מודינג לפאנל מקדימה-עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג לפאנל מקדימה-עזרה

yoav9

Recommended Posts

אני מתכנן משהו נחמד לפאנל מקדימה של האמרז שלי, יש לי כ3 מאווררי 40 מ"מ, עכשיו אני ממש רוצה לחבר אותם מקדימה (זה יוצא ממש ממש יפה!) אבל כמה שאלות

מה הדרך המומלצת לחתוך כזה פאנל מפלסטיק בדיוק (גם למאווררים וגם לברגים), חשבתי על מלכם... (מלחם?) ודבר שני, יהיה ממש מגעיל לחבר את שלושת המאווררים בשלושה חיבורים נפרדים, וממש ממש לא נוח, עכשיו היות והם ממש גרועים (40 מ"מ) ואין לי ממש כוונה להשתמש בהם אני רק רוצה שהם יעבדו, לא יעבדו טוב, לכן, יש דרך בא אני יכול לגרום להם לעבוד על חיבור אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלכם ? :nono: זה מלחם, מהמילה חם :) חחחחח....

אפשר גם להשתמש בדרמל. שמעתי על מישהו שעשה עם מלחם אבל אני לא יודע מה האיכות של זה .

ולמה שיעבדו סתם ? תשים שם בפנים את ההרדיסק שיקררו אותו ויהייה נחמד עוד יותר לשים מתחתיו עוד איזה מאורר 80 מ"מ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשתמש בהם אני רק רוצה שהם יעבדו, לא יעבדו טוב, לכן, יש דרך בא אני יכול לגרום להם לעבוד על חיבור אחד?

אתה פשוט צריך לחבר את כולם במקביל, אין פשוט מזה. כולם יעבדו טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החיבור "רכיב" ענה - בתצורה כזו גם כל המאווררים יפעלו ביחד, לא יהיה מצב שרק חלק פועלים (אני לא רואה סיבה למה שתרצה שרק חלק מהם לפעמים יפעלו אבל בכל מקרה).

לגבי חיתוך, אני ממש לא ממליץ על מלחם, זה לא יחתוך את הפלסטיק של הפאנל אלא יחרוך אותו ודרכו, אם אתה מבין למה אני מתכוון, לא יצא חיתוך ישר אלא יראו כאילו זה נמס. אפשר אולי לשייף קצת או משהו, אבל דרמל ואולי אפילו מקדחה עדיף. אתה יכול גם לנסות על חתיכת פלסטיק קטנה ולבדוק לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שדרמל ישבור אותו לא? כולה פלסטיק מסכן, וחוץ מזה שזה קטן פיצי... לעשות חור של 40 מ"מ עם דרמל זה לא משהו, לא מקדחה, ככה הרבה חורים עד שיצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...