קניתי ביג טייפון, וישנו שיפור של רק כ8 מעלות! מישהו יודע? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי ביג טייפון, וישנו שיפור של רק כ8 מעלות! מישהו יודע?

carman

Recommended Posts

לביג טייפון יש בקר מהירות?

אם זה הBT VX אז יש בקר מהירות מובנה...

אם זה מה שיש לך (פותח הדיון) אז תבדוק אוליי הוא על 1300 סל"ד כלומר הכי נמוך והכי פשוט זה לסובב אותו ליותר מהירות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה קודם כל תאמץ את המעבד ותגיד לנו טמפ מקסימלית במקסימום מאמץ תפעיל תוכנת TAT לאיזה חצי שעה.

יכול גם להיות שהמשחה עדיין לא נכנסה לעיניינים זה לוקח 3-5 ימים אז קודם תמתין את התקופת זמן הזו ואז תבדוק

עכשיו אם במנוחה יש לך שיפור של כמעט 10 מעלות זה בסדר גמור במאמץ אתה אמור ליראות יותר שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אכן את הגרסא החדישה של הביג טייפון.

איך אני מגדיל את המהירות שלו?

תודה

יש לך קודם כול הסבר אחי....בחוברת של הBT....דבר שני יש מדריך באתר... http://hwzone.co.il/reviews/bt-vx/3/

ופשוט תסתכל...יש לך כמו כפתור קטן כזה שצריך לסובב...(תראה במדריך...הוא מצולם ומוסבר טוב...בדף שתיכנס אליו תרד למטה..)

מקווה שעזרתי...תעדכן אם מצאת וזה היסתדר...אם כן אז על לא דבר...אם לא תגיד שנדע לנסות למצוא מה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבחלק מהלוחות אם אפשר באמצעות תוכנה.....אבל אם אני לא טועה (תקנו אותי אם כן) הBT נישן המקסימום מהירות שלו זה 1300 סל"ד...כלומר הכי איטי של הBT VX...ככה שאם יש לך את הישן אז זה מה יש..תנסה אוליי ב SPEED FAN לשנות את המהירות

עריכה: תראה מה רשום על הקופסה או ההוראות...אם רשום שזה הVX לך לחנות ותדרוש את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הטמפ' במאמץ גבוה יחסית, זה 55.

לא כזה טוב... :s05:

בדקת בחוברת או על הקופסא אם צריך ליהיות לך את הVX או הרגיל? שוב-אם זה אמור ליהיות הVX תפנה לחנות ותדרוש...מקסימום אני חושב שאתה יכול לקנות מאוורר אחר של 120 מ"מ עם מהירות סיבוב של 2000 סל"ד ולהשים במקום המאוורר המקורי...זה ניראה לי יישפר משמעותית את הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי זה רק יכול לעזור :silly:

יש לי גם ביג טיפון (לא VX) על 6600, ואני במנוחה על 27...

אני אבדוק על כמה אני במאמץ, פעם שעברה שבדקתי שיחקתי Rainbow Vegas איזה 45 דקות והייתי על 38 בערך :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...