צצב ראשון + צבא - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צצב ראשון + צבא

AC/DC

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

צו* ראשון, נתחיל בזה,

סדר היום הסטנדרטי של צו ראשון הוא בערך כך:

לשכת אימותים - בודקים שאכן אתה זה אתה, שואלים אותך קצת שאלות על מצב משפחתי וכו', ולאחר מכן מבחן קל בלשון [בעיקר אתה מחרטט סיפורים על משמעותם של משפטים מוזרים].

לאחר מכן אתה הולך לפגישה עם בוחן פסיכולוגי או משהו בסגנון, מקשקש איתו קצת [או איתה] על עברך ומצבך הנפשי לפי הערכתך.

לאחר מכן תתבקש להשתין לתוך כוס P: [אל תדאג - לא מסתכלים :lol: ] כדי לבדוק שאתה לא לוקח סמים.

אחרי זה, ועדה רפואית, בעיקרון שואלים אותך קצת על עברך הרפואי - בדיקת ראיה קטנה - ואז בדיקה פיזית שזה כולל התפשטות 100% ורופא [או רופאה אם יש לך מזל :lol: ] עושה לך בדיקה גופנית (וכן, ממששים לך ת'בייצים קצת, לי מיששו שלוש רופאים שונים, כנראה רצו להבין איך זה כל כך גדול :lol: ] אה כן הבדיקה הפיזית עלולה לחזור על עצמה פעמיים עד שלוש, כנ"ל גם השיחה על עברך הרפואי [שזה ממש טפשי לדעתי - מספיק רופא אחד שיתשאל אותך וימשש לך ת'בייצים לדעתי, אבל לך תתווכח עם צה"ל]

אממם ואז מבחן פסיכו טכני, שזה משהו כמו שעתיים, מבחן על כל הנושאים שאתה יכול לחשוב עליהם החל מגיאוגרפיה, לספרות. מבחן זה קובע את הקב"א שלך.

ו...זהו - הביתה, זמן משוער: 4 שעות - אבל לא נורא צה"ל מספק לך סנדוויצ'ים כאוות נפשך [ולא מקולקים חחח, שלא כמו הנושא שפתחו לא מזמן על האוכל בצה"ל, הסנדוויצ'ים והשתיה בלשכת גיוס הם אחלה]

אז שיהיה בהצלחה, מי ייתן ותוציא 46 וקב"א 54+ [או אם ירצה הגורל - 21 ולא תעבור שלוש שנים של אכילת חרא :P ]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע הינך חושש כך ? אני חושב שיש לך שגגת כתיב :D

בסה"כ אני קים עם דיסלקציה קטנה של שגיאות כתיב

אבל לפי מה שאני רואה בתגובתך אתה לא הבן אדם הכי מזהיר מבחינת התנהגות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופיל 46 הכוונה ? זה נמוך מאד נכון ?

קב"א 54 זה גם נמוך אני מניח ? איך זה הולך ?

כמה זמן נישארים ערומים ? :P מישהו מציץ ?

אח שלי אותו דבר כמוני עם מישקפים היה לו פרופיל 82 ואז הוא (בלי שהוא היה מבקש לא היו מורידים )הוריד ל72 עם נקעים ברגלים (חוזרים או משהו כזה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופיל 46 הכוונה ? זה נמוך מאד נכון ?

קב"א 54 זה גם נמוך אני מניח ? איך זה הולך ?

כמה זמן נישארים ערומים ? :P מישהו מציץ ?

אח שלי אותו דבר כמוני עם מישקפים היה לו פרופיל 82 ואז הוא (בלי שהוא היה מבקש לא היו מורידים )הוריד ל72 עם נקעים ברגלים (חוזרים או משהו כזה )

46 זה פרופיל שבו הכל אתה עושה בקטנה, מקבל שירות ליד הבית, כל יום יוצא מהבסיס וכו' וכו', מלא הקלות בקיצור, שירות יחסית קל... הכי טוב לדעתי אם כבר משרתים.

54+ זה דווקא גבוהה, 52 זה ממוצע\ מתחת לזה אתה אידיוט :lol: כך שאיחלתי לך קב"א גבוהה דווקא ;) ככל שהקב"א גבוהה יותר, יש סיכוי לתפקידים טובים יותר בצבא.

לא הרבה, 3-4 דקות בערך, ולא - יש וילון, אבל הרופא בהחלט רואה הכל.

וזהו, שאתה צריך להתווכח על הפרופיל, אל תתן להם לדפוק לך 97! יקרעו אותך בטירונות ובשירות, ייזרקו אותך לאיזה חור בסוף העולם ותצא מהבסיס פעם בחודש.... תנסה להשיג הכי נמוך שאתה יכול P:

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

למיבחנים העיונים צריך להיתכונן ? עדיף ? הקבא קשור לפרופיל ?

עד ליפני כשבוע היתה לי מיטה עם שקע עצום באמצע וכואב לי הגב בלי סוף בתחילת הבוקר כמה שעות ככה והיום שיש מיטה חדשה שאני הולך לבית ספר אני שומע את הגב עושה קליק כל צעד אבל לא נראה לי שרואים משהו בעין או שאולי עושים צילום ?

אח שלי מלחיץ אותי סתם אני רואה חח הוא אמר שזה איזה שעתיים ואתה עם עוד 5 איש בטור ו5 רופאים ועוד דברים לא ממש "נחמדים"

אגב איך אפשר להוריד פרופיל ? אני באמת סובל מכאבי גב ובירכים וגם קצת קרסולים זה עוזר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

למיבחנים העיונים צריך להיתכונן ? עדיף ? הקבא קשור לפרופיל ?

עד ליפני כשבוע היתה לי מיטה עם שקע עצום באמצע וכואב לי הגב בלי סוף בתחילת הבוקר כמה שעות ככה והיום שיש מיטה חדשה שאני הולך לבית ספר אני שומע את הגב עושה קליק כל צעד אבל לא נראה לי שרואים משהו בעין או שאולי עושים צילום ?

אח שלי מלחיץ אותי סתם אני רואה חח הוא אמר שזה איזה שעתיים ואתה עם עוד 5 איש בטור ו5 רופאים ועוד דברים לא ממש "נחמדים"

אגב איך אפשר להוריד פרופיל ? אני באמת סובל מכאבי גב ובירכים וגם קצת קרסולים זה עוזר ?

לא צריך להתכונן לכלום, הקב"א לא קשור לפרופיל הקב"א כביכול קובע כמה אתה אינטיליגנט כביכול, ולאיזה תפקידים ניתן לשבץ אותך בצבא.

לא עושים שום צילומים ושום דבר, בעיקר מדברים חחח..... אתה יודע - זה צה"ל לא הC I A אין להם ממש את הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם xD..... הכי קרוב לגאדג'ט שתראה בלשכת גיוס זה המשקל הדיגיטאלי xD [אם בכלל חחחחחח]

וכמו שאמרתי לך, זה יותר לכיוון 4 עד 5 שעות תלוי כמה אנשים הוזמנו באותו יום, וזה הרבה יותר מ5 אנשים, הבדיקה הגופנית היא לבד [החלק בעירום לפחות] ואורכת כ3-5 דקות, אלא אם כן הרופא חרמן. :lol:

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...