאריך: 20.01.2007 בשעה 11:18:22
[מצטער על ההקפצה פשוט אף-אחד לא עוזר לי]

תעזרו לי בבקשה :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...