שיתוף 2 מחשבים ברשת ע"י חיבור למודם מוטורולה (בתשתית כבלים) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף 2 מחשבים ברשת ע"י חיבור למודם מוטורולה (בתשתית כבלים)

elad2k

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי 2 מחשבים שאותם חיברתי למודם אחד של מוטורולה בכבלים (הראשון בחיבור והשני ב LAN) לגלישה באינטרנט,בשניהם אני משתמש באותו

USER בחיבור לאינטרנט.

מכיוון שזו דרך מאד פשוטה לחבר שני מחשבים לאינטרנט בבית יעצתי לחבר שלי שיעשה בדיוק את אותו הדבר.

למרבה ההפתעה (שלי) כאשר חבר שלי ביצע את החיבור של שני המחשבים הוא הצליח לשתף אותם גם ברשת פנימית בלי קשר לאינטרנט (חוץ מסימום האופציה של שיתוף HD הוא לא נגע בשום הגדרה).

הבעיה שלי היא שאני לא מצליח לשתף אותם! אלא רק את המדפסת.

עשיתי כל מה שאני מכיר אבל את הכוננים הקשיחים אני לא מצליח לראות באף מחשב.

בבקשה עזרה,

תודה אלעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצא מתוך הנחה ששיתפת תיקייה (נקרא לתקייה הזו ELAD, לצורך הטיעון), כלומר ביצעת לה sharing ב-properties של התקייה.

צור שם משתמש אחיד על שני המחשבים ותן לו ססמא (נגיד, צור משתמש elad על שני המחשבים ותן לו ססמא מסויימת).

תגיע לתקייה המשותפת דרך my network places - ברגע שיקפוץ החלון שיבקש משתמש וססמא, תן לו אותם.

בתור ברירת מחדל, כאשר משתפים תקייה, בחוצץ sharing ניתנים הרשאות ל-everyone (גם לאנשים ללא שם משתמש על המחשב).

ברשאות ה-NTFS של טיפה יותר מחמירות - בתור ברירת מחדל everyone לא מקבלים גישה לאף תקייה במחשב, רק users (כלומר משתמשים שיש להם שם משתמש על המחשב).

ניתן להכנס להגדרות NTFS ולהגדיר למחשב ש-everyone יקבלו גישה לתקייה הזו (כלומר שמהמחשב השני יוכלו לגשת לתקייה בלי להזין משתמש וססמא על המחשב הראשון), אך זוהי "פירצה שתקרא לגנב" ואינה מומלצת כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע, תיעזר דבר ראשון בסטיקי

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=151329.0

יש שם בין היתר גם קישור לדיון על איך להגדיר שיתוף קבצים ותיקיות.

בהצלחה

(לא הבנתי, פותח הת'רד, יש לך 2 יוזרים ב HWZONE ? אלעד ודורון ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...