מהי שיטת שיתוף הקבצים המהירה ביותר? (כולל אופציות בתשלום) ומה זהusenet newsgroup - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי שיטת שיתוף הקבצים המהירה ביותר? (כולל אופציות בתשלום) ומה זהusenet newsgroup

bykeking

Recommended Posts

אני מחפש שיטה לפיילשרינג שתיתן לי את המהירות הגבוהה ביותר, ואני מוכן לשלם.

עשיתי פרמיום לראפיד שייר, אבל יש שם מגבלת הורדה עלובה יחסית של 25GB לחמישה ימים, בגלל שעברתי את ה20 GB בפחות משלושה (אררר!! הייתי צריך לקרוא את הFAQ... ). בכל מקרה, זה לא מספיק לי. אני מחפש חבילה ללא הגבלת הורדה, ממש ללא הגבלה.

ראיתי שיש דבר שנקרא Newsgroups וזה פועל על Usenet. חפשתי קצת מידע, אבל אני עדיין לא מבין בדיוק מה זה ואני אשמח להסבר.

אני גם לא מחפש מערכת שבה אני אצתרך להעלות, אלא רק להוריד.

*יש לציין שמדובר בשיתוף של קבצים חוקיים בלבד.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא דיי אוהב את rapid share. זה ממש מהיר (ואני לא במסלול תשלום כלשהו אלא בחינם).

אני יודע שאפשר איכשהו דרך IRC לשתף קבצים וזה מהיר אבל לא יודע מה בדיוק הפרוצדורה (הראו לי את זה פעם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שרתים של אונ' או חברות שמכילים עשרות ולפעמים מאות G

כל עוד זהו טווח ארופאי,ז"א שהשרתים נמצאים באירופה אתה תוריד ותעלה במקסימום,רוב הסיכויים.

זה די מסובך.

נגיד אני הייתי נוהג לסרוק טווחים של 100MBIT של פולין נגיד או דנמרק.

ז"א הורדה במהירות מקסימום ועמידות לאורך זמן.

וגם פיקסוס (העברה משרת לשרת) במהירות של 2.5 מגה (!) לשניה

אבל זה מסובך לסרוק ולפרוץ לבד.

אם אתה רוצה עוד מידע על זה,חפש בגוגל MYSQL

יש אנשים שמוכרים שרתים כאלה מלאים בכל טוב שהם פרצו ופיקססו בעצמם בבערך 150 שקל.

אני לא מציע,שרתים כאלה זה דבר שיכול לפול מחר ולא לחזור,מכיוון שזה לא שרת שלך.

אני מציע לך ללמוד את נושא הFXP,גם תלמד עוד דברים וגם תוכל להשיג לעצמך שרתים.

או כמובן להשתמש בדרך החוקית ולקנות שרת מחברה בסכום זעום של עשרות שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Usenet סתם לידע כללי הוא לא תוכנת P2P ואין בו אלמנט של שיתוף קבצים (לפחות במובן המסורתי של clients שתורמים כל אחד מהאפלוד שלו, בדומה לרשת הביטורנט לדוגמה) מה שכן יש בו זה posting (בדומה לפרסום הודעות בפורום זה)

Usenet הוא אומנם מהיר מאוד, אבל לדעתי פשוט לא שווה את הכסף (מדובר בכ-15-25 דולר לחודש)וזה מכמה סיבות עיקריות:

1. את רוב הדברים משם תמצא באתרי הביטורנט הפרטיים שלא עולים לך גרוש (פרט להרבה מאוד תוכנים ב-HD, מה שמהווה כיום את הסיבה העיקרית להעדיף את Usenet על פני השיטות האחרות, ואגב גם את רובם כבר ניתן למצוא גם בביטורנט)

2. מדובר בטכנולוגיה שרוכבת על פרוטוקול מאוד ישן (NNTP) כל התכנים שתמצא ב-Usenet מחולקים למאות חלקים, וצריך לאחד ולבדוק את כולם (בדומה לפתיחת קובץ המכווץ בראר ומחולק לחלקים רבים) ואם אחד חסר או תקול להתחיל להתעסק עם החלפה ותיקון זה סתם עסק שגוזל זמן, ובנוסף מכיוון שמדובר ברוב גדול של הפצות סצנה-גם לאחר הפריסה של החלקים שהורדת עדיין תצטרך להוציא אותם שוב מהראר (דבר שגוזל מקום רב וזמן מיותר).

3. עניין שמירת התכנים: ב-usenet יש מושג שנקרא retention שמשמעותו זמן השהייה של התכנים בשרתים לפני שהם נמחקים(המינימום הוא חודש, ושירותים מסויימים מציעים לפעמים אפילו חודשיים-שלושה) כלומר בשפה פשוטה אם אתה מעוניין בסרט שיצא לפני יותר מ-3 חודשים לרשת, הסיכויים שתמצא אותו ברשת ה-usenet שואפים לאפס

rapidshare נשמע כמו פתרון לא רע בכלל, ו-25GB ב-5 ימים לא נשמע לא הגבלה מוגזמת (פעם הם היו מגבילים אותך ל-3GB ליום), אם אתה מחפש תכנים תפנה אליי בפרטי ואני אביא לך כמה מקומות לא רעים בכלל למצוא בהם כל מה שתחפוץ בו

חוץ מזה תמיד אפשר להירשם לאיזה אתר ביטורנט פרטי (או כמה אתרים) ולהיכנס לעניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה העניינית!

אני לא אוהב את ההגבלה של ראפידשייר, אבל אני יכול לחיות איתה. הקטע זה שכבר יומיים שזה לא נותן לי להוריד בכלל, וזה מעצבן.

כרגע אני חושב שאני ארשם לחודש ליוזנט ואנסה את זה. אם זה לא יסתדר אני לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה מחפש בדיוק וכמה ?

לדוגמה כמו שאמרו כאן תכנים ב HD במיוחד בארץ עם ה upload הנמוך עדיף יותר להשתמש ב Usenet למרות שאני מוריד לא מעט תכני HD מביטורנט

עם חצי מגה upload באתרים סגורים מצד שני לדברים ישנים אין כמו אימיול עם כל האיטיות שלה אותו דבר עם דברים ישראלים שאומנם התחילו לצוץ פה ושם בביטורנט אך עדיין זה רחוק

תלוי גם כמה את לחוץ על דברים מסויימם שירדו מהר... לדגומה אם יוצא משחק חדש וטוב אז אני מוריד אותו דרך אתר ביטורנט סגור במהירות המירבית אך בדרך כלל אני מחכה לתרגום ומוריד אותם אחרי יומים בקצב של 100kbps מאתרי טורנט פתוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...