בעיה עם בקר IDE PCI. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם בקר IDE PCI.

Jack_g

Recommended Posts

התקנתי לוח של ג'יגהבייט ויש לו רק בקר IDE אחד, אז הייתי חייב להתקין בקר IDE PCI.

יש לי בקר של MAXTOR ATA 133 שמבוסס על צ'יפ של PROMISE ובעל שניי יציאות IDE זאת אומרת אני יכול לחבר אליו 4 התקנים.

הבעיה אצלי היא שחיברתי אליו את הצורב NEC שלי וכשאני צורב ה BUFFER כל הזמן קופץ ואני לא עובר את המהירות X2.

אמרו לי שבשביל שצורב יצרוב טוב ויהיה מחובר לבקר PCI חייבים לקנות בקר ממש יקר שרק בקרים אלו יכולים לעבוד עם התקנים אופטיים בצורה תקינה, האם זה נכון?

בכל מקרה אם כן רציתי לדעת אם אני יחבר כוננים קשיחים לבקר MAXTOR הזה האם אני יקבל מהירות וביצועים מקסימליים מהכוננים הקשיחים ? (הכונן שיחובר לחבקר הוא 200GB 8MB BUFFER).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב תקין 100% בבקר הרגיל הוא עובד באופן תקין.

הבעיה היא בבקר IDE PCI השאלה היא אם זה לא יהיה אותו דבר אם אני יקנה אחד חדש?

כי לפי מה שאמרו לי צריכים בקרים מיוחדים(דגמים מקצועיים כביכול) בשביל שיעבדו עם כוננים אופטיים.

זה נשמע לי מאוד תמוה בגלל זה אמרתי אנ ישאלפה אולי יעזרו לי.

ואם זה נכון האם במקרה שאני יעשה בחלפה בין הכונן קשיח השני שלי לבין הצורב אני יקבל ביצועים מקסימליים מהכונן הקשיח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מוזר להגיד לך את האמת, היו לי שני בקרים, שתיהם היו יחסית יקרים (האחד הוא במפרט שלי), אני ממש לא מכיר את הבקר שלך אז קשה לי להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עדכון לדרייבר משנת 2003 מהאתר של PROMISE וזה לא עזר.

הצ'יפ הוא ULTRA 133 TX2[br]פורסם בתאריך: 17.01.2007 בשעה 10:58:47

מצאתי את התרד הזה ב CDFREAKS:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=85797

יכול להיות שמה שאמרו לי זה היה נכון :'(

הבחור שם כותב כך:

Promise/highpoint IDE controllers: Use harddrives only on these. NO optical drives. You are better off moving some harddrives over on the promise controller and use the normal IDE controller for the optical drives. Or else you will be unable to run nero info tool and flash your drive.

וגם:

I've not got any newer(supporting UDMA66 or better) promise or highpoint controllers to work correctly with optical drives. There is always DMS issues, flashing issues or write quality issues or somethiong else.....

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...