האם יש תוכנה המשנה בהירות בחלק (התחתון) מהמסך? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש תוכנה המשנה בהירות בחלק (התחתון) מהמסך?

DeeKay

Recommended Posts

אז קניתי מסך LCD חדש. ה-L1970HR של (כן נו...). בקצרה, זה חרא של מסך, ואו שאני קיבלתי משהו דפוק, או שבזאפ ישנם 17 אידיוטים עם ראיה 2:2. רוצים LCD דחוף? תחסכו למינימום פאנל MVA או תשברו תוכנית חסכון.

בכל אופן, בעיה נפוצה (עד כמה שאני מבין) היא בהירות משתנה במסכי TN. אני מן הסתם לא היחידי בעולם עם הבעיה הזו כך שיכול מאד להיות שקיים פתרון.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר התלוננו בפורום על הבעייה הזאת, פנה ליבואן למימוש אחריות.

אני אישית חושב שהמסך מצויין, ואין לי איתו שום בעיות.

תנסה את התמונה המצורפת.

אני לא חושב שאתה היחיד עם דבר כזה ולא נראה לי שזה קשור לפנאל.

אולי נפלתה על מסך דפוק, כדאי לך לנסות להחליף באחריות.

עד כמה זה חמור אתה יכול להביא תמונה?

יש לי מחורבנת... המצב דפוק עד כדי כך שזה נראה כאילו שבחלק התחתון ישנה רמת Gamma גבוה ובחלק העליון היא הופחתה. החתימה שלי נראת פאקינג סגולה.

שמזיזים את הראש אגב הבהירות משתנה (עדיין לא אחיד כמובן).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק רגישים יותר וחלק פחות אני מציע שתחזיר את המסך, זו בעיה ידועה של הדגם ושום דבר לא יפתור אותה.

יש כמובן סיכוי שנפלת על מסך דפוק במיוחד אבל לך תסביר להם בח.י מחשבים שזו בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית האחידות פוקדת את פאנל TN תמיד, ברמה מסויימת, אבל תמיד ניתן להבחין בה. גם אם המסך שלך דפוק ותחליף אותו למסך TN לא דפוק כלשהו, הבעיה תישאר, אבל כנראה ברמה פחותה יותר.

כל מסך TN שאי פעם ראיתי לא יכל להציג צבעים פשוטים באופן אחיד על המסך, אלא אם כן היו ברוויה מקסימלית. ולכל בעלי מסך TN שאומרים "מה, שלי דווקא מצויין.." הנה דוגמא פשוטה - תפתחו word כך שלא ייראה שום דף של מסמך, רק הרקע האפור. נו, אחיד? לדעתי עוד לא נולד מסך TN שבאמת מציג את הרקע הזה באופן אחיד, וזה גוון מאוד בסיסי.

נסו להציג רקע ורוד או סגול בהיר על כל המסך ותקבלו אוצר גלום של שלל גוונים, עם גרדיאנטים והכל :screwy:

בקיצור, למי שקצת אכפת לו מאיכות תצוגה, שיתרחק מפאנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. ולקחתי את כל זה בחשבון. רק לא ציפיתי לכזאת רמה של עיוות. אני הולך להתקשר לחנות ולבקש מהם להחליף או פשוט להחליף לדגם אחר. יש לי את ה-1900R בראש.

אז לקחתי את ה-1900R... אותו חרא. זווית צפיה אופקית רחבה יותר, ואנכית על ה*** כמו בקודם.[br]פורסם בתאריך: 18.01.2007 בשעה 06:42:53

בכל אופן, בחזרה לכותרת ולפוסט הראשון. שינוי בהירות בחלק מן המסך, יש/אין?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אותה בעיה עם הL1900R באנכית הוא מציןון ורואים טוב אבל באופקית חר*....

אפילו שאני שם את העיניים שלי בדיוק באמצע של המסך ממרחק 40-50 ס"מ לא רואים אחיד רואים וואחד שינויים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...