דרוש תחליף ל-SUNBEAM TUNIQUE TOWER מאותה רמת מחיר - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש תחליף ל-SUNBEAM TUNIQUE TOWER מאותה רמת מחיר

Screw_Master

Recommended Posts

חוץ מהמחיר ה - INFINITY עדיף על ה - BT בהכל.

זמנו של ה - BT עבר, יש עכשיו דברים הרבה יותר מומלצים.

לא יודע מה איתך...יש לי BT הישן (לא הVX) בפרסקוט של אחי..יש לו פרסקוט 3.0 עם ...אשכרה תנור....והBT שומר עליו קר כמו מקפיא בשקט יעילות ואמינות מלאה...(38-40 לפרסקוט עם זה מצויין לדעתי)....אני לא חושב שעבר זמנו...לדעתי מי שמחפש שקט ואמינות שיילך עליו מי שמחפש ביצועים מקסימליים יכול ללכת על הטונית או על הזלמן 9500 שאני מכיר אישית והוא מעולה (רק יקר ברמות) ושקט וגם הוא יותר קטן מהBT וניראה יותר יפה אם יש לך חלון במארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם ההבדלים בשקט הם מזעריים אז גם ההבדלים בביצועים הם מזעריים ולפי דעתי שיקח BT.

אם לחצי מהפורום יש BT ואף אחד לא התלונן סימן שהם אמינים ברמה גבוהה מאוד.

ופעם הבאה תביא בנצ'ים ואל תדבר באוויר שהם יותר טובים

אני מקווה שאני לא יצטרך לחזור על זה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעייה הנה דוגמא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=227847.0

היה עוד כמה דיונים מהאכזבות על הנינג'ה אבל אני לא מוצא אותם בחיפוש...

לפי דעתי לא כדי לך ללכת על הנינג'ה למה סתם להסתכן בקניית שאולי פגום/מזוייף שלא יעבוד טוב?

תקנה BT ותהיה מרוצה

ידעתי שתביא את הדוגמא הזאת. לבחור הזה היו עוד בעיות, כמו IHS פחוס.

אל תכפיש סתם...

בינתיים אתה זה שסתם זורק שמועות באוויר.

ה-Infinity עדיף על הBT. ה-VX מציע ביצועים טובים יותר מהגרסה הרגילה תמורת רעש גדול יותר. אם ההתלבטות באמת כל כך גדולה אפשר פשוט ללכת על הטוניק וזהו.

בסופו של דבר חבר'ה, הרבה יותר חשוב שתדאגו לתחזוקה שוטפת של המחשב שלכם. ואגב, מבחינת רעש - אני בכלל לא התרשמתי מה-BT. הוא די רועש לטעמי(בהשוואה לפריזר בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ע"פ ההשוואה הזאת, ניתן לראות שההפרשים זניחים בRPM נמוך וממש קצת יותר משמעותיים על RPM גבוה.

אני לא הייתי מתייחס להשוואות עם דלת מארז בחוץ, כי פותח התרד לא ציין שהוא עם דלת פתוחה.

לסיכום:

לפי דעתי, הביג טייפון עדיף. זול יותר ומציג ביצועים ממש ממש זניחים לעומת האינפינטי, ההפרשים ברמת הרעש גם כן זניחים...

חוץ מזה- האינפינטי שוקל ק"ג (למרות שזה לא ממש נתון להשוואה כשמדברים על כאלה קירורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של ה - BT הנינג'ה עדיף.

אבל רק בזמן האחרון יש פול תלונות על קירורי נינג'ה ש"לא עובדים טוב" כלומר לא מקררים כמו שהם היו אמורים לקרר ולפי דעתי הם

פגומים/מזוייפים.

ועדיף הפרש של מעלה או שתיים לעומת רעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רק בזמן האחרון יש פול תלונות על קירורי נינג'ה ש"לא עובדים טוב" כלומר לא מקררים כמו שהם היו אמורים לקרר ולפי דעתי הם

פגומים/מזוייפים.

ועדיף הפרש של מעלה או שתיים לעומת רעש

אילו תלונות ?(הדיון שהבאת לא קשור לבעיות של נינג'ה) תביא הוכחות.

הנינג'ה מקרר יותר טוב ב - 3 מעלות ולפעמים יותר, ושקט לא פחות מה - BT (אף אחד לא התלונן שהוא שמע את הנינג'ה שלא לדבר על זה שהוא רועש בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנסיתי עם ה-BT ועם הפריזר.

הרעש של שניהם היה דומה מבחינתי, וזה כשהפריזר פועל על 2500 סל"ד.

ההבדלים כבר כל כך זניחים שלא מרגישים אותם. כל מאוורר 120MM במארז רועש יותר משניהם.

חבל לטחון עוד מים בדיון הזה - משתמש כבד, זכותך להמליץ על ה-BT. ההכפשה שלך לגבי הנינג'ה אינה במקומה ואינה מבוססת על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...