צריך המלצה לצורב DVD מKSP - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לצורב DVD מKSP

Fighter

Recommended Posts

אצלי נפל H10 רועש ולעומת זאת את הפיונייר כלל אינני שומע.אך אולי הסטנדרטים שלך שונים משלי.לגבי ההבדלים יש לך סקירה על הצורבים באתר.וגם סטיקי למומלצים שם הכל מםורט.

אצלי עברו 2 פיונירים ושני אסוסים. הדבר האחרון שאני יכול להגיד עליהם זה שהם שקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שאתה מדבר על זמן צריבה.הLG רועש בתדירות קבוע ואם מכניסים אליו דיסק אז הוא כמו טרקטור בזמן קריאת הנתונים.כנראה זה תקלה ספציפית אז לא ארחיב.פשוט היה פה דיון על הLG הרועשים ואני זוכר היטב שאני לא לבד במערכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעש זה דבר סובייקטיבי, נכון שלחלק מדגמי LG היותר מיושנים הייתה בעיה של רעש אבל כל צורב ירעיש בזמן שאתה צורב במהירות 16X, המנוע פשוט מסתובב במהירויות עצומות.

זה גם תלוי במארז וכמה הוא אטום לרעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר בקריאה של דיסק רגיל או DVD

הצורב הרגיל הישן שלי לפני שהוא נדפק, שהייתי מכניס דיסק היה לוקח לו זמן לקרוא והוא לא היה קורא ישר אלא בקטיעות כאלה, והוא גם היה עושה רעש חזק בקריאה של אודיו שאני מנגן דיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום צורבי קוראים דיסקים דיי מהר (חלק יותר מהר מאחרים אבל זה במילי שניות ככה שזה לא ממש משנה).

תלוי באיזה מהירות הדיסק נקרא, ככל שהוא נקרא במהירות יותר גבוהה, כך גם הרעש שלו גובר, אבל שוב תלוי מה זה רעש, אצלי למשל נק 3540 שקט אבל מצד שני יש לי מארז דיי אטום לרעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...